Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Sveiki, noriu pasidaryti atidaroma galini langa. Gal kas esat pasidare? Domina sandarinimas. Ar dejot koki kampuka is svidaus ir guma ar kazka kita daret?

 

http://www.fotas.lt/index.php?page_id=27

 

apačioj ten pažiūrėk profiliukų yra tinkamų.

 

ir gal žinot iš kur nusipirkt greita jungti stipria, kad lengvai galėčiau akumuliatoriu išiminėt?

 
Sporte naudojamos tokios :
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44 minutes ago, Bedarbis said:

Sveiki mano t25 pupsius sunkei vedasi reikia sukti kokia viena minute dada pasirodo dūmas ..........

 

Sveikas , kūro sistema 'gaudo orą' . Su tokiu starteriu ir prie lietuviškų temperatūrų dekompresinio kaip ir nėr reikalo , išvis naudot  T-40 neatmenu kada esu jį jungęs  paskutinį kart , lygtais kai degimą stačiau :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, Bedarbis said:

Kuro sistema sutvarkiau per nauja viska persukau dabar niekur negaudo bet vistiek tas pat reik daugiau sukti starteriu be dekompresinio neprasuka išmeta startery

Tas , tai taip  , bet juk puikiai žinai , kad taip neturi but :) . Ir starterio negali išmest , akūmai 'nusprogsta' besukant bet nieks nieko neišmeta , gal pritraukimo rėlės koks laidas nudegė , reik tikrinti . Degimą gal truputį pavėlint , su tokiais akumuliatoriais turėt švilpint , kad ojojoi , pas mane 50 amp/h akumuliatorius ir suka motorą nei mėto nei ką , o dūmas po pirmų sūkimų pasirodo per kaminą jei oro sistemoj nėr . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

26 minutes ago, wydas63 said:

Tas , tai taip  , bet juk puikiai žinai , kad taip neturi but :) . Ir starterio negali išmest , akūmai 'nusprogsta' besukant bet nieks nieko neišmeta , gal pritraukimo rėlės koks laidas nudegė , reik tikrinti . Degimą gal truputį pavėlint , su tokiais akumuliatoriais turėt švilpint , kad ojojoi , pas mane 50 amp/h akumuliatorius ir suka motorą nei mėto nei ką , o dūmas po pirmų sūkimų pasirodo per kaminą jei oro sistemoj nėr . 

Tu kalbi apie starterio rėle gal nauja startery pirkti nes buvau išardes į ten parudėjus apvija matyt kontakto nebuvo išvaliau bet tas pat visvien išmeta bet nuo kalniuko kuresi vasara gerai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, Bedarbis said:

Tu kalbi apie starterio rėle gal nauja startery pirkti nes buvau išardes į ten parudėjus apvija matyt kontakto nebuvo išvaliau bet tas pat visvien išmeta bet nuo kalniuko kuresi vasara gerai .

...aga , apie tą pačią , bet jų yra ir atskirai pirkt . Starteriuką jei pirkt naują , tai geriau kiek pasitaupius įmt su planetiniu reduktorium o ne dantratinį (čia jei apie jubanos starterius , šneka sukas) . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, wydas63 said:

...aga , apie tą pačią , bet jų yra ir atskirai pirkt . Starteriuką jei pirkt naują , tai geriau kiek pasitaupius įmt su planetiniu reduktorium o ne dantratinį (čia jei apie jubanos starterius , šneka sukas) . 

Dekum reik nusipirkti atskira rėle pabandyt pakeisti matysiu kaip veiks o kas ten per planetinis reduktorius negirdėjas apie toky.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Bedarbis said:

Mano starteris Mažas va toks

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_9142_20780_20STARTERIS_20_20MAGNETON12V_20ČEKIJA-large-default.jpg

Dantratinis čia , pats menkiausias .                                                                  

 

3 minutes ago, zigizmundas said:

pas mane katine jau apie dešimt ar daugiau metų reduktorinis starteris,nei karto nebuvo sugedes....

Reduktoriniai , jie visi dabarties . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...