Jump to content

Fendt paruosimas automatiniam vairavimui


Zuikutea

Recommended Posts

On ‎2017‎-‎12‎-‎26 at 16:04, Zuikutea pranešimas:

Sveiki.

Tokiu klausimu gal kas esate pasidare fendt traktoriui paruosima automatiniam vairavimui? Visi tie varikliai vietoje originalaus vairo lb erzina ir maskatuojasi tarp koju. Gal kas ka susikonstravote patys nusipirke voztuvu komplekta? Mano atveju butu navigacija John Deere.

Irgi siūlymas neiti į JD varijantus bet rinktis kažką kita, nes Fendt ir JD yra kaip katė su šunim ir niekas ten tarp jų nesiriša. O jei kalbant aplamai, tai kur buvai kai pirkai traktorių ? kas už tave galvojo ? Aš susidėjau Profi Plus komplektaciją ir tuo klausimu problemų nėra. Aišku nežinau koks traktorius nes to neparašei. Kita vertus nežinau ar tikrai negali prisidaryti hidraulinio paruošimo vairavimui. Koks terminalas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Zuikutea pranešimas:

Su john deere navigacija viskas tvarkoje ji vairuoja bet tas variklis tarp koju lb erzina vienintelis nepatogumas tik tas ir yra.

Tai už kelis tūkstančius euru(tiek kainuotu įdėti paruošimą) gal nesunku ir pasėdėti su varikliu tarp kojų :D  O šiap nieko jis ten netrukdo tik gal tikslumas mažesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Zuikutea pranešimas:

Man trukdo. O tai netiek jau daug tada, galvojau baisiau. O tas tikslumas lb jauciamas kai reikia istoti i vezias kai ne.ato vairo padeties ir pradeda blaskytis

Mes nesenai dejom i john deera su hidraulika 3 k eur brangiau buvo, tai idejom su varikliu, o veliau ziuresim gal kada nors ir hidraulika reiks ideti. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ir kaip risasi 828 galines hidraulio  movas per sezona keisdavo 12 vienetu kol buvo garantinis bet kai baigesi garantinis buvau priverstas ieskoti kazko kas patikimiau nes po 1000 euru vien ant to nesinorejo ismesti. tai nuo jd 6930 tiko kuo puikiausiai tik truputi ilgesnes buvo o db 2 metai nei vieno keitimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Zuikutea pranešimas:

Trimbles vairas kosmosa kainuoja tas is karto atkrito.

nu hidro kainuos dar didesni kosmosa :) normali to vairo kaina, pigiausia ka buvau rades nesnai buvo maziau nei 2000 eur. aisku cia naudotas. galvoju isbandyti kitmae traktoriuje jono vaira, bet tas atsikisimas biski gazdina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , manttys pranešimas:

nu hidro kainuos dar didesni kosmosa :) normali to vairo kaina, pigiausia ka buvau rades nesnai buvo maziau nei 2000 eur. aisku cia naudotas. galvoju isbandyti kitmae traktoriuje jono vaira, bet tas atsikisimas biski gazdina

Na cia vairas tik 2000 pas Tave. O as uz visa komplekta 2400 sumokejau su laikikliais laidais. O trimblei be vairo kompo ir antenos dar reikia ir posvyrio kompensavimo kuris ir kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , tadasg pranešimas:

tai aš nelabai įkertu. Yra JD vairavimas, o noras ją įsidėti į Fendt 828? o 828 be paruošimo? Tai čia nieko stebuklingo, perkiesi hydraulą, montuoji ir sudraugauji su JD vairavimu. Kas sunkaus ir neaišku?

As naudoju jd navigacija bet kad tas vairas klizma o ir per diena tas variklio garsas erzina dar be to atsikisimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Zuikutea pranešimas:

Na cia vairas tik 2000 pas Tave. O as uz visa komplekta 2400 sumokejau su laikikliais laidais. O trimblei be vairo kompo ir antenos dar reikia ir posvyrio kompensavimo kuris ir kainuoja.

JEIGU TIKSLAIIAI tai buvau susiderejes 1550 svaru viso komplekto su visais posvyriais (nes tai neatskiriama dalis), bet kazkaip susvyravau ir nupirko kiti :) sau pirkau uz 4 k su ekranu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , manttys pranešimas:

JEIGU TIKSLAIIAI tai buvau susiderejes 1550 svaru viso komplekto su visais posvyriais (nes tai neatskiriama dalis), bet kazkaip susvyravau ir nupirko kiti :) sau pirkau uz 4 k su ekranu

Na tada jei su vairu, kompu ir t.t. 1550 lb gera kaina. Turiu trimble 750 kompa nauja pirkau bet vairui ir kitiems daiktam kazkaip gaila pinigu nors reiketu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Zuikutea pranešimas:

Kol hidraulio neisidesiu neparduosiu bet aciu uz siulyma. o kai pirkau vaira nzn kaip db bet jd neturejo tipo ale nespeja gaminti. 

Nera jokio deficito, tik jeigu galima rast naudota kam imt nauja. Kazkaip itariu kad tau atsoks fantazija ta hidraula detis kai jo kaina suzinosi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...