Jump to content

mtz patobulinimas-perdirbimas


Recommended Posts

Prieš 9 valandų, vygantas1974 pranešimas:

tiesiog norejau paroditi kaip is senu lauzu galima padaryti visai padoru traktoriuka.

20180407_181829.jpg

20180407_181743.jpg

20180407_180908.jpg

20180407_180838.jpg

20180407_180831.jpg

20180407_181756.jpg

20180407_180846.jpg

20180407_182907.jpg


Abu su volvos turbinom,mtz 52 gale ratai 18.4r38 o priekiniai zilo 31,vientilcio gale 540/75r38 prieki furiniai 385/75r22.5,abiem sudeti greitinimo reduktoriai(zuikiai)abieju vairai danfosai,kabinos pakeltos apie 15cm(tik ant kieto todel biski jaucias vibracija)vidus tikrai patogus,ismusta ivairia danga,pritrumpiti vairai.52 izgreitintas(apie 50 km/h)duris sandarios ir darinejas kaip naujam,sononiai langai Jumz,galiniai atsidaro ant amortiku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš 57 minutes , vygantas1974 pranešimas:

perdirbau hidraulika,ismeciau jegini-pozicini su visu vamzdynu ir paskirstitoja is po paneles.Taip pat perdariau gaza ant troselio.

 

 

 

 

Už hidraulikos "kastraciją" - 10 rykščių , už gazo "perdarymą" - penkios ...... nusipelnei , teisėtų penkiolikos kirčių į minkštają    :D   :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, wydas63 pranešimas:

Už hidraulikos "kastraciją" - 10 rykščių , už gazo "perdarymą" - penkios ...... nusipelnei , teisėtų penkiolikos kirčių į minkštają    :D   :D 

o kas cia tau negerai?ar geriau santechnika po kabina amzinai tepaluota?(nebesneku kai reikia skyrti)amzinai barskantis riciagai kuriuos norint pasiekti turi lankstytis?o kai dyrbu su buldozeriu atbulas ir reikia pavartyti su cilindru(vietoj centrines traukes)tai isvis nepasiekiu,o gaza traukes barskancios ir klebacios turi privaluma?

Perlankstytas begiu riciagas ir perdarytas i pedaliuka vezlis-zuikis,visa tai tik patogumui dyrbti.

20180502_100348.jpg

20180502_100315.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, vygantas1974 pranešimas:

o kas cia tau negerai?ar geriau santechnika po kabina amzinai tepaluota?(nebesneku kai reikia skyrti)amzinai barskantis riciagai kuriuos norint pasiekti turi lankstytis?o kai dyrbu su buldozeriu atbulas ir reikia pavartyti su cilindru(vietoj centrines traukes)tai isvis nepasiekiu,o gaza traukes barskancios ir klebacios turi privaluma? ..........

Nesinervuok , tu įdėjai aš pakomentavau ir kas čia tokio ?  :D   Kastruot jėginį-pozicinį (mano požiūriu) - vandalizmas , a ne patobulinimas . O ir gazo perdarymas , ne įdealiausias žiūrint iš įšpildymo pusės - kažkokia "kolxozinė spyruoklė" bile kaip užkabinta , dar  prie rėmo privirinta kažkokia chuinia (katra trugdys ir siurblį nuiminėt ir tepalą jam pakeist ), pats troselis su chamutuku pritvirtintas :)  ... gi tam pačiam šrote pilna originalių troselių , padarei prie siurblio laikikliuką , būtų ir gražu ir praktiška .   

IMAG0022.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , wydas63 pranešimas:

Nesinervuok , tu įdėjai aš pakomentavau ir kas čia tokio ?  :D   Kastruot jėginį-pozicinį (mano požiūriu) - vandalizmas , a ne patobulinimas . O ir gazo perdarymas , ne įdealiausias žiūrint iš įšpildymo pusės - kažkokia "kolxozinė spyruoklė" bile kaip užkabinta , dar  prie rėmo privirinta kažkokia chuinia (katra trugdys ir siurblį nuiminėt ir tepalą jam pakeist ), pats troselis su chamutuku pritvirtintas :)  ... gi tam pačiam šrote pilna originalių troselių , padarei prie siurblio laikikliuką , būtų ir gražu ir praktiška .   

