Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Šiandien
 2. rapsas

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Issiprendziau.Irasimo saltinis pasikeite, seniau rankiniu budu jungdavau dabar nuo pakelimo.
 3. vygantas1974

  Pavasario darbai

  Labai teisingai,gal kam ir pelningos tos 6-8t,as daznai tokiu klausdavau.,kiek lieka gryno jai supilat +-1t ir daugiau trasu o ir purskimu belekiek., atsako apie +-2tonas,tai su minimaliu idejimu laiku viska padarius ir kuliant 4-5 tiek galima uzdyrbt,.tai lam tiek kisti ir dyrbti,poto dar kulimas leteja ir vezimo kiek,o galutinis beveik toks pat. Arba kasko nesuprantu.
 4. PingOx

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Tai gal iš pradžių kažkur "Start" paspausti reikia? Tik spėjimas
 5. PingOx

  Pavasario darbai

  Juk visi supranta, kad tai - ne rodiklis. Kokia tonos savikaina? Kiek įdeda ir kiek paima? Koks pelnas iš ha arba nuo tonos?
 6. rapsas

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Kame reikalas, kad GS2630 nebeduoda dengimo ijungt?
 7. Ukius_bulvinskis

  Herbicidai

  Vasariniuose kviečiuose galima tokį mišinį naudoti? Turiu tokį rimtą paveldą, lauką kur pernai gavo varputis graminacido vegetacijos pradžioje, vėliau atžėlė, gavo glifoso, ir vistiek man regis jis dar gyvas, o šiemet ten vasarinius kviečius sėju.
 8. Mantas2342

  zieminis rapsas

  Manau atsigaus.
 9. Emi

  Melžiamų karvių šėrimas

  Reikes pabandyti bent jau, nes telycia tikrai gera, gaila butu tokia prarast..bet bedu pridare irgi sociai, kai trenke uzdegimai per kelias karves, tai eina sau..galvoju, kas cia negerai, jau panikuoti pradejau, kol nepamaciau
 10. Savaite į priekį labai mažai kritulių ir žema temperatūra turėtų laikytis. Pasėliams ne į gera, bet gra kaip yra
 11. Remse

  zieminis rapsas

  Kairej rapsas paveiktas salnos. Labai prasviesejo laukas. Kazin ar toks dar gali atsigauti?
 12. Be silumos vistiek augimo nebutu. Palytu, susiltu, tai akimirksniu soktu viskas i virsu. O kad palytu, ir jei salti orai bus, nieko gero. Stoves augalas ir lauks silumos. As dar trasu nebarstes net. Bus matyt kas cia gausis. Ar pralosiu daug. Dabar dar salnos naktim bus, paskui slabdribos zada. Tai kai suslapins zeme, tada leksiu. O jei nesuslapins, teks vistiek lekt barstyt. Bet bent sakneliu bus nauju normaliai, o ne kaip dabar kur ne kur isleista. Isitikinsiu kokia siurbiamoji galia saknu, ar ji egzistuoja
 13. Kas kiek technologinės? Pagal apsukas tai 24m turėtų būt. Trapecija sudengimas eina kai vėžes plačiau nei 24m, instrukcijoje yra labai aiškiai parodyta
 14. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Panašu, kad jau lipa. Gyditojus pasiskolinsim iš regionų, ar kaip ten švelniai išsireiškė Grubliauskas. Po to pasiskolins lėšas, keliams, apšvietimui ir dar kam nors...
 15. min-de

  zieminis rapsas

  Purskiamas esant butinybei, ne profilaktikai.
 16. dūmialis

  Naminio tabako auginimas

  Gromas, skambink aptarsim kaip perduot. Liko Maryland Catterton, Walkers broad leaf, Yenidje, Gercegovina flor, Ternopolskij 14, Spektr, Wirginia gold Vokietija, Havana gold, Havana 608, Burley 46, American 63, Bravyj 200. Сорта табака и махорки | Polygon55 čia galima susipažint su rūšimis.
 17. Neatsimenu, paskutinis projektas buvo su nuolaida man dar ... Priekaistu jiem neturiu, nes lb gerai paruosia.
 18. Ramza

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Viskas priklausis nuo musu paciu, jei leisimies turtingiesiems lipt ant galvu, jie ir lips, bus visi susipriesine, pikti.
 19. P.uk.D

  Herbicidai

  Sveiki galvoju seti vasarinius kvietrugius gal galit pasiulyt tresimo technologiju
 20. Šią žiemą pagrinde grikių ir truputį kitų grūdų išvalom kūrenau o šiaip pirolizėj visa organika dega, ką beįmesi
 21. Ukius_bulvinskis

  zieminis rapsas

  Klausimas, ar purškiamas žieminis rapsas nuo piktžolių pavasarį? Ar visa kova iš rudens o pavasarį užstelbia greitai ir amen viskam kas po apačia?
 22. dumoju

  Pasaulio įvykiai

  Laisvus pinigus nuo pensijų (bent jau Italijoje tikrai) galės skirti motinystės išmokoms Kas dėl grūdų, tai etanolis paskutiniu metu eina į apyvartą (dezinfekcijai) ir nemažais kiekiais. Atsargas apmažins.
 23. O ką vakar ir šiandien kiba paplūdimį sėdi kad oru gėriesi. Augalams oras geresnis kai drėgmės yra, va kad palytų tai įsisavintų azotą, o kai sausa su vėju tai jis tik į viršų eina.
 24. Vakar
 25. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Kadangi prezervatyvų fabrikai taip pat uždaryti, tai galutinis šitos pandemijos balansas gali būti netgi teigiamas. Tik rezultatas paaiškės po 9 mėn....
 26. Patys rašykitės, nieko ten sudėtingo! Vistiek turėsit visą darbą patys nudirbt, surinkt komercinius, visi žemės dokumentai, deklaraciniai ir t.t., o tuos skaičiukus tik įmonė susidėlioja į lenteles ir pasiima 1k pinigų.
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...