Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Prieš 10 valandų, ekologas pranešimas:

nematau jokio tikslo ,viskas orginalu ,priziurek ir jokiu poblemu nera, kam  be reikalo kysti pinigus 

Kiekvieno asmeninis reikalas kaip elgtis tik paskui verkia kad nelaiko s... Siurbli meslo prisipylus ir per savaite galima suknist, o geras filtras pirmiausia pats uzsikis. Jei jums orginalus elementai geri tai as nezinau ka ir sakyti ne viena esu sutizusi mates nauja idejus iskart gumos nesisandarina tai koks ten geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 07/03/2018 at 20:51, sako pranešimas:

Kiekvieno asmeninis reikalas kaip elgtis tik paskui verkia kad nelaiko s... Siurbli meslo prisipylus ir per savaite galima suknist, o geras filtras pirmiausia pats uzsikis. Jei jums orginalus elementai geri tai as nezinau ka ir sakyti ne viena esu sutizusi mates nauja idejus iskart gumos nesisandarina tai koks ten geras.

 

On 07/03/2018 at 20:51, sako pranešimas:

Kiekvieno asmeninis reikalas kaip elgtis tik paskui verkia kad nelaiko s... Siurbli meslo prisipylus ir per savaite galima suknist, o geras filtras pirmiausia pats uzsikis. Jei jums orginalus elementai geri tai as nezinau ka ir sakyti ne viena esu sutizusi mates nauja idejus iskart gumos nesisandarina tai koks ten geras.

 

On 07/03/2018 at 20:51, sako pranešimas:

Kiekvieno asmeninis reikalas kaip elgtis tik paskui verkia kad nelaiko s... Siurbli meslo prisipylus ir per savaite galima suknist, o geras filtras pirmiausia pats uzsikis. Jei jums orginalus elementai geri tai as nezinau ka ir sakyti ne viena esu sutizusi mates nauja idejus iskart gumos nesisandarina tai koks ten geras.

as jrgi paziurejau filtra originalu rudeni buvau keites ziuriu gumeles istizusios ir filtras toks pavarges tie elementai gal mano seni jau gal 10ies metu reikes deti mtz as manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, slavka s pranešimas:

 

 

as jrgi paziurejau filtra originalu rudeni buvau keites ziuriu gumeles istizusios ir filtras toks pavarges tie elementai gal mano seni jau gal 10ies metu reikes deti mtz as manau

As Idejau nuo nisano ir prideti nesudetingai ir fitrai nebrangus

DSC_0863.JPG

DSC_0864.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, slavka s pranešimas:

tai nuo kokio nisano nuemei kelintu jis metu ir kokia kubatura o siurblys cia kur nuotraukoj kinietisk bosch ar rusiskas 

Nisan Almera 2.2 2000 metu kronsteina reikia patiesinti jis gazkur 3mm metalo .Siurblys nuotraukoj kinietiskas ale bosch nors niekur nera tokio uzraso bet dirba gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, kolegos, papumpuojant kurą, su rankine kuro pompa labai taškosi kuras, čia dar būtų pusę bėdos, bet dabar pradėjo ir ora patraukti į sistemą, kai traktorius nedirba. Galvojau išardysiu tą pompą ir pažiūrėsiu kas ne taip, bet ją atsukus neradau jokios guminės tarpinės, tai taip ir likau  nesupratęs kas ne taip, nes tikėjaus kad bus kokia tarpinė sudilus, bet kad jos išvis ten nėra. Gal kas pasakysit kaip ten ištikrųjų turėtu būti ir ką daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2018‎-‎03‎-‎07 at 20:51, sako pranešimas:

Kiekvieno asmeninis reikalas kaip elgtis tik paskui verkia kad nelaiko s... Siurbli meslo prisipylus ir per savaite galima suknist, o geras filtras pirmiausia pats uzsikis. Jei jums orginalus elementai geri tai as nezinau ka ir sakyti ne viena esu sutizusi mates nauja idejus iskart gumos nesisandarina tai koks ten geras.

Užkuriu traktoriu T25 po žiemos sankaba atleidžiu gesta traktorius užgesinu pažiuriu dežei tepalas sušalo ar buvo kam taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...