Jump to content

Claas traktoriai


Recommended Posts

sveiki, gal patartumete ka rinktis : CLAAS Celtis 456 RX ar JD 6230?

:) butu idomu daugiau suzinoti apie claasa, ar vertas yra demesio :)

Turi išsirinkti pats. Pasidarai lentelę su tau aktualiais konstrukciniais ar dizaino ar eksploataciniais klausimais. Ir dedi pliusus ar minusus prie kiekvieno modelio.

Aišku turi įvertinti ir degalų sąnaudas ir manevringumą ir komfortą ir matomuma, jei reikia hidraulinių išėjimų kiekį bei priekabos stabdžių pajungimą, bei daug kitų klausimėlių, žinoma ir kainą. Susirašai bent 30 ir kuris surenka daugiau tavo pliusų vadinasi ir geriau tinka pačiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau toki. Ju dabar nebeliko. Tai grynas dar reno. Ka apie ji blogo galiu pasakyt tai , kad trumpoka jo ratu baze ir toks kratukas . Ka gero na tiek , kad neblogas traktoriukas turintis 102 ag ir paprastas. Beje uzlinko jam kuro siurblys (galbut kuras nekoks papuole, itariu jog galejo) tai ir pasikeiciau ant zymiai galingesnio. Siaip vietoj celtis eina jau axos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia man keskiniai labai pradejo siulyti savo celtis, kaina duoda gera, tik vat del ju kokybes nezinau, ratu baze tai tikrai trumpesne ir toks pakankamai mazesnis. ir pas ji dar ne comonrail sistema

pats einu i jaunuosius ukininkus, buvau apsisprendes del Jd 6230, bet va keskiniai pradejo siulyti tai net nezinau ar verta rinktis clasa? kai kombainai tai ju geri, o traktoriai tai neaiskus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia man keskiniai labai pradejo siulyti savo celtis, kaina duoda gera, tik vat del ju kokybes nezinau, ratu baze tai tikrai trumpesne ir toks pakankamai mazesnis. ir pas ji dar ne comonrail sistema

pats einu i jaunuosius ukininkus, buvau apsisprendes del Jd 6230, bet va keskiniai pradejo siulyti tai net nezinau ar verta rinktis clasa? kai kombainai tai ju geri, o traktoriai tai neaiskus...

O MF nesiulo, pasiklausinek, gal ka tures "ant" ispardavimo. Manau MF patikimesnis turetu but (bent jau forumieciai taip teigia)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia man keskiniai labai pradejo siulyti savo celtis, kaina duoda gera, tik vat del ju kokybes nezinau, ratu baze tai tikrai trumpesne ir toks pakankamai mazesnis. ir pas ji dar ne comonrail sistema

pats einu i jaunuosius ukininkus, buvau apsisprendes del Jd 6230, bet va keskiniai pradejo siulyti tai net nezinau ar verta rinktis clasa? kai kombainai tai ju geri, o traktoriai tai neaiskus...

matyt truputi užsistovėję tie celtis, nes jau nauji modeliai pradėti gaminti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia man keskiniai labai pradejo siulyti savo celtis, kaina duoda gera, tik vat del ju kokybes nezinau, ratu baze tai tikrai trumpesne ir toks pakankamai mazesnis. ir pas ji dar ne comonrail sistema

pats einu i jaunuosius ukininkus, buvau apsisprendes del Jd 6230, bet va keskiniai pradejo siulyti tai net nezinau ar verta rinktis clasa? kai kombainai tai ju geri, o traktoriai tai neaiskus...

matyt truputi užsistovėję tie celtis, nes jau nauji modeliai pradėti gaminti :lol:

isejus naujam modeliui seno modelio kainos iskart krenta tiek nauju, tiek devetu...todel konekesko(durnas pavadinimas ka?) arba kesko agro ir siulo pigiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siek tiek, is nuogirdu ir pan, zinau taju vidine sistema. Kas metai ismeta po virsininka ar virsininkeli, nes reikia kazka paukot kaip atpirkimo ozi didziajai motinai, kazkaip paaiskinti kodel tie reziltatai svelniai sakant net nepriarteja prie to kas buvo planuota. bandau speti, kad buten tam kas atsakingas uz claas traktorius ragai pareina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir atsiranda pletkai :)

.....viena bobutė sakė.....

Siek tiek, is nuogirdu ir pan, zinau taju vidine sistema. Kas metai ismeta po virsininka ar virsininkeli, nes reikia kazka paukot kaip atpirkimo ozi didziajai motinai, kazkaip paaiskinti kodel tie reziltatai svelniai sakant net nepriarteja prie to kas buvo planuota. bandau speti, kad buten tam kas atsakingas uz claas traktorius ragai pareina.

Gringo kiek pažysti viršininkėlių kuriuos išmetė ??? :D [/i]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia man keskiniai labai pradejo siulyti savo celtis, kaina duoda gera, tik vat del ju kokybes nezinau, ratu baze tai tikrai trumpesne ir toks pakankamai mazesnis. ir pas ji dar ne comonrail sistema

pats einu i jaunuosius ukininkus, buvau apsisprendes del Jd 6230, bet va keskiniai pradejo siulyti tai net nezinau ar verta rinktis clasa? kai kombainai tai ju geri, o traktoriai tai neaiskus...

matyt truputi užsistovėję tie celtis, nes jau nauji modeliai pradėti gaminti :lol:

isejus naujam modeliui seno modelio kainos iskart krenta tiek nauju, tiek devetu...todel konekesko(durnas pavadinimas ka?) arba kesko agro ir siulo pigiau...

bet išvertus į lietuvių kalbą skamba solidžiai technikos pardavėjai :) , bet tikslus tai rimtus užsibrėžė, tapti stambiausiais pardavėjais lietuvoje, tik įdomu ką kiti darys, juk ne vieni lietuvoje :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir atsiranda pletkai :)

.....viena bobutė sakė.....

Siek tiek, is nuogirdu ir pan, zinau taju vidine sistema. Kas metai ismeta po virsininka ar virsininkeli, nes reikia kazka paukot kaip atpirkimo ozi didziajai motinai, kazkaip paaiskinti kodel tie reziltatai svelniai sakant net nepriarteja prie to kas buvo planuota. bandau speti, kad buten tam kas atsakingas uz claas traktorius ragai pareina.

Gringo kiek pažysti viršininkėlių kuriuos išmetė ??? :D [/i]

Nuo kurių metų pradėt vardint? Įsikųrė 2002 tai galiu pradėt nuo 2003 :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...