Jump to content

ar naudojate ariant dirvos tankintuva?


Doncas

Recommended Posts

Kol kas nenaudojau bet jau ryt vaziuoju parsivezti pluga su tankintuvu, tad nuo siol bandysiu naudoti.Siaip manau kad tai gera technologija ypac kai reikia staigiai paruosti dirva sejai nes po arimo su tankintuvu galima is kart seti, nors su savo sejamaja su priekiniu diskiniu dirbimu esu sejas tiesiai i arima ir pasejau gana gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas nenaudojau bet jau ryt vaziuoju parsivezti pluga su tankintuvu, tad nuo siol bandysiu naudoti.Siaip manau kad tai gera technologija ypac kai reikia staigiai paruosti dirva sejai nes po arimo su tankintuvu galima is kart seti, nors su savo sejamaja su priekiniu diskiniu dirbimu esu sejas tiesiai i arima ir pasejau gana gerai

o koki pluga bei tankintava bandysi. beja kokia to tankintuvo kaina su visu prikabinimo mechanizmu?

as ir galvoju kad tankintuvas turetu sutaupyti laika bei financinius isteklius ruosiant dirvaa sejai. pats siuo metu germinuoju dirva 2kart po arimo. o turint toki daikciuka manau drasiai pakaktu 1o.

kaip manai ar 140AG su keturiu vartomu patemtu ir tankintuva ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinau kas aria su 135 su 4 korp plugu ir su tankintuvu, devetas tankintuvas apie 5-6 tukstancius kainuoja na buna dar tu tankintuvu ivairiu pvz kverneland tai pavirsinis o pas mane bus kur tankintuvas eina beveik pilnu arimo gyliu.Jo laika taupytu ir sanaudas

na tai nuo jo svorio turbut piklauso kaip giliai jis sminga. esu mates tampant viena dideli vola, tai brol smenga i puria zeme belekiek.

bet praktiskesnis gal dvieju ?

pas tave kosk bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas nenaudojau bet jau ryt vaziuoju parsivezti pluga su tankintuvu, tad nuo siol bandysiu naudoti.Siaip manau kad tai gera technologija ypac kai reikia staigiai paruosti dirva sejai nes po arimo su tankintuvu galima is kart seti, nors su savo sejamaja su priekiniu diskiniu dirbimu esu sejas tiesiai i arima ir pasejau gana gerai

o koki pluga bei tankintava bandysi. beja kokia to tankintuvo kaina su visu prikabinimo mechanizmu?

as ir galvoju kad tankintuvas turetu sutaupyti laika bei financinius isteklius ruosiant dirvaa sejai. pats siuo metu germinuoju dirva 2kart po arimo. o turint toki daikciuka manau drasiai pakaktu 1o.

kaip manai ar 140AG su keturiu vartomu patemtu ir tankintuva ?

ar as gerai supratau? kad jus suarus laukus iskart su germinatorium lekiat? tai vadinasi nera molingu zemiu? Pas mus ukininkas po arimo dejo i molingas dirvas is kart su germinatorium tai pradejo bireti tas germinatorius, tai dabar nuvalkiuoja ir tik tada su germinatorium

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas nenaudojau bet jau ryt vaziuoju parsivezti pluga su tankintuvu, tad nuo siol bandysiu naudoti.Siaip manau kad tai gera technologija ypac kai reikia staigiai paruosti dirva sejai nes po arimo su tankintuvu galima is kart seti, nors su savo sejamaja su priekiniu diskiniu dirbimu esu sejas tiesiai i arima ir pasejau gana gerai

o koki pluga bei tankintava bandysi. beja kokia to tankintuvo kaina su visu prikabinimo mechanizmu?

as ir galvoju kad tankintuvas turetu sutaupyti laika bei financinius isteklius ruosiant dirvaa sejai. pats siuo metu germinuoju dirva 2kart po arimo. o turint toki daikciuka manau drasiai pakaktu 1o.

kaip manai ar 140AG su keturiu vartomu patemtu ir tankintuva ?

ar as gerai supratau? kad jus suarus laukus iskart su germinatorium lekiat? tai vadinasi nera molingu zemiu? Pas mus ukininkas po arimo dejo i molingas dirvas is kart su germinatorium tai pradejo bireti tas germinatorius, tai dabar nuvalkiuoja ir tik tada su germinatorium

bent pas mane tai priemolio vietomis yra, taciau labai nedaug. suarus, su germinatorium galima kultivuoti. tik beda kad lengvos zemes ilgiau turi pastovet suartos, nei molingos, kurios susispaudzia greiciau. o tankintuvas cia mano nuomone atliktu puikia funkcija, puria zeme bei priemolio grumstelius suspaustu, sutankintu. butu taupoma dregme, uztektu tik karta germinuoti. o ka jau kalbet apie estetini vaizda ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia ner ka kalbet uzsienio ukininkai senai jau dirba su tankintuvais reiskia jie nauda duoda gal kiek ir didesnes kuri sanaudos dirbant su tankintuvu bet atsimeta kiti darbai

tai nepasigirsi kokius plugus bei tankintuva jami? gali pm brukstelt. kitais metais jei viskas ok su finansais ir as jamsiu toki komplekciuka. galvoju kuhn plugus, ir gal lemkeno tankintuva. na del tankintuvo dar nzn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
ar verta toki daikta naudot, kazin ar patogu su tokiu papildomu padargu arti? kiek jo 1m arkliu reikalauja?

http://www.ukagriculture.com/multimedia ... ltivations

Nusižiūrėjau 4k Kvernelandą su panašiu tankintuvu. Ar tems 120-130 Ag traktorius tokį? Kaip sprendžiat transportavimo problemą iki lauko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar verta toki daikta naudot, kazin ar patogu su tokiu papildomu padargu arti? kiek jo 1m arkliu reikalauja?

http://www.ukagriculture.com/multimedia ... ltivations

Nusižiūrėjau 4k Kvernelandą su panašiu tankintuvu. Ar tems 120-130 Ag traktorius tokį? Kaip sprendžiat transportavimo problemą iki lauko?

ant priekines pakabos pasikabini ir nusinesi lauke atkabini ir art pradedi, bet kai pirkai traktoriu negalvojai kad naudinga priekine pakaba gali buti ?> :eusa-think:

x9-SfDI7rM0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ant priekines pakabos pasikabini ir nusinesi lauke atkabini ir art pradedi, bet kai pirkai traktoriu negalvojai kad naudinga priekine pakaba gali buti ?> :eusa-think:

Su priekine pakaba tai jo, ir nebuvo tam laikui tokio modelio ir nelabai galvojom. Kitas dalykas, kad jei neši tankintuvą, tai neturėsi svorio ant priekio ardamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...