IMAG0022.jpg

niekas nesinarvuoja tik norejus aiskumo,ka turejau ta ir uzdejau,2m jau vaziuoju ir jokiu bedu dar nebuvo,o ir siurbli emiau ir niekas nekliuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-03 at 21:57, MBLORINSER pranešimas:

Nesuprantu kam i tokius ozius daryti 50km/h greity, A nei stabdziai normalus,  a nei amortizacijos nera, kas pas normalius traktorius be amortizacijos 50 greitis nebuna. tiesa daznu atveju ir priekinis tiltas turi stabdzius.  nors tie stabdzius normalius turi.

Tam, kad youtube būtų filmukų "Best tractor accidents and fails".  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, MBLORINSER pranešimas:

40km/h mtz pilnos kelnės. Dar jeigu vairas paprastas ir su vienu stabdžiu ir tuo pačiu kuris uzsikerta.

mano 42km/h tai visai normaliai,aisku su pilna priekaba grudu(apie 7t)tiek nespaudziu bet grysti(15km)jai zvyrkelis normalus tai iki dugno,cia aisku placiu padangu privalumas beto jos pilno aukscio todel puciu tik 1bar ir vaziuot malonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , wildfire pranešimas:

belarusai nieko normaliai nedadaro. naujam 952 jau iskart stabdziai su broku, uzsikerta vienas ratas stabdant, nekalbant dar apie kiekvieno mazgo nedadielkas. kas ten per kreivarankiai dirba gamykloj..

tas tiesa,man ir daug kas jame nepatinka, bet nesunkiai ir nebrangiai daug ka galima patobulinti,aisku tam reikia noro-laiko ir supratimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , vygantas1974 pranešimas:

tas tiesa,man ir daug kas jame nepatinka, bet nesunkiai ir nebrangiai daug ka galima patobulinti,aisku tam reikia noro-laiko ir supratimo

Nusipirk vakarietį ir į tą ruskį niekas nei su pagaliu neįvys... Reikia investuoti į normalią techniką ( aišku, pagal finansus), o ne kruštis bandant nulipdyti iš š...o guziką. Už pastangas , žinoma, pagarba, bet ne ta kryptimi reikia eiti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Nusipirk vakarietį ir į tą ruskį niekas nei su pagaliu neįvys... Reikia investuoti į normalią techniką ( aišku, pagal finansus), o ne kruštis bandant nulipdyti iš š...o guziką. Už pastangas , žinoma, pagarba, bet ne ta kryptimi reikia eiti...

pirmiausia netik finansai bet ir dirbamos zemes ir kitu darbu kiekis,senas vakarietis nestebuklas patogumas,garso izoliacija o nebesneku apie remonta,kiek teko ju isbandyti(ziurejau panasia kaina ir ag kaip mtz uz kuri mokejau 4000€) tai tik vibracijos kaip mtz nera.Aisku dyrbant 40-50h ar daugiau reikia kaska mastyti del darbu nasumo o kaip man 20h tikrai neverta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , vygantas1974 pranešimas:

pirmiausia netik finansai bet ir dirbamos zemes ir kitu darbu kiekis,senas vakarietis nestebuklas patogumas,garso izoliacija o nebesneku apie remonta,kiek teko ju isbandyti(ziurejau panasia kaina ir ag kaip mtz uz kuri mokejau 4000€) tai tik vibracijos kaip mtz nera.Aisku dyrbant 40-50h ar daugiau reikia kaska mastyti del darbu nasumo o kaip man 20h tikrai neverta.

Aš irgi nebaisiai daugiau žemės dirbu, bet nupirkau 1993 m. Massey Ferguson 3085 gal prieš 3 metus. Pasitvarkiau kas buvo pagedę ir dirbu . Kad ir arkliai keli nudvėsę beigi senas, bet nėra ką lyginti. Net nė į tą pusę...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Aš irgi nebaisiai daugiau žemės dirbu, bet nupirkau 1993 m. Massey Ferguson 3085 gal prieš 3 metus. Pasitvarkiau kas buvo pagedę ir dirbu . Kad ir arkliai keli nudvėsę beigi senas, bet nėra ką lyginti. Net nė į tą pusę...

kainos neparasiai,siaip sitas modelis neblogas tik vaziuot  kratus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...