Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

prieš 28 minutes , -marius- pranešimas:

kaip stipriai fiksuojamas grūdų kiekis įtakoja kainą?

Man AK prieš 3 savaites kviečiu II klasę siūlė po 155, o prieš savaitę 158. Paskaičius kiek kitiems siūlo tai.... Aišku pas mane kiekiai nedideli, nes ūkis labiau papildomi pinigai prie algos, bet kaip kitiems po 170 siūlo.

kainos keičiasi dažniau nei kartą per savaitę. kuo arčiau uosto tuo daugiau moka supirkėjai. šitie dalykai daug įtakoja. pasiskambink į AK tai pasiulys tikrai daugiau nei 158 nes kainų šuolis biržoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Arunas S pranešimas:

AK Vakar siule Rapsas 345, Kvietrugiai 138, Mieziai 150, Kvieciai atitinkaimai 171/168/165/155/145
Zirniai 160. Birzelio 6 d kainos tokios pat buvo

Man jie vakar siūle rapsas340 kvietrugiai134 miežiai147 kvieciai167.164.161.151.141pupos212.192.172 zirniai stabiliai 160 nepeiklausomai kilimu ir kritimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-08 at 12:23, vyttas pranešimas:

Šiaip gal kas girdėjot kaip aplinkinių regionų padėtis? ar čia tik mus šiemet skriaudžia...

draugas is svedijos gryzes atostogu pries gera savaite sake kad sausiausia geguze per 100 metu swedijoj ir visos pakeles isplike, pats siuo metu danijoj pas gimines sveciuojuos tai vaizdas panasus kaip suwalkijoj palikau. rapsai puse velnio, kvieciai plemais eina saibom, dauk kur veliava susisukus, varpos nestebuklingos. vasarojaus visokio yra kaip kam pasiseke paset. ruduo kogero slapias ir DK buvo nes pavieniai laukai plemais atseta be to apie puse visu matytu lauku vasariniai mieziai. is seniau menu kad budavo daug daugiau rapso paseta, kukuruzu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...