Jump to content

Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas


TravelerLT

Recommended Posts

Prieš 16 valandų, zaltys565 pranešimas:

svarbiausias dalykas yra neapgaudinėt klientus, per laiką atsiranda ir pirkėjų ratas, taip aš darau su paukščių prekyba ir paukštienos pardavimais

Nėra vieno svarbiausio ar svarbesnio dalyko, tiek pardavimuose, tiek marketinge, yra kompleksiniai dalykai, kurie ir sukuria abiem pusėm naudingą vertę.

Apie apgavystes, tai jei tokios mintys kyla, tai yra baisu.

Esu girdejas atveji, kai ukininkas reklamavo kiauliena miestuose, prekyvietese kokia ji ekologiska, kaime uzauginta ir t.t. veliau, kai uzsuko pas ji vienas klientas i kaima tiesiai, tai motina sako isvyko i Lenkija mesos parsivezt. 

Nieko pries pries Lenkija ar jos gaminius, bet pats stengiuosi pirkti tik lietuviska ir kiek imanoma ukiu, nes man svarbu palaikyt vietos gamyba, bet jei zmones taip apgaudineja, dar savo tautiecius, kurie vertina vietos produkcija ir siekia jos cirkuliacijjos naudodami ja, o juos apgaudineja, nes ale miesto zmogus, nieko nezino, tai yra zemas lygis neskatinantis, nei pacio zmogaus, nei valstybes augimo. 

Asmenine mano nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, TravelerLT pranešimas:

Nėra vieno svarbiausio ar svarbesnio dalyko, tiek pardavimuose, tiek marketinge, yra kompleksiniai dalykai, kurie ir sukuria abiem pusėm naudingą vertę.

Apie apgavystes, tai jei tokios mintys kyla, tai yra baisu.

Esu girdejas atveji, kai ukininkas reklamavo kiauliena miestuose, prekyvietese kokia ji ekologiska, kaime uzauginta ir t.t. veliau, kai uzsuko pas ji vienas klientas i kaima tiesiai, tai motina sako isvyko i Lenkija mesos parsivezt. 

Nieko pries pries Lenkija ar jos gaminius, bet pats stengiuosi pirkti tik lietuviska ir kiek imanoma ukiu, nes man svarbu palaikyt vietos gamyba, bet jei zmones taip apgaudineja, dar savo tautiecius, kurie vertina vietos produkcija ir siekia jos cirkuliacijjos naudodami ja, o juos apgaudineja, nes ale miesto zmogus, nieko nezino, tai yra zemas lygis neskatinantis, nei pacio zmogaus, nei valstybes augimo. 

Asmenine mano nuomone :)

Pilnai sutinku su tamstos nuomone (del apgavysčiu)  man tai nesuprantama bet yra ir kita  medalio pusé t.y. pirkejo pasyvumas , nenoras apsilankyti ukyja  čia mano asmenine patirtis.  Gerbemas kiekvienas klientas bet kazkaip vidine pagarba didesne tam, kuris domisi ir kuris apsilanko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, virgis807 pranešimas:

Pilnai sutinku su tamstos nuomone (del apgavysčiu)  man tai nesuprantama bet yra ir kita  medalio pusé t.y. pirkejo pasyvumas , nenoras apsilankyti ukyja  čia mano asmenine patirtis.  Gerbemas kiekvienas klientas bet kazkaip vidine pagarba didesne tam, kuris domisi ir kuris apsilanko

Bet svarbu, manau ypatingai svarbu, kad iš pardavėjo pusės yra deklaruojama, kad galima susipažinti su produkcija ūkyje. Manau daugelį pirkėjų tai nuramina, nes jie jaučiasi saugūs, nes pardavėjas atrodo patikimas ir tai yra labai sveikintina ir pagirtina!

