Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

On ‎2017‎-‎01‎-‎03 at 11:30, wydas63 said:

...aga , apie tą pačią , bet jų yra ir atskirai pirkt . Starteriuką jei pirkt naują , tai geriau kiek pasitaupius įmt su planetiniu reduktorium o ne dantratinį (čia jei apie jubanos starterius , šneka sukas) . 

Perkant planetiny startery ar nesirems dežute į bloka foto matos

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Perdarius vaira i hidraulini, per TA nesikabina? Lengvoms masinoms, nieko keisti negalima, motyvuoja tuo, kad gamintojas taip nenumate. Kazkada net is pozibinciu LED reikejo issimti. Ismetimas irgi su visais bakeliai turi buti.

Tai idomu kaip per traktoriu TA ziuri (dar neteko varyti, todel ir idomu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Po ilgo laiko rašau vėl čia dėl t25. Naudingas man būtų dirbant su nauju vyniotuvu, bet problema ta, kad pupsiko hidrauliniame visą laiką naudota atidirbta alyva. Kaip manote, ar įmanoma išvalyti visą sistemą ir užpilti naujos alyvos bei dirbti su vyniotuvu?

Ir kokiais būdais išvalyti, gal benzino įpilti ir padirbti su hidraulika?(taip gamintojas pataria padaryti benzininiuose pjūkluose, jei buvo pilta atidirbta alyva)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pili laukan tą brudą, užpili veretionkės, ar skystesnio tepalo su dalimi saliarkos apie 10- 20 litrų ir jungi į darbą,kai tepalas pajuoduos , pili laukan ir užpili naujo, ir taip kol bus šviesus. Aš tai 3 kartus tepalą keičiau, kol išvaliau MTZ-50 sistemą. Jei turi priekabą, tai išardyk cilindrą, nes ten apatinėje dalyje po atidirbto tepalo gana geras sluoksnis brūdo susikaupęs, kurį tik mechaniškai išvalysi, Žemės ten. Reikalų kaip kiaulę pasipjovus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Turistas said:

rimtai atidirbta ? zmogau ir ka tu tuo sutaupei ? 

Ne aš taip padariau, o buvęs savininkas. Net atradimas buvo, kad alyva iš juodos spalvos gali pavirsti į kitokią nuo senumo(greičių dėžėje). Niekur aš to traktoriaus nenaudoju, jau ir taip pusę metų stovi vietoje su nuleista padanga, turiu naują, galingą su juo ir dirbu, bet praverstų pagalba, vis greičiau darbas nei vienam, tad ir kilo mintis vėl pakinkyti pupsą, kad ir paskutinį kartą, o tada - į kapines.

Dėl cilindro - prieš metus ardžiau ir jį, ir paskirstytoją , nes keičiau gumytes, tarpines, bet tik į blogą po atnaujinimo, reikia pirkti naujus, bet gal atidirbs.

Dar įdomu, ar hidro siurbliui nebus per sunkus darbas su vyniotuvu, čia, regis, originalus siurblys, tik dalis su dantračiu keista į naują, nes buvo pasipylęs į šipulius. Jei dirbs lėta - man tinka, įdomu, ar ne kenksminga per daug, nesuges po tokio sudėtingo valymo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...