Jump to content

Kustodijos atgarsiai


dirmukas

Recommended Posts

Ar daug yra gavusių paraginimus sumokėti "skolą" Kustodijai už paskutinius jos gyvavimo mėnesius? Vakar gavau ir aš ir tėvas laišką iš kažkokio Kustodijos advokato, kad neva tai mes jiem skolingi už  2016 m. Tada jie pasiūlė sumokėt keliais procentais mažesnę sumą UAB Danrava, buvo ir raštas parašytas, kad jie tarpusavį savo skolas dengiasi. Žinau, kad ne aš vienas gavau tokį laišką. Dabar visai neturiu noro dar kartą mokėt nemažų pinigų. Jų advokatas teigia, kad mes vistiek turim sumokėt Kustodijai, o tada tą UAB Danrava duot į teismą ir naiviai tikėtis, kad pinigai sugrįš. Kaip pasielgt, kad nereikėtų su anstoliais bendraut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, dirmukas pranešimas:

Ar daug yra gavusių paraginimus sumokėti "skolą" Kustodijai už paskutinius jos gyvavimo mėnesius? Vakar gavau ir aš ir tėvas laišką iš kažkokio Kustodijos advokato, kad neva tai mes jiem skolingi už  2016 m. Tada jie pasiūlė sumokėt keliais procentais mažesnę sumą UAB Danrava, buvo ir raštas parašytas, kad jie tarpusavį savo skolas dengiasi. Žinau, kad ne aš vienas gavau tokį laišką. Dabar visai neturiu noro dar kartą mokėt nemažų pinigų. Jų advokatas teigia, kad mes vistiek turim sumokėt Kustodijai, o tada tą UAB Danrava duot į teismą ir naiviai tikėtis, kad pinigai sugrįš. Kaip pasielgt, kad nereikėtų su anstoliais bendraut?

https://rekvizitai.vz.lt/imone/kustodija/

žodis likviduota-reiškia kad jai jau niekas neskolingas,jos tiesiog nebėra,kaip ir nebėra skolų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-28 at 10:07, dirmukas pranešimas:

paraginimus sumokėti

Kazkada buvau gaves raginima sumoketi isiskolinima kuris kilo pries 3metus ,kadangi jokios sutarties nebuvau pasirases ir neatsimenu tokiu isipareigojimu ,paskambinau ir pasakiau kad man nesiuntinetu grasinanciu laisku :)  jei turit sumoketa pavedima ar saskaita su orderiu siulau padaryt ta pati. raginimas siunciamas kartais ir kazkokiu blogu tikslu . visais rimtais atvejais buna sutartele kuria pasirasai kad isipareigoji sumoketi tam tikra suma ir parasas

Buna bankrotu atveju ,buve -esami makleriai grazia forma bando pasisyldyti , taip arba nuplukdydami kazkur arba parplukdydami pinigelius.

beje gerai darot kad viesinat ,kiti zinos

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokios kaip Kustodijos vadybos tai net kieme nesu pas save matęs.O tik per TV mates tą jų ilgą reklamą.Na azofixsais,fosfixsais ta bio-energy prekiauja.Azofitu berots jei neklystus prekiavo Kustodija,kuriai matomai ta reklama ir nepadėjo išlikt.Gal ne toj temoj,bet klausimas išlieka tas pats.Ar kas naudojo kažką panašaus,ar yra iš to kokios naudos.

 

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2018‎-‎03‎-‎28 at 10:07, dirmukas pranešimas:

Ar daug yra gavusių paraginimus sumokėti "skolą" Kustodijai už paskutinius jos gyvavimo mėnesius? Vakar gavau ir aš ir tėvas laišką iš kažkokio Kustodijos advokato, kad neva tai mes jiem skolingi už  2016 m. Tada jie pasiūlė sumokėt keliais procentais mažesnę sumą UAB Danrava, buvo ir raštas parašytas, kad jie tarpusavį savo skolas dengiasi. Žinau, kad ne aš vienas gavau tokį laišką. Dabar visai neturiu noro dar kartą mokėt nemažų pinigų. Jų advokatas teigia, kad mes vistiek turim sumokėt Kustodijai, o tada tą UAB Danrava duot į teismą ir naiviai tikėtis, kad pinigai sugrįš. Kaip pasielgt, kad nereikėtų su anstoliais bendraut?

pranese ka nors toliau tas advokatas ? nes parasyta sumoket skola per 3 dienas... Vienas ukininkas skambino, tai telefonu net nieko nesako kas kaip ignoruoja ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...