Jenisej

Grūdu kainos?

4.295 pranešimai šioje temoje

59 minutes ago, Zilvis55 pranešimas:

155 iš kiemo duoda bet sako laukt (per kelis metus bendravimo kainų pokyčius artimiausiam laikotarpį nuspėdavo gan tiksliai). Ir pats galvoju kad verta palaukt.

Bus matyt ar išlošiu ar liksiu prie suskilusios geldos. 

is kurio rajono esi?

Su tom kainom buna taip - kaina kyla.PVZ 160 Atrodo dar mažai ,nefiksuoji, tada krenta,150 galvoji , kad čia tik trumpas kritimas, tada dar krenta ir dar.  140 .

Tada gailiesi, kad nefiksavai :) Mąstai , kad 150 būtų nerealiai jeigu kas pasiūlytų. Tada vėl kainos kyla iki 155, bet tu nefiksuoji nes tau atrodo , kad per mažai, reikia daugiau ir nefiksuoji, tada kainos vėl krenta, pardžioj galvoji , kad čia biržoj laikini nukritimai , paskui dar krenta ir dar. Artėja grūdų realizacijos laikas ir parduodi po 140 :)

buru, Zvanas, Vytautasl and 3 others tai mėgsta

7 minutes ago, rapsas pranešimas:

Su tom kainom buna taip - kaina kyla.PVZ 160 Atrodo dar mažai ,nefiksuoji, tada krenta,150 galvoji , kad čia tik trumpas kritimas, tada dar krenta ir dar.  140 .

Tada gailiesi, kad nefiksavai :) Mąstai , kad 150 būtų nerealiai jeigu kas pasiūlytų. Tada vėl kainos kyla iki 155, bet tu nefiksuoji nes tau atrodo , kad per mažai, reikia daugiau ir nefiksuoji, tada kainos vėl krenta, pardžioj galvoji , kad čia biržoj laikini nukritimai , paskui dar krenta ir dar. Artėja grūdų realizacijos laikas ir parduodi po 140 :)

Tikra tiesa :)

6 minutes ago, Amber pranešimas:

Esu vezes kazkada, svorei netiko klase zemesne randa, siukslingumas ir buna, zodziu  paskui reme šventes :-D:-D:-D

man kauno grudai geriau nei AG pernai man jie po 85 e uz tona pradejo siulineti tai nuveziau i kauno grudus ten po 115 gavau.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti