Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

Tokį pastebėjimą su nauju mf7722 padirbęs. Sėjant pupas va lygioj vietoj 12.5 eina normaliai tik statesnis kalniukas greitis krenta 8.5-9 ir toliau nebekrenta o kastis pradeda (gale dubliai yra). Tai čia dabar įdomiai skamba kai siūlo su plūgu 5 korpusų 7715 art nes gal prie tokio greičio ir pavilktų. Bet jei reiktų dirbt didesniais greičiais daugiau galios reikalaujančius darbus ar su skirtingu reljefu tai beliktų tik padargą iškelt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Brukshnys pranešimas:

Tokį pastebėjimą su nauju mf7722 padirbęs. Sėjant pupas va lygioj vietoj 12.5 eina normaliai tik statesnis kalniukas greitis krenta 8.5-9 ir toliau nebekrenta o kastis pradeda (gale dubliai yra). Tai čia dabar įdomiai skamba kai siūlo su plūgu 5 korpusų 7715 art nes gal prie tokio greičio ir pavilktų. Bet jei reiktų dirbt didesniais greičiais daugiau galios reikalaujančius darbus ar su skirtingu reljefu tai beliktų tik padargą iškelt

Pas juos didžiausia galia liktai ant 1500rpm,pas mane 7618 su dubliais ant iki 6 km/h kokių nukrenta ir kasasi,jei nebepavelka,7715 nepavilks penkiavagio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Peleckas pranešimas:

Kalvota pas mane. Atves ikisiu i lauka normalesni. Is tada apziuretu labiau linkau link claas arion 650. Bet vistiek ta linkima i Arion man itakoja, kad kieme stovi Claas traktorius kuriuo esu stipriai patenkintas. O kokia sejama tempe tas 7722? 

Vaderstata naują su hidro varikliu. Su lyginimo lenta prieky be trąšų 7 cm gyly sėjau.

Dabar jau ir kvietukus pabandžiau 3,5cm gyly tai be problemų nebesiožiuoja. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, Peleckas pranešimas:

Pats statei? Jeigu taip tai kiek isuko? 

Del galios prie 1700 geriausi man sukiai ir galia ir nerekia variklis. Arimui nustates 1700, sejimuin 1750 apsisukimu.

prie 1710rpm 236ag,

prie 1830rpm  246ag,

prie 1913rpm jau tik 235ag

darbinio sukimo momentas prie 1424rpm 2014nm

darbinio sukimo momentas prie 1710rpm 1901nm

darbinio sukimo momentas prie 1830rpm 1860nm

darbinio sukimo momentas prie 1913rpm 1636nm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko prieš neturiu nepyk. Gnytasis.

Bet prieš 2-3menesius nieko nesiorentavai galioje. Parodėme pora puslapių kur duomenys surašyti. Išaiškinom kaip ir kur nuostoliai patiremi. Ir prasidėjo rašlevos 98% postų kas uždusęs kas pridusęs. Tas  tiek arklių turi, tas tiek. Tie nukopijuoti sausi skaičiai mums Naudingos informacijos nulis.

Jaunas esi dar viską arkliais matuoji.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad nuostuoliai patiriami tas seniai zinoma :) matai kai isigijau kita arkli gavos taip kad labai labai jau menkutis padidejimas tos traukos ant padargu. Paskui kai dar forumo kolega paskelbe apie testus realesnius tai jau buvo per velu :)buciau ramia galva atsisakes tos patrauklios 7726 kainos, galvojau kad kuo naujesnis tuo bukesnis, bet kad ant tiek nesitikejau :), uztat stengiuos visiem vis primint kad siek tiek galingesnio neverta pirkt net, nes jis eis taip pat kaip pries tai buves senesnis ir silpnesnis arkliukas. Cia kur parasiau skaicius kieme daryti, bet manes jie neitikino :) drawbar testus is nebraskos ar prancuzu galiu garatuot kad 100% atitinka savo kailiu kai patiri tai abejoniu nelieka :) pabusu tas lietuvis kuris perspes, o ne lauks kad kaskas dar isisudytu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎.‎04‎.‎12 at 19:23, armins pranešimas:

Pagaliau atvyko ir pas mus nauja technika. Pirmi ispudziai tikrai geri. Kinkem i 8 korpusu pluga, tempe be vargo, kartais pabuksuodamas kur slapiau. Minkstas traktorius, jaucias ta keturiu tasku amortizacija. Pats vaziavimas ir valdymas gan paprastas. Tik kompa biski sunkiau perprast, bet perkasim :) reikia tik knyga skaityt :D

20170410_151911.jpg

kiek palikai jai nepaslaptis nes as dabar ir pirkinesiu maseju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-17 at 11:37, Gnytasis pranešimas:

7726 max arkliai su stendu buvo pasiekti prie 1830rpm toliau krenta didesniais sukiais

Šiaip tai įdomu čia su visais tarkim puma 150... dot rašo vardinė 150 ag max 165ag su visais navarotais net 190 ag...IŠ KURR? gal man kompas blogai rodo?/

traktordata 138 ag, nebraskos testai max power rašo 141 ag. Gal kas galėtų paaiškint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, kestoxs pranešimas:

Tai ar yra ruskiu tempimo galios sumatuotos?

Nu pagal realybe ruskiai traukia taip kiek ir turi, bent turimi mtz tikrai parodo savo darbu. Kaskada girdejau kad rusai imdavo galia nuo ratu kaip ir priklauso. O dabartiniuos vakarieciuos nuostoliai nutylimi paprasciau tariant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėtųsi skaičių,  o ne pamąstymų,  nes kitaip tai tik galbūt... Apie mtz nelabai net yra ką kalbėt pagal tavo teorija mano Maxxumas 110 turėtų būti lygus mtz 82...

Dar kas įdomu ar sunkvežimiai ir automobiliai, taip pat turi nuostolius ratuose,  ar pagal jus tik rusiška technika be nuostolių? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, kestoxs pranešimas:

Norėtųsi skaičių,  o ne pamąstymų,  nes kitaip tai tik galbūt... Apie mtz nelabai net yra ką kalbėt pagal tavo teorija mano Maxxumas 110 turėtų būti lygus mtz 82...

Dar kas įdomu ar sunkvežimiai ir automobiliai, taip pat turi nuostolius ratuose,  ar pagal jus tik rusiška technika be nuostolių? 

nu su 82 mano pamastymas nelabai tiktu, bet apie simtini mtzoka ir didesnius modelius lygint su vakarieciais tai jau butu idomu. Turim maxxuma 140 ir mtz 1221( aisku be kondicionieriaus) tai mtz geriau traukia, bet inzinierius biski patobulino case siurbli ir eina jau geriau. Geriau jau ju nelygint :) visgi dezes ten paprastos ir panasus dalykai. Visgi mf 6490 uz 1221 trauke juntamai geriau 5 korp paprasta pluga molyje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...