Jump to content
Gunia

Apšiltinimas

Recommended Posts

turiu duju generacini VIGAS nera itin jie tokie superiniai kaip apturi juos, malkini kalbu tarkime apie METALBET katilus kur saulesbroliai.lt firma prekiauja ir ale katiliniu komplektus siulo, kadangi schemos duodamos viesai galima per lenkus viska gauti pigiau ir savo katiline isirengt. Dar siai dienai pora santechniku ketina atvykt pakonsultuoti apie sildyma ir katilus (nemokamai) kur ale malkinis grindininis sildymas (zinoma tokio neimanoma be akumuliacines), cia jau grindininis jau ne del manes o del to kad moterims sala kojos :D kas turite sikarnas zmonas zino apie ka as :D

2 minutes ago, ludditas said:

Čia klysti, drėgmę generuojame ir mes patys iškvėpdami orą, virdami maistą ir pan

maista verdant  nemazai gartraukis istraukia plius miegamajame juk neverdi, o tiek kiek iskvepuoji yra nulis jei sienos 100 kartu daugiau sugeba absorbuoti.

Bet koks sildyams klaidingas jei nera ventiliacijos, ka zinau kaip gali sildyti ir nevedint, tai dusulys ne namas yra, svogeris toki turi tai nuvykus oro truksta, karsta, sausa nors tu ka.... kiti sako grindininis sausina, nieko panasaus jei nebus velntiliacijos gal ir taip, kelia dulkes, jei nevalingas gal ir taip, bet uztat tau siluma mazene palaikyt reikia silta kojom silta ir kunui faktas elementarus. Dregme tai ir zmoniu ir kiauru sienu esme.... rastinis sausensi bus visad, bet imkim rastini apmurita plytom nepasakyciau kad sausas oras galiu nevedint dregmes pakanka, esu lepus jei sausa nosi man uztraukia nepakvepuoju, pas svogeri ar kur kitur kur sausa dustu as, pas save visx ok, jei perkaitinu dustu, nzn ar grindininis ta pakeis, abejoju, bet bent kontroliuot kiekviena kambari galesiu, miegamasis saltas man patinka kai yra maks 18 jau per akis kur sukiesi visa diena 22 i valias, kam reikia daugiau tam jau reiktu pas daktara nes galimai su kraujotaka prastai :)

Sveiki statybininkai. Reiktų namą apšaudyt polistirolu ir užtraukt tinką. Gal galit gerų meistrų aplink Panevėžį, Ukmergę, Kėdainius, Jonavą? Jeigu dar šiemet padarys - pažadu gero vyno butelį už kontaktus :) 

On 2/26/2017 at 23:54, Koledzas pranešimas:

Bet koks sildyams klaidingas jei nera ventiliacijos, ka zinau kaip gali sildyti ir nevedint, tai dusulys ne namas yra, svogeris toki turi tai nuvykus oro truksta, karsta, sausa nors tu ka.... kiti sako grindininis sausina, nieko panasaus jei nebus velntiliacijos gal ir taip, kelia dulkes, jei nevalingas gal ir taip, bet uztat tau siluma mazene palaikyt reikia silta kojom silta ir kunui faktas elementarus. Dregme tai ir zmoniu ir kiauru sienu esme.... rastinis sausensi bus visad, bet imkim rastini apmurita plytom nepasakyciau kad sausas oras galiu nevedint dregmes pakanka, esu lepus jei sausa nosi man uztraukia nepakvepuoju, pas svogeri ar kur kitur kur sausa dustu as, pas save visx ok, jei perkaitinu dustu, nzn ar grindininis ta pakeis, abejoju, bet bent kontroliuot kiekviena kambari galesiu, miegamasis saltas man patinka kai yra maks 18 jau per akis kur sukiesi visa diena 22 i valias, kam reikia daugiau tam jau reiktu pas daktara nes galimai su kraujotaka prastai :)

O kiek tu sveri ?

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti