Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

Laba vakara, klausimas iškilo ir tikiuosi pagelbėsite. Taigi ruošiuos pirkt traktoriu, tačiau tenka rinktis tarp Case Magnum(ne cvx). NEW HOLLAND T8 ir MF 8 serijos. Tai gal būt turi kas tokios technikos ir galėtumet papasakot pliusus minusus? Asmeniškai man MF komfortas nepatinka. Neturiu prieš šiuos traktorius prieš bet praleidžiu traktoryje tikrai ne valanda ir ne dvi. Praktiškai gyvenu ir komfortas daug reiškia. O MF traktorių komfortas man skurdokas lyginant su konkurentais. Dėl case magnumo ne cvx turiu minčių dėl pavarų dėžės. Turiu puma 160 2012m pusiau automatinė dėžė. Ir nervuoja tai kad iš 12 pavaros į 13 traktorius beveik stoja. Tas perjungimas nepadeda darbuose. Tai bijau kad nebūtų tas pats su case magnum. Taip pat servisas nepatinka, o ir pati puma buvo vežta kelis kartus tavrkyt nepasibaigus garantiniui. Na o apie NH tai manau kad jis ir su tom pavarom draugauja ir su komfortu. Tad prašau pagalbos gal kas turit ir papasakotumėt. Ačiū labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei jau iš tokių renkies tai dar valtra S įtrauk į sąraša, tada bus MF su Valtra vienam fabrike gaminti tik skirtingu spalvu, ir NH su Case taip pat....kaip NH gali geriau su pavarom draugauti geriau, jeigu jo dėžė LYGIAI tokia pati kaip ir magnum t.y. powershiftas?:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, M&M pranešimas:

Tai jei jau iš tokių renkies tai dar valtra S įtrauk į sąraša, tada bus MF su Valtra vienam fabrike gaminti tik skirtingu spalvu, ir NH su Case taip pat....kaip NH gali geriau su pavarom draugauti geriau, jeigu jo dėžė LYGIAI tokia pati kaip ir magnum t.y. powershiftas?:icon-rolleyes:

Na teko bandyt, nuvažiavau į vietą ir pravažiavau tai nesijautė tokio. Nežinau gal puma išėjo su kažkokiu defektu. Man taip pat aktualu atsiliepimai, be to valtros aplinkiniai ūkininkai kaip ir neturi, tad negali kažką ir papasakot. Na bet dėkoju už informacija. Be to domintu ir serviso aptarnavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tavo parasymo tai matau kad nh tau labiausiai tinka tikriausiai ir kaina maziausia,as ir turiu puma tai jo stabteli kai perungi is 12 i 13 bet man kazkaip nemaiso nors retai kada jungiu dirbdamas uztenka to greicio...kai rinkausi mazesnio galingumo tai man ir nelabai patiko  MF kontora pasilikau prie case nors dabar dar buciau ziurejes class o kitu modeliu neziurejai ar tik tuos tris ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Puma ir nh  7 serijos renkami europoje o magnumas ir nh 8 serijos renkami amerikoje ir dėžės ju pagamintos skirtringose gamyklose, todėl  pumos ir magnumo dėžiu darbas gali būt skirtingas, dar atsižvelg ir i garantini laikotarpi, pvz valtros berods 3 metai o nh 8xxx turbut tik metai, be to nh 8 klasės ir magnume bus pilnai automatinė dėžė o ne pusiau automatinė kaip tavo pumoje160, todėl neturėtu būt jokiu pristabdymu perjungiant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , viktorass pranešimas:

Puma ir nh  7 serijos renkami europoje o magnumas ir nh 8 serijos renkami amerikoje ir dėžės ju pagamintos skirtringose gamyklose, todėl  pumos ir magnumo dėžiu darbas gali būt skirtingas, dar atsižvelg ir i garantini laikotarpi, pvz valtros berods 3 metai o nh 8xxx turbut tik metai, be to nh 8 klasės ir magnume bus pilnai automatinė dėžė o ne pusiau automatinė kaip tavo pumoje160, todėl neturėtu būt jokiu pristabdymu perjungiant.

