Jump to content
Norėdami susisiekti su skelbimo autoriumi, turite prisijungti.
Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

Parduodu Avižas Bingo, žirnius Thinker, daugiametes žoles

   (0 apžvalgos )

Parduodu Avižas Bingo, žirnius Thinker, daugiametes žoles

   (0 apžvalgos )

200.00 EUR


2 klausimai
0 apžvalgų
1.146 peržiūros

Aprašymas

Parduodu avižas "BINGO" ir žirnius "Thinker" 

Išvalyta ir sutaruota didmaišiuose po 700 kg. 

Taip pat parduodu daugiametes žoles ir jų mišinius pievoms ir ganykloms. 

8 687 68040 
8 622 48112

Šiauduvos kaimas, Šilalės rajonas

Informacija

 • Telefonas
  868768040

Šilalės rajonas - LithuaniaRecommended QuestionsGuest
This advert is now closed to further questions.

Kiti skelbimai augalininkystė
 • Atsakymai

  • Sutinku, kad versliniame auginime truputi kiti kriterijai. Substrato pH pasikeis, jei nieko nedarysi. Bet reikia ji palaikyti tinkamame diapazone, o ne laukti, kol taps blogu. Mano supratimu ir kiek as maciau kasinedamas apie seniau savo sodintas silauoges, tai silauogiu saknys vistiek neaugs i paprasta zeme, jei ten juodzemis ar priemolis, o ne koks nors smeliukas. Todel plevele nesudarys jokios papildomos kliuties, galima istraukti plevele, bet saknys neaugs, o va blogo poveikio galima patirti. Del rugstumo palaikymo ir auginimo dideliame plote Linux teisi.  Galima daryti kaip siulo Linux, sutaupysi darbo pasodinime, bet gali veliau tekti daugiau jo skirti prieziurai. Dar is savo megejiskos patirties prideciau, kad man labai pasiteisino sodinimas transejomis ir atskyrimas vejos borteliais, nes tai labai palengvina zoles pjovima aplinkui ir i transejas is sono nelenda jokios piktzoles. Labai lengva vejos pjovimo traktoriuku pravaziuoti isilgai transejos. O su vejo atpuciamomis piktzolemis kovoti labai padeda storesnis mulcio sluoksnis.
  • Zinoma Bluegold noksta rugpjuti, ten klaida, kur parasyta, kad rugseji. Siemet kai zmona nunesdavo i baliu silauogiu, tai visiems pirmiausia ispudi padarydavo dideles kaip vysnios Toro. O man skaniausios tos, kurios saldziausios. Turbut saldziausios-skaniausios siemet buvo Rekos, bet ne is pat pradziu, kai pradejo melynuoti, bet ilgiau davus joms ant krumu panokti. Dar Bluecrop skanios. Toro berods buvo kiek rugstesnes. "Velyvieji Patriotai" dabar dar rugstus, todel ju neskinu, o Chandler neseniai pradejo nokti, tai irgi dar nokinu ir kol kas negaliu pasakyti, kuri is ju bus skanesne. Turiu saldytuve kibiriuka prisiskynes, tai dalis labai skanios (speju Bluecrop), o dalis kiek rugstokos. Tiesa, pernai sodinau dvimecius Reka krumelius ir keturmecius Bluecrop bei Patriot. Tai ant keturmeciu Bluecropu siemet mazdaug toks pats derlius kaip ant dvimeciu Reku... Ant Patriotu didesnis. Veliau tokiu skirtumu nebeliks, bet pradziai velgi turiu Rekai pliusa parasyti.
  • Manau, kad turim per mažai informacijos, jog daryt skubotas išvadas. Bet kuriuo atveju toks išstojimas neapsiėjo be suderinimo bent jau su Frau. Ir Ze juk iš principo ne prieš. Jis net Ukrainos nepriklausomybės dienos švęst nelabai ukvatnas...
  • Tikrai Šakninio ridiko? ne Aliejinio?   Nes aš manau kad jeigu dėjai 16 kg Garstyčių ir 4 kg ridiko, tai tavo ridikas neišgyvens. Garstyčios viską užstelbs.
 • temos

×
×
 • Create New...