Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

paziurek ant tu traktoriu, kad ir MTZ, kur yra su trosu -principas tas pats ir vieta ta pati.T-25 nuemus viršutini armaturos dangteli,yra skyle tachometrui,na pas mane tai tikrai

pas mane skyles nera, reikes paciam pjauti, ideta kazkokia spynele. Na reikes MTZ'oke paziuret. Kazkur kazkada skaiciau, kad del greicio deda dviraciu kompus. Nerandu dabar puslapio. Gal apie si metoda kas gali ka papasakoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bijai viršyt greitį,kiek žinau KET laukuose greitis neribojamas

Nebijau, tik siaip idomu kiek ibega.

 

Beje, gal kas daret uzvedima ne nuo rakciuko, o nuo mygtuko? Man atrodo pas mane spynele grybauja, tai galvoju det mygtuka. Issiardziau paziureti, tai ten laidu kusys, o i mygtuka tik 2 ateina. Kaip padaryti, kad vestusi nuo mygtuko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebijau, tik siaip idomu kiek ibega.

 

Beje, gal kas daret uzvedima ne nuo rakciuko, o nuo mygtuko? Man atrodo pas mane spynele grybauja, tai galvoju det mygtuka. Issiardziau paziureti, tai ten laidu kusys, o i mygtuka tik 2 ateina. Kaip padaryti, kad vestusi nuo mygtuko?

pastatyk knopkę 60 amperų pajunk į ją iš bet kur pliusą, ir iš knopkės antro gnybto nuveski laidą į starterio pritraukėjo gnybtą, o nuo jo, pritraukėjo gnybto esantį laidą atjunk ir įzoliuok, paspausi knopkę ir starteris veiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kas turit t-30 traktori? ar apsimoka ji pirkt? nes girdeau kad sankaba nelaiko. tai noreciau suzinot is turinciu si taktori ir papasakotu apie ji

sveiki turiu tokį geras patikimas pirktas naujas 2000 metų dar nėra ardytas   prasukęs moto val. 3947 sankaba normali jo dar neteko ardyt o dirba visus darbus. dar yra uždėtos kitokios padangos gan  platesnes taurus tai sukibimas labai geras. žiema vedasi gan gerai prie -25 gali laisvai užvesti. ką dar norėtum sužinoti o koks tiksliau modelis tavo  mano yra T30-69 vientiltis  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...