Jump to content

Claas traktoriai


Recommended Posts

kazkaip atrodo kad tu visa gyvenima ruosiesi fendus tvarkyt. O jei iseisi. Kur tada eisi? Visi kiti gi sudas pagal tave. Tai parasyk maximai kad ju desreles yra sudas. ta optima linija. Bet kazkaip gamina ja nes kazkaip perka. Taip ir su traktoriais. Tai tu biski pasimokink etiketo viska aplink sudu nedrabstes. Amen

o prie ko cia fendai??? as prie ju tik pusmetis geras, o claas traktoriai sss nuo atsiradimo. cia ne mano nuomone, o vokieciu, dirbanciu tais traktoriais.... ir galiausiai, kur matei mano parasyta, kad "as zinau, kad claas traktoriai meslas"???yra kiti niuansai... komplektacijoj.. kainoj... viska lemia pinigai, bet kai per seja uzlinksta, turbut nelabai smagu????

salia manes uzlinko...

draugas turi areas 836... jei neklystu, uz ji paliko 220klt, su dubliais. uz tiek kitoks tokios galios but tikrai neisejes.jo zodziais.

jis gedimu neturejo rimtu... dirba 250 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip atrodo kad tu visa gyvenima ruosiesi fendus tvarkyt. O jei iseisi. Kur tada eisi? Visi kiti gi sudas pagal tave. Tai parasyk maximai kad ju desreles yra sudas. ta optima linija. Bet kazkaip gamina ja nes kazkaip perka. Taip ir su traktoriais. Tai tu biski pasimokink etiketo viska aplink sudu nedrabstes. Amen

o prie ko cia fendai??? as prie ju tik pusmetis geras, o claas traktoriai sss nuo atsiradimo. cia ne mano nuomone, o vokieciu, dirbanciu tais traktoriais.... ir galiausiai, kur matei mano parasyta, kad "as zinau, kad claas traktoriai meslas"???yra kiti niuansai... komplektacijoj.. kainoj... viska lemia pinigai, bet kai per seja uzlinksta, turbut nelabai smagu????

salia manes uzlinko...

draugas turi areas 836... jei neklystu, uz ji paliko 220klt, su dubliais. uz tiek kitoks tokios galios but tikrai neisejes.jo zodziais.

jis gedimu neturejo rimtu... dirba 250 ha.

mano nuomone kaip is salies stebincio zmogaus raimisx visiem kisa fend nes fendas nesudas nes taip neva jo sake vokietys o claas sudas manau tai labai zema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o prie ko cia fendai??? as prie ju tik pusmetis geras, o claas traktoriai sss nuo atsiradimo. cia ne mano nuomone, o vokieciu, dirbanciu tais traktoriais....

:D Zinok ta pati vokieciai sako ir apie fendt :icon-wink: kai puse limono kainuojantis drandalietas negali prisikabint skutiko nes nelaiko pakabinimo sistema :icon-wink:

ir galiausiai, kur matei mano parasyta, kad "as zinau, kad claas traktoriai meslas"???yra kiti niuansai... komplektacijoj.. kainoj... viska lemia pinigai, bet kai per seja uzlinksta, turbut nelabai smagu????

beje per seja linksta ir dzoniai ir case'ai, fendt'ai, newho..,visi linksta stebuklu nebuna :P

uzlinkimo laipsnis dazniausiai priklauso nuo savininko o ne technikos :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip atrodo kad tu visa gyvenima ruosiesi fendus tvarkyt. O jei iseisi. Kur tada eisi? Visi kiti gi sudas pagal tave. Tai parasyk maximai kad ju desreles yra sudas. ta optima linija. Bet kazkaip gamina ja nes kazkaip perka. Taip ir su traktoriais. Tai tu biski pasimokink etiketo viska aplink sudu nedrabstes. Amen

o prie ko cia fendai??? as prie ju tik pusmetis geras, o claas traktoriai sss nuo atsiradimo. cia ne mano nuomone, o vokieciu, dirbanciu tais traktoriais.... ir galiausiai, kur matei mano parasyta, kad "as zinau, kad claas traktoriai meslas"???yra kiti niuansai... komplektacijoj.. kainoj... viska lemia pinigai, bet kai per seja uzlinksta, turbut nelabai smagu????

salia manes uzlinko...

draugas turi areas 836... jei neklystu, uz ji paliko 220klt, su dubliais. uz tiek kitoks tokios galios but tikrai neisejes.jo zodziais.

