Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. mwex

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  nenoriu cia tas pats kas diskutuoti kodel lyja ar kodel nelyja
 3. min-de

  Samanos laukuose

  Gal nuo gausaus tresimo azoto trasomis. Berots didele amonio jonu koncentracija sukuria trumpalaike rugscia aplinka.
 4. ar tikrai nori ta tema diskutuoti.Aš tai ne .o kad priminei sena anekdota apie žydui užduota klausima kiek bus du kart du - užskaitau.
 5. Kas blogai ir kurie labiau patiko?
 6. Dr.Zoidberg

  Volvo 800 ... 1130

  Sezonas vakar uždarytas. Nukulta ~28 ha, gedimas vienas - sudilę sietų ašelės, o visa kita atlaikė
 7. Visai ne i tema užsivedėt
 8. Versle kaina priklauso nuo pasiulos ir paklausos. Jei nebus pinigu-(niekas nezino kiek ukininkai yra prisieme paskolu siai dienai ir kokia ateitis)kaina nekils,nes niekas nesivarzys. Ateitis priklauso tiems ukiams kurie ukininkavima derins su gamyba,prekyba. Is kanapiu aliejaus spaudyklos,uogu perdirbimas,is siaudu granuliu gamyba,kai kurie dideli ukininkai trasas perparduoda arba brangiau grudus parduoda(automatiskai jie laimi konkurencineje kovoje). O dideli pinigai tikrai gali ateiti i zemes uki vien del to,kad mazeja sriciu kur galima investuoti. Nes mazeja trumpalaikiu,momentiniu bizniuku. Ir kai vieniems atrodo si sritis issemta,kitiems galimybiu metas. paprastas pavyzdys:Dirbau Anglijoje komposto ukyje. Kai atvaziavau buvo,tik pati pradzia ir zmogus visa gyvenima laike galvijus,kule siek tiek grudu,bet ant senatves sove i galva mintis komposta daryti. Ir uzsukau po 10 m,kai as isejau -aplinkui zemiu pripirkes ir issipletes trigubai su technika,kompostu ir t,t. per 10 m,trigubai va cia planas. O,kad jus galvojat,kad jaunimas zemiu prisinuomaves brangiau,nei jus mokat,bankrutuos,tai .....as taip negarantuociau....ateitis parodys.
 9. Šiandien
 10. anddam

  SEJAMOSIOS ?

  Šiuo metu renkamės sėjamąją, iš variantų Vaderstad Rapid XL 4 m. vs. Horsch Pronto 4 m., žiūrinėjam nuo 2007 metų.. Kurią iš patirties pasiūlytumėte rinktis? Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis? Plius, galbūt kažkas kaip tik pardavinėjat šiuo momentu kokią analogišką sėjamąją, tai tad parašykit į PM
 11. mwex

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  trumpai - jei vertinsi zemes kaina kaip ukininkas, norintis is zemes ukio veiklos uzdirbti - dabartine kaina yra ispusta. Jei zemes kaina vertinsi kaip “perpardavinetojas” - kaina yra patraukli, vien del to, kad vis dar kyla....galime diskutuoti iki begalybes kaip ...
 12. tie dėdės todėl ir pageidauja kad pertekline žemė virš 500ha išpirktu valstybė už rinkos kaina.O apie investavima kalbant taip nei vienas investuotojas neinvestuos jei nesitikės uždirbti 100proc. kitaip jis neinvestuotojas o durnius prie babkiu.
 13. pylstai iš tuščio į kiaura ir pats nesupratinti kur nusikalbi.Iš tikro grėsmė yra tik viena kad galutiniame rezultate busi sąvininkas kuris turės brangaus turto ir ji visi norės tik nuomotis bet pirkti jo nenorės.Čia yra pagrindinė grėsmė ji aišku ne tokia ir didelė -jei norėsi parduoti turėsi nuleisti kaina arba laukti savo pirkėjo.
 14. Žiūriu naują automobilį kabluką. Ar apsimoka pirkt N1 kategorijos ir susigrąžint pvm ant ūkio, bet reiks mokėt kelių mokesti (net nežinau kiek), dasideda TA kas metai ir kaip suprantu bus paskui sunkiau parduot. Auto pabrangsta apie 300 eurų (isideda grotelės viduj), ar geriau nesukt galvos ir imt kaip asmeninį?
 15. gryž ar ne tie laikai čia kitas klausimas bet grafikas pradėtas braižyti dar tada kai žemės nebuvo galima ir parduoti.
 16. kazkoks idomus bendravimas su marguciu vadybininku isejo ,paskambinu sutariu atvaziuot apziuret .Nuvažiuoju pasirodo jau parduotas neber i ka žiuret ,nors but parašes žinute kelione i viena puse virš 100 km.KIta diena skambinu vel sako turim kai pasakiau kad kodel tada vakar nepardave jei turejo pasitaise pasake kad tures už savaites ,laukiu pusantros ,tyla.
 17. djmindaugas