O tai magnume kartais ne power shift? Magnumas tikrai netures tos problemos su pavarom nes jis neturi tokiu depazonu kaip puma. Tik pas ji beroc kas antra pavara jungia kiek siurksciau. Va su atbuliniu tai ten biski nesamone 3 begis per letai o 4 Jau pergreitai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Arminas666999 pranešimas:

O tai magnume kartais ne power shift? Magnumas tikrai netures tos problemos su pavarom nes jis neturi tokiu depazonu kaip puma. Tik pas ji beroc kas antra pavara jungia kiek siurksciau. Va su atbuliniu tai ten biski nesamone 3 begis per letai o 4 Jau pergreitai :D

Gali būt, nes su magnumu neteko važiuot tai tiksliai nežinau kaip ten veikia. Bet kažkada klausiau pas vadyba tai sakė pilnai automatinė dėžė, tai isuivaizduoju, kad panašiaui kaip mano nh 7060 power comand, arba kitaip tariant automatinė su galimybe reguliuot rankiniu būdu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnum yra cvx tai čia pilnai automatas be laipsnių ir yra ne cvx tai yra pusiau automatas. Cvx tai yra automatas. Bet man asmeniškai nepatinka dotnuvos projektų servisas. Na ir bijau tik dėl tų pavarų, kad nebūtų kaip pas puma. Na NH neturėjas, bet girdėjas neprastų atsiliepimų. Man atrodo kad viskas beveik tas pats kaip magnumo tik spalva ir priekis skiriasi. Na dar atrodo kad bazė ilgesnė. Bet kaina duoda skirtumą, taip pat kad servisas gal geresnis lytagros. Be to NH ir MF turi deminius ir duoda o tuo tarpu case neturi deminių ir nenori duot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Baksis pranešimas:

Magnum yra cvx tai čia pilnai automatas be laipsnių ir yra ne cvx tai yra pusiau automatas. Cvx tai yra automatas. Bet man asmeniškai nepatinka dotnuvos projektų servisas. Na ir bijau tik dėl tų pavarų, kad nebūtų kaip pas puma. Na NH neturėjas, bet girdėjas neprastų atsiliepimų. Man atrodo kad viskas beveik tas pats kaip magnumo tik spalva ir priekis skiriasi. Na dar atrodo kad bazė ilgesnė. Bet kaina duoda skirtumą, taip pat kad servisas gal geresnis lytagros. Be to NH ir MF turi deminius ir duoda o tuo tarpu case neturi deminių ir nenori duot. 

Nemaišyk, cvx yra bepakopė dėžė, o ne automatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Baksis pranešimas:

Na tai ir turėjau omeny, tik ne taip pasakiau. Cvx neturi tų puselių

Tavo puma gali turėt tris pavarų dėžės varijantus, pirmas pusiau automatas, antras automatas, trečias cvx tai yra bepakopė. Tai neaišku kuri tavo pumoje. Magnumas kaip ir nh8xxx  gali turėt du varijantus tai yra automatas ir cvx. Automatas taip pat neturi puseliu o pusiau automatas turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Baksis pranešimas:

Magnum yra cvx tai čia pilnai automatas be laipsnių ir yra ne cvx tai yra pusiau automatas. Cvx tai yra automatas. Bet man asmeniškai nepatinka dotnuvos projektų servisas. Na ir bijau tik dėl tų pavarų, kad nebūtų kaip pas puma. Na NH neturėjas, bet girdėjas neprastų atsiliepimų. Man atrodo kad viskas beveik tas pats kaip magnumo tik spalva ir priekis skiriasi. Na dar atrodo kad bazė ilgesnė. Bet kaina duoda skirtumą, taip pat kad servisas gal geresnis lytagros. Be to NH ir MF turi deminius ir duoda o tuo tarpu case neturi deminių ir nenori duot. 

Su abiem servisais susidures, dotnuvos geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Minduksx pranešimas:

Tai jei tau taip dauzo is 12-13 tai kazkas yra blogai, taip tai ju beda kad turputi grubesnis perjungimas is 6-7 ,12-13 bet tik ne taip kad traktorius stoja, kalibruot deze reikia, ar azoto pusle gatava, ar kompas bludija, tai cia ne traktorius blogas o neprieziura

Priežiūra viskas tvarkoj, traktorius nuo pat atvežimo šitaip. Nėra kad visiškai stoja, bet stabtelėjimas jaučiasi. Pats servisas žiūrėjo ardė ir nieko nerado

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, dzipas pranešimas:

Pofik tie oficialus servisai kai yra arunis ir darius

Ka Darius remontuoja? Matai ne visada iseina, nes pas Aruna nh, o kitokio pav nenuvarysi. Tas pats ir su dotnuva, presas kada sudurniavo, ieskok kad chytras kas sutvarkys, o pas juos galvotas zmogus yra, viens du ir vaziuoja, aisku pinigus pazista irgi. 

Bekalbant, siaip galetu but atskira tema, kur pasidalintume rekomendacijoms, nes kiemai margi, o pagalbos daznai prireikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...