Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
na kas gali papasakot kodel pas maseju 8150 dyna shift deze nesimeto pusbegiai dega skydelio kampe raudonas trikampiukas ir dezes spaudimo lempa uzsidega,cia kam ragas pareina siurbliui ar dezei :eusa-think:

siurblys jau nusibaige,man tas pats buvo pries men tik traktorius MF5455 buvo bet irgi slegio lempa dege,pakeiciau ir toliau varau,bet pas mane du jie stovi viduje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

teko isbandyt 7624 su dyna vt deze,na tai nieko blogo negaliu pasakyt na isskyrus kad truputeli kratus ir kad dureles reikia stipriai trenkt,na pliusai tai kuro tikrai maziau srebia nei dzonis,kaina zenkliai mazesne,arkliu turi tikrai ka ten raso,geras apsvietimas,manau traktorius atitinka kaina,o paciam rinktis,vienam blondine grazi,kitas sakys kad baisi,rinkis man atrodo pats,aisku paprasyk kad duotu pabandyt demini,seip konekesko tikrai neskupus ;) teisybe apsisukimo radiusas mazesnis nei dzonio kas galulaukej gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei netureciau jo namuose ispudis butu geras,o dabar galiu pasakyti, kad tai toks triperis, kad net belorusas maziau reikalu turi

Manau, jog klysti Kolega! Pas Tave kieme turetu stoveti 6400, o ne 6600 modeliukas. O siaip tai as trecia MF'a vairuoju ir neturiu bedu. Manau sie 6600 bus tik geresni. O jei kam nepasiseka tai gal reikia i tarpine tarp vairo ir sedynes paziuret, gal ta jau keiciama;) Nevisada juk gelezeles kaltos!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko isbandyt 7624 su dyna vt deze,na tai nieko blogo negaliu pasakyt na isskyrus kad truputeli kratus ir kad dureles reikia stipriai trenkt,na pliusai tai kuro tikrai maziau srebia nei dzonis,kaina zenkliai mazesne,arkliu turi tikrai ka ten raso,geras apsvietimas,manau traktorius atitinka kaina,o paciam rinktis,vienam blondine grazi,kitas sakys kad baisi,rinkis man atrodo pats,aisku paprasyk kad duotu pabandyt demini,seip konekesko tikrai neskupus ;) teisybe apsisukimo radiusas mazesnis nei dzonio kas galulaukej gerai
Tai ir sako kad išsirinko blondine bet brukšnelis ne toj vietoj neatitiko kirvis koto del to ir peikia.O šiaip geležinis arklys tik unoravas baisiai papuolė todėl ir peikia.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
teko isbandyt 7624 su dyna vt deze,na tai nieko blogo negaliu pasakyt na isskyrus kad truputeli kratus ir kad dureles reikia stipriai trenkt,na pliusai tai kuro tikrai maziau srebia nei dzonis,kaina zenkliai mazesne,arkliu turi tikrai ka ten raso,geras apsvietimas,manau traktorius atitinka kaina,o paciam rinktis,vienam blondine grazi,kitas sakys kad baisi,rinkis man atrodo pats,aisku paprasyk kad duotu pabandyt demini,seip konekesko tikrai neskupus ;) teisybe apsisukimo radiusas mazesnis nei dzonio kas galulaukej gerai
Tai ir sako kad išsirinko blondine bet brukšnelis ne toj vietoj neatitiko kirvis koto del to ir peikia.O šiaip geležinis arklys tik unoravas baisiai papuolė todėl ir peikia.

uzjaust reikia zmogu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...