  Volvo 800 ... 1130

  Yra pirkt grandinu atskirai. Kaune plastena ar kaip ji ten vadinas
 18. Bulvinykas

  Skiltis chemijai

  bet jei rimtas varputis, vis tiek reikia 2kg. Tik tipo greičiau suveikia. Padariau bandymą, žiūrėsiu ar bus skirtumas.
 19. grumas

  Skiltis chemijai

  https://www.agrochema.lt/katalogas/prekes-ukiui/augalu-apsaugos-produktai/glifosatai/roundup-powermax/ veiklios medžiagos daugiau
 20. Pirkite iš Margučių. Aš pernai rolexą pirkau su didesnėm lėkštėm ir neaptarnaujamom guolevietėm su packer volu už normalią kainą. Atveža.
 21. Vel nesupratai - verte isreiksta procentais, pinigais, kibirais ar kitais matavimo vienetais - viena be aplinkos - beverte informacija. Vaizdziai - posakis pencijos pakilo - (nu ir ne esme kiek ir kokiu dydziu ar procentu) - bet esme kad sikna pencynykam ir toliau. Nesvarbu kad zemes kaina pakilo 10 kartu, nes per ta laika pasibaige "juodi" pinigai, atsirado euras ir jo nuvertejimas, atsirado "auksta popierine" zemes kaina, kad tik kaimynus atbaidyti. Kiti rodikliai kaip investicijoms skirtos kryptys rodo is sono (ne kolhoznikai) ateje noretu pirtiu zeme, infliacija mazina sitos kylancios iliuzijos grozi, kainu krepselis ir jo didejimas - parodo pasiulos sitai iliuzijai (zemes nuosavybes DOKUMENTUI) formavimasi..... Viskas ok - grafikas grazus, ir jeigu tik ziureti i vien sita grafika (be jokiu pasaliniu vertinimu) - cia yra utopija, kuri vercia zmones pirkti siandien zeme kuri per si gyvenima neatsipirks. P.s. dedes is koncernu ir grybu plantaciju pasake, prie tokios ekonomikos - 4 stukos yra riba, kad geriau mesti dideles babkes kitur, o ne i zeme, kas analogiskai nederlinguose plotuose koreguojasi i mazesne puse. Kodel 4? todel kad jie ne kalhoznikai, jie INVESTuotojai :), o mes kalhoznikai ir perkam bile arciau namu. Aplink pasiulymu yra dideliu plotu, o tie kur is viso is kosmoso - skelbimai stovi ir po kelis metus.
 22. Tai kad jie skelbima ideda bet ju neveza ir vis siulo unitech skutika o cia rolex,sako kad tas pats uz mazesne kaina.
 23. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Neapėmė Ukrainos ginklu, tai paėmė, kaip ir savus, per teliką.
 24. Bulvinykas

  Samanos laukuose

  Tai čia gal kokios šarmą mėgstančios sąmanos. Nes jei dirva tikrai rūgšti, tai tokių derlių nebus.
 25. 10 rubinas nuvylė,yra ir geresnių,čia bent man
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...