Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Jūs teisus. Čia įsisuka daviklis kuris blokuoja užvedimą, jei reversas nėra neutralioj padėtį.

Pas mane nebuvo reverso, tik kazkoks daviklis i dezes dangti yra isuktas. Jei budavo pavara ijungta, tai nesikurdavo (o gal ir spynele durniuodavo). Tai reikia isideti ar galiu uzglusinti ta skyle?

Siandien prisisukau dangteli 2 varztais, bet nejo jungineti pavaru ir reverso. Is virsaus ant varzto yra plokstele ir ji sukiojasi i sonus. Pirma mintis buvo, kad ji nereikalinga kai yra reversas. Ar as klystu?

post-11814-0-79764500-1477501370_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu tokį geras patikimas pirktas naujas 2000 metų dar nėra ardytas   prasukęs moto val. 3947 sankaba normali jo dar neteko ardyt o dirba visus darbus. dar yra uždėtos kitokios padangos gan  platesnes taurus tai sukibimas labai geras. žiema vedasi gan gerai prie -25 gali laisvai užvesti. ką dar norėtum sužinoti o koks tiksliau modelis tavo  mano yra T30-69 vientiltis  

as kalbu apie dvitilti T-30a-80

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as kalbu apie dvitilti T-30a-80

tai dar geresnis variantas geresnis pravažumas tik gal variklis jam per silpnas 4x4 važiuoklei vairas jau hidraulinis ko pas mane nebuvo, bet problema išspręsta.   jiems dalių yra pirkti tik nežinau kaip su priekiniu tiltu. stabdžiai pas T30 dedasi diskeliai ne kaip T25 juostos o kokia dabar yra jų kainos

T30-80

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gyvi. Turiu idomia problema del vairo mechanizmo. Sukant vaira t 25 ratai susisuka .bet jis nenori suktis...rata slysta ir normaliai neuzsuku. Nors ratai susisuka.. Siandien idejau nauja trauke vairo ta pagrindine.visvien panasi situacija... Jau nebesuprantu i ka dar ziureti. Aciu uz atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu. Ryt bandysiu paziuret sita dalyka.

Prie to paties.kitas klausimas apie varikli. Spaudimas dacikelyje geras tiek silto tiek salto.taciau kai pasyla variklis- traktorelis pradeda netraukt.meta duma ir atrodo kad siurbiasi ar pan. Ir visiskai nera traukos. Ir nesvarbu ar su padargu jis ar ne.visvien trauka dingsta. Gaza prima sunkiai. Siurblio bedos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu. Ryt bandysiu paziuret sita dalyka.

Prie to paties.kitas klausimas apie varikli. Spaudimas dacikelyje geras tiek silto tiek salto.taciau kai pasyla variklis- traktorelis pradeda netraukt.meta duma ir atrodo kad siurbiasi ar pan. Ir visiskai nera traukos. Ir nesvarbu ar su padargu jis ar ne.visvien trauka dingsta. Gaza prima sunkiai. Siurblio bedos?

pabandyk atjungt oro filtrą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dedu pavaru svirti su reversu. Naujam korpuse yra skyle su sriegiu, kam ji reikalinga? Senam korpuse jos nera.

 

 

Pas mane nebuvo reverso, tik kazkoks daviklis i dezes dangti yra isuktas. Jei budavo pavara ijungta, tai nesikurdavo (o gal ir spynele durniuodavo). Tai reikia isideti ar galiu uzglusinti ta skyle?

Siandien prisisukau dangteli 2 varztais, bet nejo jungineti pavaru ir reverso. Is virsaus ant varzto yra plokstele ir ji sukiojasi i sonus. Pirma mintis buvo, kad ji nereikalinga kai yra reversas. Ar as klystu?

 

 

 

pats rasiau, pats ir atsakysiu, gal kam pravers. Skyle sone reikalinga isukti davikliui, kuris leidzia uzkurti traktoriu tik tada, kai reverso svirtis yra neutralioje padetyje. Mano atveju suksiu i dezes dangti kazka kita, kad tepalu netaskytu.

 

Plokstele reikia isimti, nes kitaip nesijungines reversas. Vargau puse deinos, nes reikejo nuimti dangti ir su magnetu gaudyti varzta (silpnai prisirisau).

 

Bet dabar esu patenkintas, neuzkurtam begiai junginejasi, reversas taip pat. Tik reikes susirasti "zagluske" i buvusia daviklio vieta ir isbandyti vaziuojant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

jei variklis neapsiliaukojes ,ant vieno cilindro šono padarai toki gaubtą su išejimu uzmauni šlangą ir nusivedi i kabiną.Ventiliatorius aušinimo pučia pro cilindro aušinimą ir šiltas oras pučia ant stiklo ,ant koju 

Arba papildysiu kolegą varatoką. Jei tingi daryt gaubtą paprasčiausiai variklio šonus uždangstai tada gena kabinon. Aš ir pupsikui ir katinui dariausi gaubtus kadaisia. Nors jai reikia an greičio važiuot pvz. miškan tai tik šonus uždengi ir tai jau šilčiau, katino tą "šuns būdą" iš vis greit prišildo bet šilta kol važiuoji ir dirba motoras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...