O dėl pasyvumo, gal tiesiog dažniau  priminti reikia apie galimybę ar ištransliuoti ar padaryti kartą per mėn atviras duris, bet manau jei jau pasakot, kad drąsiai gali aplankyti, pirkėjas jaučiasi saugus, nes pardavėjas yra atviras.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 11/17/2017 at 21:34, kunigaikstis pranešimas:

as tai pat parduodu savo uzaugintas darzoves turguos bet yra zmoniu kuriems svarbi kaina o nekokybe ir jie pareiskia kad LIDL yra pigesnes lietuviskos bulves  

Čia jau tikriausiai nėra vietos marketingui ir, jei žmogus valgo tik bulves ir perka jas kur jos pigiau. 

Raugintos daržovės yra jau galutinis produktas, ne žaliava ir mano manymu, jei jau deklaruojama apie jų naudą (ir žinau, kad tikrai yra) nedaug pritrūksta iki visiškai nepriekaištingo pateikimo, pvz stiklainiuose. Už kurį manau atsirastų daugiau vartotojų simpatijų ir gal net daugiau vartotojų galinčių sumokėt didesnę kainą.

Čia tik mano matymas, kaip vartotojo, nes plastikas, kad ir koks jis geras yra visgi plastikas :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, TravelerLT pranešimas:

Čia jau tikriausiai nėra vietos marketingui ir, jei žmogus valgo tik bulves ir perka jas kur jos pigiau. 

Raugintos daržovės yra jau galutinis produktas, ne žaliava ir mano manymu, jei jau deklaruojama apie jų naudą (ir žinau, kad tikrai yra) nedaug pritrūksta iki visiškai nepriekaištingo pateikimo, pvz stiklainiuose. Už kurį manau atsirastų daugiau vartotojų simpatijų ir gal net daugiau vartotojų galinčių sumokėt didesnę kainą.

Čia tik mano matymas, kaip vartotojo, nes plastikas, kad ir koks jis geras yra visgi plastikas :)

 

Teisinga mintis. Dėl to išties plastiko ir atsisakiau (jau gana seniai) ir naudoju tik stiklą. Daugumai klientų tai irgi arčiau širdies (tik nedideliam kiekiui žmonių plastikas patinka labiau ir pagrinde tik dėl svorio). O stiklo kaina palyginus su plastiko skiriasi palyginus nedaug (tiesa, kalbu apie savo konkretų atvejį, kai naudoju 0,375; 0,5; 0,7 ir 1 L tarpos pakuotes) ir už stiklą sumoku 3 - 4 ct tik daugiau ir per pardavimų padidėjimą tikrai manau atsiperka :) Prekiauju medumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvenam technologiju amziuje - SMS su tel Nr. ir el. pasto adresu ir www nuoroda geriau veikia nei atgyvenes reikalas su vizitinemis kortelemis. Pats jeigu man duoda neimu, nes neturiu kur deti, o jei isidedi i pinigine po kiek laiko "isvalai", o kai reikia kaip tycia vizitke "guli" namie ir tu jos negali pamatyti. Geriau paprasau SMS su "v-card" arba isivedu prie adresato aprasyma ir, jei turi zmogus tinklapi, nuoroda. Cia mano nuomone, bet pastebiu ir is kitu zmoniu su kuriais reikia bendrauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 11/21/2017 at 19:51, dzipas pranešimas:

Gyvenam technologiju amziuje - SMS su tel Nr. ir el. pasto adresu ir www nuoroda geriau veikia nei atgyvenes reikalas su vizitinemis kortelemis. Pats jeigu man duoda neimu, nes neturiu kur deti, o jei isidedi i pinigine po kiek laiko "isvalai", o kai reikia kaip tycia vizitke "guli" namie ir tu jos negali pamatyti. Geriau paprasau SMS su "v-card" arba isivedu prie adresato aprasyma ir, jei turi zmogus tinklapi, nuoroda. Cia mano nuomone, bet pastebiu ir is kitu zmoniu su kuriais reikia bendrauti.

Tiesos yra, dėl galimybių panaudoti informacines priemones kontaktų sklaidai, bet tokiais atvejais, kai žmonės prekiauja mugėse, pvz Kaziuko, kai eina srautas žmonių ir vieni tik praeidami nori kažką pasiimti, kad galėtų vėliau utsiminę pasinagrinėti, tai negaišdami laiko pasima info, ar tai brošiųrą ar tai vizitinę ir kuo mažesnis gabalas popieriaus, šiuo atveju vizitinės dydžio, tuo žmogui patogiau ir jame yra visa informacija. Kitais atvejais vartotojas nelabai nori leistis į kalbas su pardavėju ir megzti kontaktų apsikeitimą, nes jam patogiau pasiimti info ir panagrinėti vėliau.

Dėl atgyvenimo, priklausoami kokioje srityje darbuojiesi. Nesenai dalyvavau dviejuose Tarptautiniuose renginiuose, kur susitikau daug žmonių iš kitų kraštų ir su jais keitėmis vizitinėmis kortelėmis, nes tas versle yra normalu ir įprastas dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiketu skirti lankstinuka, brosiura nuo vizitines korteles. Niekas nesako kad nenaudoja vizitiniu, turiu ir as ju - ypac patogu bendraujant pirma karta su uzsienieciais, kuriems musu pavardes ir vardai kaip mums arabu kalba romeniska abecele kelia sunkumu, pasideti salia susitikimo metu kad zinoti bent kaip varda ar pavarde pasakyti. Bet praktiskai tik tam. Turiu surinkes dafika turbut 1 K korteliu, is pradziu dejau i tam skirtas papkes su ikisama vieta vizitkei, paskui atsibodo vartyti kur ir kas... mano manymu siais laikais paprasciau el . formoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, dzipas pranešimas:

Reiketu skirti lankstinuka, brosiura nuo vizitines korteles. Niekas nesako kad nenaudoja vizitiniu, turiu ir as ju - ypac patogu bendraujant pirma karta su uzsienieciais, kuriems musu pavardes ir vardai kaip mums arabu kalba romeniska abecele kelia sunkumu, pasideti salia susitikimo metu kad zinoti bent kaip varda ar pavarde pasakyti. Bet praktiskai tik tam. Turiu surinkes dafika turbut 1 K korteliu, is pradziu dejau i tam skirtas papkes su ikisama vieta vizitkei, paskui atsibodo vartyti kur ir kas... mano manymu siais laikais paprasciau el . formoje.

Dzipas turiu galvoje, kad kartais geriau ir pinigų atžvilgiu pigiau panaudoti vizitinę, kaip brošiūrą, kuri kelis katrus yra pigensne ir atlieka tą patį darbą, o ne pakeisti ją apsikeičiant sms ar panašiai. 

Prisegu keletą pavyzdžių, ką turiu galvoje.

Ir jei darant vizitines darai vieno pusės, tai yra pinigų švaistymas.

IMAG0873.jpg

IMAG0879.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, zaltys565 pranešimas:

mano pastebėjimu geriausia sekasi pardavimai turintiems internetinį puslapį, nei vizitinių dalijimas

Vizitines ne tik dalija, bet jas ir paima zmones, bendraudami gyvai ne virtualiai. Kas liecia puslpius, gal gali parasyt pavyzdziu, kokius turi galvoje @zaltys565?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , TravelerLT pranešimas:

Vizitines ne tik dalija, bet jas ir paima zmones, bendraudami gyvai ne virtualiai. Kas liecia puslpius, gal gali parasyt pavyzdziu, kokius turi galvoje @zaltys565?

As vizitines irgi paimu, bet neatsimenu kada buciau panaudojas bent viena. Kazkaip nemandagu neimt, kai jau ranka istieses kazkas :DKas del soc. tinklu, esu parases pora kursiniu ir viena bakalaura apie zinomuma, reklama siuose tinkluose, vienareiksmes isvados nesugebejau prieit, nes, FB suteikia daug uzsakomos reklamos galimybiu, kurios kaina nera didele lyginant su analogiskom tradicinem priemonem (stendai, bukletai, tv/radijo reklamos ir t.t.), taip pat suteikia neitiketina galimybe orientuot savo reklama tiesiogiai i tiksline auditorija (FB, google ir youtube zino daugiau apie jus, negu patys apie save zinot - faktas), bet visa skleidziama informacija paskesta nezmoniskame kiekyje spam'o, kuris atakuoja vartotoja kiekviename zingsnyje ir galu gale tokios reklamos tampa praktiskai nematomos, triuksmas, kuriam laikui begant tampame atsparus. Word of mouth realiame gyvenime (nesnekam apie facebook'e perkamus review, "zvaigzdziu promotion's"), mano nuomone, yra vienas efektyviausiu budu, tuo paciu vienas ir sunkiausiu, skleisti informacija apie savo produkta. Gera internetine svetaine su visa reikalinga informacija, kontaktais, pilnu aprasymu, nuotraukomis ar video, gerai suindeksuota paieskose man tikrai padeda issirinkti norima preke/ paslauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Quattro pranešimas:

As vizitines irgi paimu, bet neatsimenu kada buciau panaudojas bent viena. Kazkaip nemandagu neimt, kai jau ranka istieses kazkas :DKas del soc. tinklu, esu parases pora kursiniu ir viena bakalaura apie zinomuma, reklama siuose tinkluose, vienareiksmes isvados nesugebejau prieit, nes, FB suteikia daug uzsakomos reklamos galimybiu, kurios kaina nera didele lyginant su analogiskom tradicinem priemonem (stendai, bukletai, tv/radijo reklamos ir t.t.), taip pat suteikia neitiketina galimybe orientuot savo reklama tiesiogiai i tiksline auditorija (FB, google ir youtube zino daugiau apie jus, negu patys apie save zinot - faktas), bet visa skleidziama informacija paskesta nezmoniskame kiekyje spam'o, kuris atakuoja vartotoja kiekviename zingsnyje ir galu gale tokios reklamos tampa praktiskai nematomos, triuksmas, kuriam laikui begant tampame atsparus. Word of mouth realiame gyvenime (nesnekam apie facebook'e perkamus review, "zvaigzdziu promotion's"), mano nuomone, yra vienas efektyviausiu budu, tuo paciu vienas ir sunkiausiu, skleisti informacija apie savo produkta. Gera internetine svetaine su visa reikalinga informacija, kontaktais, pilnu aprasymu, nuotraukomis ar video, gerai suindeksuota paieskose man tikrai padeda issirinkti norima preke/ paslauga.

Facebook yra labai gera platforma ir jei gamini produkcija, kur nori viesinti apie ja, nera butina kurti puslapi atskira, uztenka facebook ir jame, galesi reklamuoti, ir tt, taciau manau, kad ne visi zmones supranta, kaip uzsakyti (nusipirkti) reklama, kaip daryti pranesimus tam tikrai auditorijai, zinoma dabar tam yra facebook reklameriai, kurie gali uz tave atlikti darba, taciau ne visada jie parasys taip, kaip pats mazas gamintojas nori isreiksti mintis.

Kas liecia socialiniu tinklu zvaigzdes, tai yra tikrai gerai, tik nera visiem ikandama.

Bendrai paemus, pasikartosiu, kad nera vienos priemones ar vieno sprendimo isprendziandzio pardavimu ir reklamos didinima, yra kompleksiniai.

Esminis dalykas, kiek teko mokytis apie marketinga yra pastovumas, kad klientai apie tavo produktus butu informuoti pastoviai, kas reiskia ir pastovu biudzeto reklamai planavima, nes kitu atveju galvodamas, kad isleisiu didele reklama, gali isleisti kruvas pinigu ir rezultatas bus trumpalaikis ir po kiek laiko nebeskirdamas pinigu reklamai, nes pries tai padarei didele uz didelius pinigus, gausi prasta rezultata. Cia tas netaikoma, kai nori ivesti naujus produktus i rinka ir darai dideles reklamas.

