Jump to content
Norėdami susisiekti su skelbimo autoriumi, turite prisijungti.
Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

Dyzeliniai infraraudonųjų spindulių oro šildytuvai

   (0 apžvalgos )

Dyzeliniai infraraudonųjų spindulių oro šildytuvai

   (0 apžvalgos )

10.00 EUR


0 klausimų
0 apžvalgų
5.813 peržiūros

Aprašymas

WELTEM dyzeliniai infraraudonųjų spindulių oro šildytuvai itin taupūs,ekologiški.Oro šildytuvas „Weltem“sudegina 99,9 proc.deginamo kuro,todėl degimo procesas yra švarus,nekenksmingas sveikatai ir aplinkai.Veikia tyliai ir saugiai (trys apsaugos lygiai).Greitas ir veiksmingas šilumos paskirstymas,oro šildytuvas sušildo patalpas iki 248 m2.Nesudėtinga skaitmeninė valdymo sistema su laikmačiu (keturios programos).Patogus nuotolinio valdymo pultas.Lengvai transportuojamas patalpoje (yra ratukai).Galima naudoti ir ekstremaliomis lauko sąlygomis-sningant ir esant rūkui (išskyrus lyjant).Kuro lygis matomas ekrane (pasibaigus kurui automatiškai išsijungia).Sumontavus ortakį,nedidelį oro srautą galima nukreipti į kitą patalpą. Lietuvoje pristatymas nemokamas,konsultuojame ir pasiūlome geriausią sprendimą klientui.

UAB"BOSOPA"

product_96_1.jpg

Informacija

 • Telefonas
  863556155

Visi miestai - LithuaniaRecommended Questions

Nėra užduotų klausimų apie skelbimą

Svečias
This advert is now closed to further questions.

Kiti skelbimai Bosopa


Kiti skelbimai namų-ūkis

 • Atsakymai

  • Nu čia dar ir nuo orų ir dirbimo laiko daug priklauso   . Man kai pavyksta gerai viską sutaikyt pora kart pavarau ir žemė puri išsilaiko iki pat rudenio .  A vot šymet kažką pramazinau ir gavos nekas . Gal per anksti a gal per vėlai nufrezavau , bet grumunstukai nepasinaikino ir 'antra pusė' tol pylijo nervus , pakol bulvių nenukasėm   .
  • kas yra žiauriausia, tai neturintys apvyartinių ir sandėliavimo vietų darosi labiausiai pažeidžiami. aišku gal tokie metai, bet mėnesį pasaugojus 40+ euru nuo tonos kišenėn šiemet.
  • Tas tai taip ir dar reikia nepamiršti, kad kuo toliau, tuo mažiau liks kišeniui, nes ištraukimo apepitai auga nenumaldomai. Turėjau minty, kad vis geriau koks 220, nei 180.
  • Na va, nebus kur pinigu deti dabar  jai dar visas derlius savuose aruoduose
  • Realiai, prie tokiu savikainos dedamuju kaina tai kvieciai turi kainuoti 300. Labai geras vadybininku (belenkurios imones) pastebejimas - sakoma: pirk salietra, labai gera proporcija 1 tona kvieciu beveik viena tona salietros.... Cia kai buvo salietra 190, o kvieciai 170..... Tai dabar ta pati situacija - pirkit grudus labai gera proporcija 1 tona kvieciu beveik viena tona salietros.... tai apie 300  O jei kitam sezonui - nezinau ka imones dabar siulo kitam sezonui - uostas - formules ir pan... Isvesiu grudus, sukontraktuosiu pagal turimas, tada matysim.
 • temos

×
×
 • Create New...