jis gedimu neturejo rimtu... dirba 250 ha.

mano nuomone kaip is salies stebincio zmogaus raimisx visiem kisa fend nes fendas nesudas nes taip neva jo sake vokietys o claas sudas manau tai labai zema

kur ikisau??? konkreciai snekek, o ne apie ora. apie claas traktorius jau buvo sneketa, yra kazkur, atsikask. forumieciu patyrimas...

man asmeniskai, balalaika, kas koki perka, gali ir arkliais dirbt, tik zinau, kad nuo darbo ir arkliai dvesia ... blogas komentaras, ar perdaug zinau pagal tave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip claas xerion, kuri kesko giriasi simet pardaves - visokiu nesamoniu prikistas, net kabina aplink sukinejasi. Kam to reikia? Kad greiciau sugestu?

Ju lietuvoj mano ziniom siuo metu penki :P , kad jo kabina sukinejasi tai reiskia daugiau pritaikimo yvairiom gyveniskom situacijom, kas reiskia lengviau sugrystancius pinigus isleistus jo isigijimui :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargu. Tai padaryta operatoriaus patogumui: kaip bųtų patogu arti, jei kabina pasisuktų 90 laipsnių, apverus plųgą - 180... :icon-cool:

Vargu ar jus supratot ka reiskia kabinos pasisukimas

esme kad kabina sukas 180 laipsniu ir jis gali dirbt tiek su priekine tiek galine hidro pakaba ar ant saves kabinitis pusbriekabe ir tapti tikru vilkiku jei truksta info ieskokit claas.com ar youtube.com paieskos laukelyje nurode xerion

best regards

technikos myletojas MF

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargu. Tai padaryta operatoriaus patogumui: kaip bųtų patogu arti, jei kabina pasisuktų 90 laipsnių, apverus plųgą - 180... :icon-cool:

nesupratot - apverciamo plugo nebereikia!

vietoj jo 2 paprasti - vinas prieky, kitas gale. Tik kabina apsisuka i vaziuojam atgal :)

Zinokit plugas greiciau apsivercia nei kabina apsisuka:) O siaip tai MF buvo teisus - pritaikymo galimybes labai placios siu traktoriu ir su sukama kabina dar platesnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoji is lempos tas skaicius? Dubliai, hidraulo siurbliai didesnio debito, priekinis keltuvas, darbinis ir t.t. su visais navarotais 670 000 (pries metus laiko) Gal dabar atpiges :D

Trisyk vario nepanasus i sita claas, lyginant panaudojima?

Galvoju kad is lempos tas skaicius :lol:

Xerion dubliu nereikia, darbiniai yra keltuvai yra, 50km yra daug ko ten yra, geresne traukos charakteristika :icon-wink: , hidraulis 200l/min galima jei reik 350l/min :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai girdejau per lauko diena Kesko (patys servizistai sake) kad ne nereikia dubliu Xerionui, o negalima uzdeti, nes liecia jie ten kazkur ir viska lauzo. Va. O Fendt paziurejau ivabaltes puslapy biskeli naudotas geros komplektacijos ten kazkur 565.000 tai ka naujas kokie 580.000. Taip kad biski tie tavo skaiciai is lempos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai girdejau per lauko diena Kesko (patys servizistai sake) kad ne nereikia dubliu Xerionui, o negalima uzdeti, nes liecia jie ten kazkur ir viska lauzo. Va. O Fendt paziurejau ivabaltes puslapy biskeli naudotas geros komplektacijos ten kazkur 565.000 tai ka naujas kokie 580.000. Taip kad biski tie tavo skaiciai is lempos. :)

Biski sumelavai servisistai taip sakyt negalejo :lol:

Xerion nera sarnyrines konstrukcijos traktorius :icon-wink: , vairavimo budas pakeicia dublius.

beje Voras klysti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai girdejau per lauko diena Kesko (patys servizistai sake) kad ne nereikia dubliu Xerionui, o negalima uzdeti, nes liecia jie ten kazkur ir viska lauzo. Va. O Fendt paziurejau ivabaltes puslapy biskeli naudotas geros komplektacijos ten kazkur 565.000 tai ka naujas kokie 580.000. Taip kad biski tie tavo skaiciai is lempos. :)

Arba ne. Pasidaugink tuos savo skaicius is 1.18

Siais laikais, uz dyka tik y snuki gali gaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...