Jump to content
Norėdami susisiekti su skelbimo autoriumi, turite prisijungti.
Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba

   (0 apžvalgos )

Didmeninė ir mažmeninė prekyba

   (0 apžvalgos )

Kaina sutartinė


  • Kaina Kaina sutartinė
0 klausimų
0 apžvalgų
788 peržiūros

Aprašymas

UAB Regejus tai sparčiai besiplečianti įmonė, įkurta 1998 metais, užsiimanti santechnikos  bei statybinių medžiagų didmenine ir mažmenine prekyba Lietuvoje ir užsienyje.

Turėdami ilgalaikę patirtį tiekant Lauko sanechniką bei Melioracijos įrangą, Drenažus, Pralaidas ir pan. Glaudžiai bendradarbiaujame su ūkininkais ir žemės ūkio bendrovėmis.

Dėka išvystytos logistikos sistemos, Jūsų nupirktas ar užsakytas prekes skubiai galime pristatyti į bet kurią vietą Lietuvoje ar už jos ribų.
Mūsų įmonė savo darbe taiko šiuolaikines verslo ir informacines technologijas, ir tai leidžia ne tik žengti „koja kojon“ su laiku technologijų srityje, bet ir nuolat gerinti bendradarbiavimo su klientais kokybę. Įmonei naudojant puikius laiko patikrintus vadybos principus, atsakingą požiūrį į klientą, nepriekaištingą bei lanksčią serviso ir aptarnavimo sistemą, puikiai savo darbą išmanančius kvalifikuotus darbuotojus, per trumpą laiką padėjo užsitikrinti patikimo partnerio pozicijas tiek savo didžiausių klientų, tiek paprasto eilinio vartotojo tarpe!

Informacija

  • Telefonas
    37068315123Recommended Questions

Nėra užduotų klausimų apie skelbimą

Svečias
This advert is now closed to further questions.
×
×
  • Create New...