Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

On 2017-12-03 at 09:17, Gnytasis pranešimas:

Laverdoj 2011 metu,  siemet beveik dar naujas kondyskes tas vadinamas filtras paleido rutuliukus i slanga visa laime pries purkstuka visa slanga usiklynijo, sutvarkem patys tik pasikvietem masinom kur pildo zmogu. Tas filtras, kad pabiro naujas praktiskai tai mistika. Traktoriam toki pat tik prisukimai slangu kitoki tai nenuostabu, kad reiktu keist kas 1500mth gal siek tiek maziau bedu butu tada, nors va mano atveju ir naujas filtras subrokijo. 

kokia Laverda turit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 12/3/2017 at 11:55, min-de pranešimas:

Traktoriaus be 10 tukstanciu manau neapsimoka parduoti. Jei jis normaliai dirba, 10-15 metu ir 10 tukstanciu yra. Jei per metus prasuki tik kelis simtus valandu, tai klausimas ar jis tau ekonomiskai naudingas. 

o tai pasipasakok tada kiek pas pati mth suka?:) abejoju ar visi prisuka 1k+ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , min-de pranešimas:

Tai kad tik du dirba pagrinde. Raudonas siuo metu  apie 500 prasuka, nes dirba maziau, nei anksciau, turi siuo metu 6500mh , zalias 700-800 per metus. Kaip ir sakiau, 10-15 metu ir yra 10,000.

sakyciau jei nelaikant gyvuliu ir neteikiant paslaugu, tai  vienam operatoriui per du traktorius yra ryskiai per daug valandu, o jei su dviem operatoriais, tai turbut su zaliu traktorium ar priesingai  su raudonu dirbat pamainomis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip labai nereikėtų plėšytis dėl tų motovalandu.  Kiekvienas savaip skaičiuoja. Kam.patinka turėti didesni parka kam patinka stipriau idarbinti traktoriu. Augalininkystės ūkyje traktorius prasuks mažiau valandų. Pas mane 400 200 250valandu ibirbina 3traktoriukai grubiai ant nepilnai dviejų traktoristu. Aš už didesni parka  ir mažiau moto val ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki forumiečiai :)

Gal kas turite traktorių Massey Ferguson 3690 ir galėtumėte pamatuoti arba nufotografuoti šalia metro hidraulinės alyvos matuoklę, kad būtų įmanoma identifikuoti tinkamą alyvos lygį? Pas mane matuoklė yra pamesta ir uždėtas tik dangtelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I ta ozy pili tepalo kad apsemtu darbinio dantraty, arba jeigu su hidrauklo reikalaujanciais padargais priekabom dirbi pili beveik iki pat virsaus, tada jis gerai jauciasi,  tik tepala jeigu pilsi iki virsaus pilk tada kai slaunys nuleistos, ( kad kitu atveju nuleidus per virsu neisvarytu pertekliu.

Galesiu pamatuoti bet matuokle ne daugoiau sprindzio ilgio o normos virsus kokie 5cm nuo matuokles apacios.

Sekmes eksplotuojant ta ozy, seip smagus traktorius sveikatos daug, bet per daug jo dezei,  ilgai nelaiko.

Kury turi speedshift ar dynashift versija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, MBLORINSER pranešimas:

I ta ozy pili tepalo kad apsemtu darbinio dantraty, arba jeigu su hidrauklo reikalaujanciais padargais priekabom dirbi pili beveik iki pat virsaus, tada jis gerai jauciasi,  tik tepala jeigu pilsi iki virsaus pilk tada kai slaunys nuleistos, ( kad kitu atveju nuleidus per virsu neisvarytu pertekliu.

Galesiu pamatuoti bet matuokle ne daugoiau sprindzio ilgio o normos virsus kokie 5cm nuo matuokles apacios.

Sekmes eksplotuojant ta ozy, seip smagus traktorius sveikatos daug, bet per daug jo dezei,  ilgai nelaiko.

Kury turi speedshift ar dynashift versija?

Ačiū už atsakymą. :) Pas mane Dynashift versija.

Būtų labai neblogai jei kada nors išeitų Jums pamatuoti tiksliau matuoklės ilgi ir normos atstumą nuo matuoklės galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...