Jump to content

Salietros rūšys


paulius radvila

Recommended Posts

Yra lietuviska 34,4 yra tokia pati rusiska, gruziniska ir pan. Yra dar ir yarine ir vadinama angliska, kiek tose yra azoto? Pardavejai deklaruoja 34,5. Tipo net daugiau nei kitose, o kaina ir kokybe irgi vos ne geresne nei lietuviskos.  Naturaliai kyla klausimas ar tikrai yra tiek azoto angliskoj 34,5 gal kas tyret ar susiduret su tuo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, paulius radvila pranešimas:

Yra lietuviska 34,4 yra tokia pati rusiska, gruziniska ir pan. Yra dar ir yarine ir vadinama angliska, kiek tose yra azoto? Pardavejai deklaruoja 34,5. Tipo net daugiau nei kitose, o kaina ir kokybe irgi vos ne geresne nei lietuviskos.  Naturaliai kyla klausimas ar tikrai yra tiek azoto angliskoj 34,5 gal kas tyret ar susiduret su tuo?

Kalbant del angliskos, as ja perku vien del fasavimo ir pacios granules kokybes lyginant su lietuviska ar rusiska, gruziska.
Angliskos salietros granules visos kaip viena, barstant jokiu dulkiu plius pacios granules didesnes, mano senam barstytuvui daug lengviau paskleist nei rusiska, dar kas patinka fasavimas po 600 kg mano galva pliusas, o del pacio azoto kiek jo yra netyriau ir nemanau kad verta nes kaina lietuviskos ir angliskos nesiskyre tuo metu kai pirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, u.k aurimas pranešimas:

Kalbant del angliskos, as ja perku vien del fasavimo ir pacios granules kokybes lyginant su lietuviska ar rusiska, gruziska.
Angliskos salietros granules visos kaip viena, barstant jokiu dulkiu plius pacios granules didesnes, mano senam barstytuvui daug lengviau paskleist nei rusiska, dar kas patinka fasavimas po 600 kg mano galva pliusas, o del pacio azoto kiek jo yra netyriau ir nemanau kad verta nes kaina lietuviskos ir angliskos nesiskyre tuo metu kai pirkau.

Koks pliusas 600? :) PVZ mano barstytuvas 1000, kazi ar didelis pliusas 600:) 34.4 salietra labai patenkintas, issibrastomas visada nustatytas kiekis, nedulka, tuo tarpu NP 33/3, NS30/7 tokias dar naudojau tai ten tenka su kiekiu jau apsirinkt, nes bent NS30/7 tai tikrai ne vienodo dydzio granules.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Arunas S pranešimas:

Koks pliusas 600? :) PVZ mano barstytuvas 1000, kazi ar didelis pliusas 600:) 34.4 salietra labai patenkintas, issibrastomas visada nustatytas kiekis, nedulka, tuo tarpu NP 33/3, NS30/7 tokias dar naudojau tai ten tenka su kiekiu jau apsirinkt, nes bent NS30/7 tai tikrai ne vienodo dydzio granules.

na nemanau kad labai sudetinga uzsidet paaukstinimus ir tarkim supilt 1200 kg ar ta pati 1800 darbo sparta kita, bet cia kiekvienam gaspadoriui savo rinktis :) 
as laikau pliusu 600 kg taruote jus ne, as laikau pliusu barstytuva su paaukstinimais kad tilptu 2000 kg jus matau patenkintas 1000 kg, taip manau ir trasu rinkoje yra is ko rinktis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , linas78s pranešimas:

Na jei jums lengviau tai tegul būna angliška,bet patys pagalvokit ar apsimokėtų tempti tūkstančius km ir dar pigiau parduot Lietuvoje.

O kaip lenkas iš LT nusiperka pieno žaliavą, parsiveža į PL, perdirba, parveža atgal į LT ir pigiau parduoda. Tai kaip čia? Pavyzdžių daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...