Jump to content
Norėdami susisiekti su skelbimo autoriumi, turite prisijungti.

Pramoniniai sandėlio stelažai

   (0 apžvalgos )

Pramoniniai sandėlio stelažai

   (0 apžvalgos )

Kaina sutartinė


 • Kaina Kaina sutartinė
0 klausimų
0 apžvalgų
610 peržiūros

Aprašymas

Prekiaujame sandėlio stelažais

Pagal suderintą projektą apskaičiuojame ir pateikiame stelažų pasiūlymą.

Suteikiama garantija 5 m.

Stelažai Brannehylte, Švedija

Siųsti užklausą: info@nirlita.lt
Metalistų g. 6, LT-78107 Šiauliai

Nauji paletiniai stelazai.jpg

Informacija

 • Telefonas
  37068253066

Šiauliai - LithuaniaRecommended Questions

Nėra užduotų klausimų apie skelbimą


Kiti skelbimai UAB Nirlita


Kiti skelbimai kiti-skelbimai
 • Atsakymai

  • Reikia pasitikslinti lapų sukimosi priežastį. Jei teisingai suprantu, tai lapai sukosi "nuo parazitų", turbūt tai buvo amarai? Ar kokie nors lapsukiai? Bet kokiu atveju, jei priežastis yra "parazitai", o ne ligos, tai reikia purkšti insekticidais. Jei priežastis būtų ligos - tada reikėtų purkšti fungicidais. Manau, kad tavo minėtos medžiagos labiau skirtos nuo ligų, o ne nuo kenkėjų. Čia parašyta apie tavo minėtus purškimus: http://www.agrozinios.lt/portal/categories/109/1/0/1/article/12874/pavasarinis-vaismedziu-purskimas Aš nevargstu su tokiais purškimais nuo ligų. Susodinau ligoms atsparias veisles, tai normaliai auga ir be purškimų. Būna išimčių - pernai teko kriaušes ir kadagius nuo rūdžių nupurkšti bei kadagį sudeginti. O nuo kenkėjų, pvz., amarų, ankstyvas pavasarinis purškimas nepadės, vis tiek sušilus orams atsiras tų amarų ir jie ims greitai daugintis. Praktiškai bene geriausia stebėti savo augalus ir insekticidu nupurkšti tik tada, kai pamatysi, kad amarų jau yra ir jie ima sparčiai daugintis. Man taip darant užtenka vieno, na kai kur dviejų purškimų nuo amarų per sezoną. Nereikia turėti tikslo išnuodyti viską ir visus kenkėjus. Tikslas turėtų būti suvaldyti kenkėjų populiaciją, kad jų be saiko per daug neprisiveistų. Toks pikas būna sušilus orams, vėliau jie taip intensyviai jau nebesiveisia. Suvaldyta kenkėjų populiacija ir kuo mažesnis purškimų skaičius - toks mano tikslas. Truputis kenkėjų yra normalus dalykas. Turi būti bioįvairovė, o ne sintetinis nuodingas sodas.  
  • Na neik į kraštutinumus, veikia ta technologija ir be cover crop'ų. Tiesiog laikykis sėjomainos ir tiek, o su laiku įsibėgėsi ir viskas bus geriau nei tikiesi. Ar tu didelis ar mažas, finansus visi skaičiuojam. Dideliam dar sudėtingiau, nes nusidėvėjimas daug didesnis, tad ir investicijos dažnesnės ir tt. O mažas sykį atgailėsi ir ilgam užmirši ir dalis ir aptarnavimus. Suskaičiuok savo valandas, traktoriaus valandas ir nebebus taip brangu.
  • Sanaudos kaip ir logiska, kad sumazeja del mazesnio vazinejimo skaiciaus ir nejudinimo kitais padargais, bet tai tie cover cropu ispudingi misiniai irgi ispudingai kainuoja tai kaip cia taip gaunasi tada finansiskai. As pvz traktoriaus ad blue irgi i sanaudas itraukiu, o nenuleidziu va gamtai geriau ir pns kaip kaikurie masto.
  • Pas mane platūs ratai ir didieji svoriai, pliua dublius galvoju uzdet. 
 • temos

×
×
 • Create New...