Jump to content

Rugiu auginimas


dzipas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sejau Hibrida, pirmi laukai jau sudyge. Agrokoncernas pakiso praeitu metu sekla, pagal sertifikata ir daigumas prastesnis 6 proc. Del to didinau norma. Kazin ar beicas tures savo vardines savybes praejus metams. Buvo pasityciota ir su nuolaida, del padidintos normos turejau dar nusipirkti seklos, tai 20 euru nuolaida padare :) cool.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, kestoxs pranešimas:

Siaip jei beicuota praeitais metais, tai tuomet didele tikimybe kad daigumo dar dideli procentą numušė, klausimas kada beicuota ir kada tyrimai daigumo daryti...

Beicuota praeita rugseji. Tyrimai daryti siu metu liepis menesi. 10 proc didinau seklos norma. O tai papildomi 10 eur. I ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 19 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Oho kas per gebėjimas tikrai įdomiai.

Kai mazesni buvo, viena didelesni isroviau, suskaiciavau 25 uglius. Ir to issiziojau, kad labai krumytis linke. Po poros kokiu savaiciu vel uzmeciau aki, vel didesni isroviau ir kai tiek suskaiciavau, tai nu na.. pagalvojau. Cia pazistamo rugiai, tai meluot neturiu ko :D seta apie rugpjucio 20. Su amazonke seta, bet kazkaip labai prastai ismete grudus. Kur ne kur grudas kai sakant ir dar kai blogai ismetyti, tai dideli plotai tusti buvo, maniau nekazka bus. Bet kai taip krumyjas, suaugo viskas i kilima..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, gbandinis pranešimas:

Isibujojes hibridas kaip reikiant :D idomu kaip ziemos tokie. Viena augala buvau rades su 57 ugliais. Kas per gebejimas krumytis, tai neisivaizduoju. Ir matesi, kad ne riba tiek ugliu, dar nauju kalesi. Kaip daugiamete pieva kokia atrodo. 

IMG_20181026_180353.jpg

IMG_20181026_180537.jpg

Pas mane siek tiek prasciau atrodo, bet gal ir dziaugiuosi :). 2016 metais pas mane panasiai buvo.... pavasari pelesio pasigavo, dar dalis issuto, bet kas liko kai sove pavasari tai smelingose zemes gavau vidurki 6,5t. Geresnej buvo ir 8. Tai jai ziema bus palanki tai kitamet ruosk batonus kult :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
On ‎2018‎-‎10‎-‎26 at 11:38, gbandinis pranešimas:

Isibujojes hibridas kaip reikiant :D idomu kaip ziemos tokie. Viena augala buvau rades su 57 ugliais. Kas per gebejimas krumytis, tai neisivaizduoju. Ir matesi, kad ne riba tiek ugliu, dar nauju kalesi. Kaip daugiamete pieva kokia atrodo. 

IMG_20181026_180353.jpg

IMG_20181026_180537.jpg

O gal yra foto kaip po ziemos sitas laukas atrodo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, lauztuvas pranešimas:

O gal yra foto kaip po ziemos sitas laukas atrodo?

Galesiu padaryt foto, nes netoli mano namu paseti jie. Po teisybe, tai is rudens galvojau, kad bus amen sitiem rugiam, issus. Po ziemos net kvieciu vienas kitas kuokstelis pasutes buvo. Sakau rugiai bus pilnumoj kapec. O ziuriu taipogi kur ne kur kuokstelis tik pasutusiu. Svarbiausia kvieciai maziukai ir pasuto biski, o tokie rugiai ne ka daugiau. O dabar atrodo ispudingai labai. Nufotkinsiu kuria diena. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...