Jump to content
Norėdami susisiekti su skelbimo autoriumi, turite prisijungti.
Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

Kondensaciniai skysto kuro katilai Firebird Enviromax Popular

   (0 apžvalgos )

Kondensaciniai skysto kuro katilai Firebird Enviromax Popular

   (0 apžvalgos )

Kaina sutartinė


  • Kaina Kaina sutartinė
1 klausimas
0 apžvalgų
324 peržiūros

Aprašymas

*Pagamintas iš aukščiausios kokybės plieno.                                                                                                   *Kondensacinis katilas tai leidžia sutaupyti iki 25 % suvartojamų degalų,palyginti su nekondensuojančiais katilais.                                                                                                                                                                       *Patentuota šilumokaičio konstrukcija.                                                                                                                          *4 vandens prijungimo taškai patogiam katilo pajungimui ir naudojimui.                                                          *Aukštos kokybės Riello RDB degiklis.                                                                                                                    *Efektyvumo klasė A.                                                                                                                                                        *Tvirtas ir izoliuotas korpusas apsaugo nuo šilumos nuostolių.                                                                                         *8 skirtingo galingumo modeliai nuo 12 kW iki 100 kW.                                                                                     Lietuvoje pristatymas nemokamas,konsultuojame ir pasiūlome geriausią sprendimą klientui,taip pat galime sumontuoti katilą.

Informacija

  • Telefonas
    863556155

Visi miestai - LithuaniaRecommended Questions


Guest
This advert is now closed to further questions.  • Atsakymai

    • Nelabai yra ką diskutuoti šituo klausimu. Asmeniškai pats, kai ieškojau česnakų, tai norėjau susirast būtent "mėlynųjų" arba kitaip vadinamų gribovskij, kai pradėjau skambinėt ir klausinėt kokius česnakus augina, tai daugumos atsakymas - "daug metų auginu ir velnias žino kokia čia ta veislė", o jei ir pasako veislės pavadinimą, tai nereiškia, kad 100% ta veislė bus (arba bus primaišyta dar ir kitų veislių). Mano praeitų metų patirtis ne kokia, pasirenkant veislę. Norėjau vienos veislės, o gavau mišinį.   @Pirichodaz labai jau išgyrė dangių veislę, galvojau iš lammc nusipirkt, bet nespėjau, kažkaip labai greitai išgraibstė. Ne reklama, bet tiesiog daug veislių aprašyta lietuviškai, gal kažkiek padės apsispręst. http://www.geles.biz/lt/katalogas/Valgomieji-esnakai/ieminiai-ir-vasariniai-esnakai/page-1/ O jeigu anglų kalba ne svetima dar vienas straipsnis. https://www.storey.com/article/a-guide-to-garlic-varieties/  
    • Na jaunikis pats kaltas kad nėjo su jaunaja  i malkine pagaliu seimos źidiniui paskaldyti .
    • Sveiki,   Pupsiko tarpiniame skilo stiklinė į kurią dantratis su guoliais, kur hidro siurbly suka  statosi, va tokia kaip nuorodoje http://www.lytagra.lt/lt/vaziuokles-dalys/29049-a25-21-105-stikline-142521198.html Kaip man ją dabar išlupt, ar tarpinį nuo dėžės nuimt ar per priekį kas esat išlupę? Nes tarpinį, kad nuimt ir kabiną turbūt nukelt reikia? Ačiū
    • Bus dar ateitį papildymas to straipsnio.Pirma naktis ne jaunikio buvo.Širdgėla įtariu kamuoja.Mamos draugui kur nors tvarte triaukštelės,,cielka,, ateitį,kai ans bus daugiau kokio ,,šnekorių,, įvares.  
    • Perskaiciau visus temos puslapius ir kazkaip pasigedau vieno dalyko..diskusijos apie auginamas veisles tiesiog ateina sodinimas ir visi raso, kad sodina, pasodino jau, bet kokios veisles, tai nieks neraso. Tikrai keista pasidare perskaicius net 160 puslapiu. Nes siemet pirmi metai noriu pasisodint, tai apie auginima visko priskaiciau ir daugmaz viskas aisku. Bet kokia veisle pasirinkt, klausimas aktualus lieka. 
  • temos

×
×
  • Create New...