Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

prieš 24 minutes , Vilius pranešimas:

Vien kabinos vidus tragedija ant tiek pigiai padaryta. Nieko prieš neturiu bet ne MF traktorius girt, nes jie gero vardo taip ir neužsidirbo o EWA tik pagirt sugeba prastumt......

Sena kaip gyvenimas posakis kas neiperka JD FENDT lieka visi kiti, o pigumas iš niekur neatsiranda.

Iš pigesnio segmento jei imt tai tik case ar new holland, bent Aruni turim forume, kuris tikrai padės ypač pasibaigus garantijai. 

Šiaip kieme ir fendas pas mane stovi blogo žodžio taip pat negaliu pasakyt :D

del kabinos Viliau sutinku su tavim, bet daugiau diskutuotinas klausimas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Vilius pranešimas:

Vien kabinos vidus tragedija ant tiek pigiai padaryta. Nieko prieš neturiu bet ne MF traktorius girt, nes jie gero vardo taip ir neužsidirbo o EWA tik pagirt sugeba prastumt......

Sena kaip gyvenimas posakis kas neiperka JD FENDT lieka visi kiti, o pigumas iš niekur neatsiranda.

Iš pigesnio segmento jei imt tai tik case ar new holland, bent Aruni turim forume, kuris tikrai padės ypač pasibaigus garantijai. 

Šiaip kieme ir fendas pas mane stovi blogo žodžio taip pat negaliu pasakyt :D

Man asmeniškai JD 6x20-6x30 kabinoje kaip kad po belaruso įlipus padaryta: reverso rankenėlė gan grubiai vaikšto, taip pat bėgių svirtis padaryta kad jaustum kad jungi, braška ten ji, paskui hidro porų slangų nematyti, nėra ten ko atgal žvalgytis ar kliūna ar tepalas sunkiasi, matomumo nėra ten, ventiliacija tik iš apačios, vienu žodžiu žalias tipo super traktorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Virgis. pranešimas:

Man asmeniškai JD 6x20-6x30 kabinoje kaip kad po belaruso įlipus padaryta: reverso rankenėlė gan grubiai vaikšto, taip pat bėgių svirtis padaryta kad jaustum kad jungi, braška ten ji, paskui hidro porų slangų nematyti, nėra ten ko atgal žvalgytis ar kliūna ar tepalas sunkiasi, matomumo nėra ten, ventiliacija tik iš apačios, vienu žodžiu žalias tipo super traktorius.

Na bet atsisedus i ji jauties kaip namie, viskas randas ten kur ir turi buti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, dova07 pranešimas:

Tai ilipk i premium versija, o va i masejaus ilipsi efficient ar exclusive taip ir nesupranti kuom jie ten skirias. Bet reziume nėra tas masėjus blogas, man jis patiko tiek jo padarymas, tiek jo kaina,  ir tas motoras traukia pagal tuos arklius tikrai normaliai.

kaip paturesi exclusivą, įlipes į efficient, greit suprasi kas netaip ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Virgis. pranešimas:

Man asmeniškai JD 6x20-6x30 kabinoje kaip kad po belaruso įlipus padaryta: reverso rankenėlė gan grubiai vaikšto, taip pat bėgių svirtis padaryta kad jaustum kad jungi, braška ten ji, paskui hidro porų slangų nematyti, nėra ten ko atgal žvalgytis ar kliūna ar tepalas sunkiasi, matomumo nėra ten, ventiliacija tik iš apačios, vienu žodžiu žalias tipo super traktorius.

Reversas be priekaištų. Kam tau į tas slangas žiūrėt? Ventiliacija pučia kur nori priekinis stiklas, durys, veidas, kelienai(pautai kad nesustu) kojos.

Kazkur ne ten buvai papuoles. O gal ne ta koja ilipai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Reversas be priekaištų. Kam tau į tas slangas žiūrėt? Ventiliacija pučia kur nori priekinis stiklas, durys, veidas, kelienai(pautai kad nesustu) kojos.

Kazkur ne ten buvai papuoles. O gal ne ta koja ilipai.

Suprantu kad kai pripranti viskas gerai, kitiems ir belarusas gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...