Kas liecia vizitines, jos nera tik vienintelis budas, kuris pakeicia puslapius ar dar ka, tai yra paprastas pigus metodas reklamai, kada dalyvauji mugese, renginiuose su savo produkcija.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 nera butina kurti puslapi atskira, uztenka facebook ir jame, galesi reklamuoti

Velgi mano nuomone, taciau internetines svetaines ir fb tikslai yra skirtingi, vienas turi papildyti kita. FB gali atstoti blog'us, vlog'us, instagrama ir pan. Informacija skleidziama FB palyginciau su greitai paruosiamu ir suvalgomu hamburgeriu mcdonalde, o gera svetaine panasesne i kepsni restorane.

 yra pastovumas, kad klientai apie tavo produktus butu informuoti pastoviai

Nuo pastovumo iki spam'o yra labai plona linija, geriau retesni ir kokybiskesni postai. Kaip mano asmeniskas pavyzdys butu pigu, bite ir tas pats ebay, nes ju pastovumas patapo tiesiog spam'u, kuris pas mane emaile tiesiogiai keliauja i spam'a.

Bendrai paemus, pasikartosiu, kad nera vienos priemones ar vieno sprendimo isprendziandzio pardavimu ir reklamos didinima, yra kompleksiniai

Auksiniai zodziai, priedo, kas tinka vienam visiskai gali netikti kitam, nors ir dirbant toje pacioje srityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Quattro pranešimas:

 nera butina kurti puslapi atskira, uztenka facebook ir jame, galesi reklamuoti

Velgi mano nuomone, taciau internetines svetaines ir fb tikslai yra skirtingi, vienas turi papildyti kita. FB gali atstoti blog'us, vlog'us, instagrama ir pan. Informacija skleidziama FB palyginciau su greitai paruosiamu ir suvalgomu hamburgeriu mcdonalde, o gera svetaine panasesne i kepsni restorane.

Taip, facebook papildo ir papildo turimą svetainę, bet jei nori startuoti su mažiausiu biudžetu, nekuriant svetainės, gali susikurti profilį ir puslap facebook.

 yra pastovumas, kad klientai apie tavo produktus butu informuoti pastoviai

Nuo pastovumo iki spam'o yra labai plona linija, geriau retesni ir kokybiskesni postai. Kaip mano asmeniskas pavyzdys butu pigu, bite ir tas pats ebay, nes ju pastovumas patapo tiesiog spam'u, kuris pas mane emaile tiesiogiai keliauja i spam'a.

Pastovumas ne tik apie el pašto laiškus, kurie eina kaip spamas, bet apie mažas žinutes: pvz laikraštyje kiekvieną savaitę, baneris, dalyvavimas renginiuose, kurie kartojasi ir pan. Čia priklausomai kur tavo klientai ir ko sieki.

Bendrai paemus, pasikartosiu, kad nera vienos priemones ar vieno sprendimo isprendziandzio pardavimu ir reklamos didinima, yra kompleksiniai

Auksiniai zodziai, priedo, kas tinka vienam visiskai gali netikti kitam, nors ir dirbant toje pacioje srityje.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra koks sertifikavimas ar produkcijos ženklinimas, kuris išskirtų mūsų ūkiuose išaugintą lietuvišką produkciją, nuo atvežtinės? Čia perkant turguj dažniausia to pasigendu, Žinau yra IKP, eko ženklinimai, bet ar yra sertifikatai ar kažkas panašaus pozicionuojantys mūsų produktus, bet ne atvežtinius, kur pilni turgai būna ir meluojama, kad yra lietuviškos kiaulikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 11/30/2017 at 21:42, zverukas pranešimas:

Na tai galima sertifikuotis ikp ir bus aisku kad lietuviski produktai. Nekazin kokie ten reikalavimai, senai domejaus bet lyginant su eko tai ten baika buvo :) Na kad jau sitoj temoj parasiau tai kvieciu apsilankyt www.ekologinis.lt ;)

Super, šaunuoliai dėl gaminamų galutinių produktų ir pateiktos informacijos vartotojui puslapyje. Nežinau, kiek pažįstami esat su veganų ir vegetarų mityba, tačiau, tos informacijos trūksta Jūsų puslapyje, kad produktai tinkantys žmonėms kurie propaguoja veganišką ar vegetarišką mitybą, kiek jie gauna savo racionui naudingų medžiagų įtraukiant jūsų produktus. Manau turėtumėte pasidomėti, sėkmės! :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...