Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

tm 165 dirbant pilnom apsukom variklio temperatura pakyla per viena padalą daugiau nei turi būti. tas pats ir transporte . sumažinus apsukas variklio temperatūra vėl atsistato į ribas. Šlangos minkštos, skysčio lauk nepučia. Ar gali būti kaltas termostatas? ar temperatūros daviklis grybauja??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

javapjutė toks dalykas, kada brangi kiekviena minutė. Todėl jei iškilo problemų su geltonos spalvos kombainais arba mėlynos (raudonos) spalvos traktoriais skambinkit arba rašykit.

Atvažiuoti ir suremontuoti šai dienai galimybių nelabai, bet tie, kam teko susidurti, žino, kad daugeli problemu galima išspręsti ir telefono pagalba :D (skambučiai javapjūtės metu nemokami :D:D :D)
tel: 86551nulis313
arba [email protected]
taippat čia viešai arba per pm
kalbam lietuviškai
говорим по-русски
a little bit in English :D
tiesa, dar chebra sakė, jog moku išklausyti, kai žmogus nori pasiguosti, suprantu,  kad biški ne į temą, bet kitą karta taip norisi, bet nėra kam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, arunis pranešimas:

Keistas tas gyvenimas kartais buna a ne, papuolei tarp pirmuju :icon-wink:

taika taika teisus buvai buvo užsikišes trumpasis sietas.todėl grūdus varė pervėjalkos šonus tokia srovele iš abieju pusiu.Ko nepasitaiko kombaininkui pirmais metais atsisėdus už vairo.na bet iš kitos pusės propesoriaus klausiau o tai lytagroj pasiulė lėčiau važiuoti sako tada nebarstys.arba sietus labiau atsiverti kur jau ten labiau atversi ir taip viršutinis16 apatinis 9 o ir greitis apie penkis ir  devynios tonos aruode iš ha.Kol radom kas vežikai atsiputė o taip antra diena jau murma nes reikia dirbti tiksliau joti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

42 minutes ago, grazbek pranešimas:

taika taika teisus buvai buvo užsikišes trumpasis sietas.todėl grūdus varė pervėjalkos šonus tokia srovele iš abieju pusiu.Ko nepasitaiko kombaininkui pirmais metais atsisėdus už vairo.na bet iš kitos pusės propesoriaus klausiau o tai lytagroj pasiulė lėčiau važiuoti sako tada nebarstys.arba sietus labiau atsiverti kur jau ten labiau atversi ir taip viršutinis16 apatinis 9 o ir greitis apie penkis ir  devynios tonos aruode iš ha.Kol radom kas vežikai atsiputė o taip antra diena jau murma nes reikia dirbti tiksliau joti.

Trumpasis? Ne apatinis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki.Reikia pagalbos.New holland T7,210 meta variklio klaidą 3158 servisas niekaip neranda kame šaknys ,perašė variklio kompo programą vistiek taspats,dabar davė  užklausimą gamyklai ką dar galima padaryt,jei ne tai gali reikt variklio kompą keist.Gal kam buvo tokia situacija?59b1706ce1486_20170823_1826581.thumb.jpg.6633dc8819196d4da2c891b4c4e4ca1e.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, BR pranešimas:

Sveiki.Reikia pagalbos.New holland T7,210 meta variklio klaidą 3158 servisas niekaip neranda kame šaknys ,perašė variklio kompo programą vistiek taspats,dabar davė  užklausimą gamyklai ką dar galima padaryt,jei ne tai gali reikt variklio kompą keist.Gal kam buvo tokia situacija?59b1706ce1486_20170823_1826581.thumb.jpg.6633dc8819196d4da2c891b4c4e4ca1e.jpg

Is kur esi ir kaip ta klaida atsirado gal kartais akumas silpnas ar is vis isemes buvai kury laika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, arunis pranešimas:

Is kur esi ir kaip ta klaida atsirado gal kartais akumas silpnas ar is vis isemes buvai kury laika

Akumas tikrai geras nebuvo nei nusedes nei buvau as ji isemes vezant grudus pirmiausia ismete klaidą 19597 o po keliu sekundziu ir ta kur nuotraukoj.Aš iš Kupiškio rajono.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, BR pranešimas:

 

Prieš 5 valandų, BR pranešimas:

Akumas tikrai geras nebuvo nei nusedes nei buvau as ji isemes vezant grudus pirmiausia ismete klaidą 19597 o po keliu sekundziu ir ta kur nuotraukoj.Aš iš Kupiškio rajono.

