Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

prieš 35 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Yra 933 su variklio defektu. Pardavėjas aiškina, kad dingsta aušinimo skytis, bet jie neranda kur. Ir dingsta, varikliui dirbant sunkiai, lengvuose darbuose tipo viskas normaliai. Gal kas turėjo panašių bėdų su deutz varikliu?

Gal pakaista ir isvaro lauk.Man kombainui truko dirzelis kol pastebejau biski pakaito ir pradejo varyt antfryza lauk nors manometras dar nerode max.temperaturos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , tadasg pranešimas:

Man panašu į tarpinės nedidelį prapūtimą..

Problema, kad jie kaip ir dileris to brando, tai tokį paprastą gedimą manau pastebėtų. Gal ten kažkokios giluminės bėdos. Kainos ir valandų santykis labai patrauklus, net ir vertinant galimą variklio kapitalinį remontą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dainiau, mano johniu panašiai buvo, kad lengvus darbus dirbant, antifrizo nedingdavo ir nepūsdavo lauk, o va tik sunkesnis darbas (skutikas ar kultivatorius), tuoj palengva antifriza pradėdavo pūsti lauk. Nustatėm tarpinės problemą pagal CO2 kiekį antifrize. Ir išardžius radom ape centimero dydžio pailgą duobutę.

Bet čia dyleris, jiem geriau žinoti ir lengviau nustatyti būtų šitą bėdą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Yra 933 su variklio defektu. Pardavėjas aiškina, kad dingsta aušinimo skytis, bet jie neranda kur. Ir dingsta, varikliui dirbant sunkiai, lengvuose darbuose tipo viskas normaliai. Gal kas turėjo panašių bėdų su deutz varikliu?

Gilze prarudijus bus, mum john deere taip buvo su kempu uzvirino senas svarscikas ir dirba pilnu tempu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Prieš 8 valandų, Vilius pranešimas:

Nu nelaime ta 9 serija fendo. Tik kodėl  naujuosiuose nepatobulino ta pati motora 7,8ltr kiša su tom pačiom bėdom, kaip brendas galėtu susimastyt ir ant gerojo MANo pereit

Traktorius normalus, variklis žinoma turi bėdų. Bet man varikliai irgi nebuvo be problemų. O ir šiaip, parodyk koks traktorius didelės galios neturi problemų. Magnumas? JD 8350 6000 valandų, o jau pilnas kapitalinis padarytas. Netoliese yra 933 jau 12000 valandų prisukęs, tvarkyta tik galva ir dėžė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

https://autoplius.lt/skelbimai/fendt-farmer-307lsa-turbomatik-traktoriai-7575591.html?_ga=2.179349604.1709751560.1553533260-1678758192.1552895443

Sveiki, ka monot apie sita senoli farmer 307 lsa 3 cilindu varikliuku, ir kiek iziuriu apie 11 000 motovalandu.....cia idomu tas 70 arkliu kur gaminamas nuo 85 iki 93, ar 75 arkliu gaminamas nuo 93-98? 

Gal kas buvot gyvai apziuret - idomu ka auridana prisuoke:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Neprieinam vieningos nuomonės, keist vario dėžės tepalus ar ne? Vieni sako, kad jei nėra pašalinių garsų ir kitų pastebėjimų, tai ir palikt, kiti be išimties kas 3000mth. Traktoriam virš 8000mth, kitam virš 10000mth. Darykim prielaidą, kad iki tol dar nekeisti nei karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...