Jump to content
Norėdami susisiekti su skelbimo autoriumi, turite prisijungti.
Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

Tinklo tvorų montavimas

   (0 apžvalgos )

Tinklo tvorų montavimas

   (0 apžvalgos )

Kaina sutartinė


  • Kaina Kaina sutartinė
0 klausimų
0 apžvalgų
713 peržiūros

Aprašymas

www.tinklotvora.lt
info@eleksonas.lt
+37061590959

Tvoros kainą lengvai ir greitai galite apskaičiuoti čia - https://www.tinklotvora.lt/skaiciuokle

Ieškote greito ir patikimo sprendimo, kaip aptverti savo kiemą, sodybą, tvenkinį, pievą, mišką, o gal fermos teritoriją ar gamyklos stovėjimo aikštelę? Galime jums padėti visais išvardintais atvejais!

Esame tinklo tvorų montavimo specialistai: kokybiškai ir greitai tveriame regzto, suvirinto ar miško tinklo tvoras. Tinklo tvoros – puikus pasirinkimas! Tinklas nerėš akių žalumos apsuptyje ar sniego fone. Tai ilgaamžis sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai apsaugoti savo nuosavybę.

Montuojame ne tik tvoras, įrengiame ir prie tvoros derančius vartus ar vartelius. Tvoros kuolus kalame naudodami oro kompresorių, todėl sunkiąją technika neišvažinėjame klientų kiemo.

Neišsirenkate, kuri tvora jums geriausiai tinka? Pasitarkime ir nuspręskime kartu!

REGZTO TINKLO TVOROS MONTAVIMAS

Regzto tinklo tvora (tinkline tvora) – tai dažiausiai pasirenkamas variantas, norint aptverti dideles teritorijas. Tokia tvora puikiai įsilies į kraštovaizdį, todėl netrukdys grožėtis netoliese esančiu mišku ar už jūsų sklypo teritorijos žydinčia pieva. Tuo pačiu tai ir praktiškas pasirinkimas – regzto tinklo tvora neleis į jūsų kiemą atklysti neprašytiems svečiams, o jūsų augintiniams leis drąsiai bėgioti po visą teritoriją. Regzto tinklo tvoromis dažniausiai aptveriamos sodybų teritorijos, tvenkiniai, komerciniai pastatai, avių, danielių, galvijų fermos, regzto tinklo tvoros gali būti ir puiki apsauga nuo miško žvėrių.
Tvorai tverti naudojame Lietuvoje pagamintą regztą tinklą iš cinkuotos vielos. Tinklą tvirtiname prie stulpų, padengtų milteliniais dažais. Atkreipkite dėmesį, kad stulpams sukalti mes naudojame oro kompresorių, tai reiškia, kad norėdami įkalti stulpus jūsų kiemo neišvažinėsime sunkiąja technika. Jei jūsų kiemas dailiai sutvarkytas, galite nesijaudinti ir būti tikri, kad tverdami kiemą jo nesubjaurosime.
Darbus atliekame greitai ir sklandžiai, taip pat jūsų patogumui galime pagaminti ir įvažiavimo vartus ar vartelius pėstiesiems. 


MIŠKO TINKLO TVOROS MONTAVIMAS
Miško tinklo tvoros dažniausiai pasirenkamos įvairių gyvūnų fermoms (avių, danielių, galvijų) aptverti ar norint apsisaugoti nuo miško žvėrių. Šios tvoros tveriamos iš „Medium“ klasės tinklo, kuris pasižymi ilgaamžiškumu. Svarbu paminėti ir tai, kad sąlyginai lengvas tinklas leidžia stulpus statyti net iki 6 metrų atstumu, taigi taip sumažėja tvoros kaina.
Tinklą tvirtiname prie stulpų, padengtų milteliniais dažais. Atkreipkite dėmesį, kad stulpams sukalti mes naudojame oro kompresorių, tai reiškia, kad norėdami įkalti stulpus jūsų sodybos ar fermos pievoje nepaliksime provėžų. Stulpams įkalti užteks specialios įrangos, kuriai atsigabenti nereikia sunkiosios technikos.
Tverdami miško tinklo tvorą galime jums pagaminti ir įvažiavimo vartus ar vartelius pėstiesiems. Vartų gamybai naudosime tą patį tvoros tinklą, kad šis stilistiškai nesiskirtų nuo visos tvoros.


www.tinklotvora.lt
info@eleksonas.lt
+37061590959

Apie mus rašo:

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/kiek-kainuoja-ilgaamze-ir-kokybiska-tvora-specialisto-patarimai-975-1177758

Informacija

  • Telefonas
    37061590959

- LithuaniaRecommended Questions

Nėra užduotų klausimų apie skelbimą

Svečias
This advert is now closed to further questions.

Kiti skelbimai paslaugos

×
×
  • Create New...