Skimtelek itariu kad galesiu pagelbeti 865510313 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2017-09-07 at 19:14, BR pranešimas:

Sveiki.Reikia pagalbos.New holland T7,210 meta variklio klaidą 3158 servisas niekaip neranda kame šaknys ,perašė variklio kompo programą vistiek taspats,dabar davė  užklausimą gamyklai ką dar galima padaryt,jei ne tai gali reikt variklio kompą keist.Gal kam buvo tokia situacija?59b1706ce1486_20170823_1826581.thumb.jpg.6633dc8819196d4da2c891b4c4e4ca1e.jpg

Sveiki. Idomu butu isgirsti kitu nuomone, dirbanciu su new holland T7 serijos traktoriais. Konkreciai as dirbu su T7.210. Vardine galia skaitosi 165 AG, cia pagal ECE R120 standarta. Pagal senesni, ECE R24, manau, butu api 155 AG. Ber realiai ir tu paciu, mano nuomone nera. Jei tik didesne apkrova, ar kokia kad ir menkiausia ikalne, jis iskart dusta, apsukos krinta, reikia mazint begi. Ar cia taip visuose traktoriuose yra, ar cia pas mane kazkas ne taip. Su zetoriumi 122 AG traukiu Rokiskio gamybos 4,5 m plocio germinatoriu 8,5- 10 km/ h greiciu. Su new hollandu siemet prisikabinau, atrodo, kad 6 metru plocio trauktu. Greitis irgi panasiai apie 9-10 km/h. Negi cia Adblue sistema taip stabdo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokia pavaru dėže tas 7.210, aš turiu 7.175 su autocomand tai ten apart arimo man neteko su juo dirbti bet arent juodžemi apie 25cm gyliu tai greitis 9-10,5km su 4 vartomu bendro užgriebio 180cm ir nežinau kodėl bet variklio apsukos buna tik iki 1970,  kolega turi puma 165 bet dar berods be adblue tai jis su juo vederi 4 metru su diskiniu dirbimu  ir kultivatoriu tampo 6 metru ir bent iš šono žiūrint normaliais greičiais o ta puma tai turbut tas pat kas 7.210, tai gal kažkas netvarkoi jei 4.5 metro tik tokiu greičiu tempia, bet gal labai šviežias arimas ir giliai ratai sulenda tai tuomet labai nuima galia, nes pvz aš dar su nh7060 dirbu tai jei tam pačiam lauke kur puse lauko skusta puse arta iš rudens ir žemė pavasari būna gerai susigulėjusi jau tai tempent 6 metru germi skersai lauko, ivažiavus i arima reik sumažint viena bėgi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, viktorass pranešimas:

Su kokia pavaru dėže tas 7.210, aš turiu 7.175 su autocomand tai ten apart arimo man neteko su juo dirbti bet arent juodžemi apie 25cm gyliu tai greitis 9-10,5km su 4 vartomu bendro užgriebio 180cm ir nežinau kodėl bet variklio apsukos buna tik iki 1970,  kolega turi puma 165 bet dar berods be adblue tai jis su juo vederi 4 metru su diskiniu dirbimu  ir kultivatoriu tampo 6 metru ir bent iš šono žiūrint normaliais greičiais o ta puma tai turbut tas pat kas 7.210, tai gal kažkas netvarkoi jei 4.5 metro tik tokiu greičiu tempia, bet gal labai šviežias arimas ir giliai ratai sulenda tai tuomet labai nuima galia, nes pvz aš dar su nh7060 dirbu tai jei tam pačiam lauke kur puse lauko skusta puse arta iš rudens ir žemė pavasari būna gerai susigulėjusi jau tai tempent 6 metru germi skersai lauko, ivažiavus i arima reik sumažint viena bėgi

Deze Power command, spaudi knopke ir meto begius. Na aisku, siemet zemes dregnos, sunkios. Arta pries 2 savaites buvo. manau, cia suprogramuota yra taip is gamyklos del ekologiniu reikalavimu, plius dar, kad variklio nepjautum ar dezes. plius tas Adblue greiciausiai labai dusina. Bet jei tiek arkliu raso, tai jie turetu ir buti. plius dar  EGR voztuvo nera kaip kituose traktoriuose, kas dusina varikli, bet kazkodel; is kitu modeliu nesigirdi, kad taip netrauktu. arba nesako niekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , viktorass pranešimas:

Na, kad trauktu kaip pusantrinis tai nereikia tikėtis bet vis vien už zetoriu turėtu geriau traukti, aš su zetorium 110aj pagal din standarta traukdavau ta pati plūga lėčiau žymiai  ir prie 2200 apsuku su tuo nh visai kitaip eina ir maniškis nh silpnesnis už tavaji, ar seniai turi jau ji

ne nu aisku, geriau uz zetoriu traukia, bet ne taip kaip galvojau, kad trauks. Tikejausi didesnes galios. O tu su dubliais dirbi ar ne, pvz seji? Siemet dubliai labai pasiteisine butu, bet neturiu, reiks ieskot kokiu devetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , viktorass pranešimas:

Na, kad trauktu kaip pusantrinis tai nereikia tikėtis bet vis vien už zetoriu turėtu geriau traukti

Viktorai koks modelis nh turetu buti kad trauktu padargus lengviau uz pusantrini? Jau i 200ag vardines reiketu tada ziureti? As galvojau kad toks 7.175 ar tuo labiau 7.210 tikrai pusantrini atstotu, bet kaip suprantu jie dar slabnesni..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...