Jump to content

Krone vs fella (Šienapjoves ir vartytuvai)


panther102

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, niino pranešimas:

Tai gal kas turit jau komerciniu kainas sienapjoviu (prikabinamu) ir grebliu (soninio). 

krone 320 šienapjove už 20k greblys 6,2 metro už 16k, kainos neblogos, nes dar kai ka ketinu iš lytagros pirkt tai biški pamažino kaina.

fella 3metru prikabinama už 21 ir 3,5 metru už 25k, pakabinama 3,5 metro už 15k

lely splendimo 3,3 metro už 19950

visos šienapjoves su plaušintuvais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-07 at 20:46, panther102 pranešimas:

krone 320 šienapjove už 20k greblys 6,2 metro už 16k, kainos neblogos, nes dar kai ka ketinu iš lytagros pirkt tai biški pamažino kaina.

fella 3metru prikabinama už 21 ir 3,5 metru už 25k, pakabinama 3,5 metro už 15k

lely splendimo 3,3 metro už 19950

visos šienapjoves su plaušintuvais.

O kodel situos gamintojus pasirinkai? As mastau kuhn arba kvernelanda imt. Fela man grebli uz 14000 siule o krone nesidomejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuhn ar kvern 2-3k mažiau bus, o darbą tą patį padarys. Plius tarkim kvern 3,5metro, ne koks 3,2 ar 3,0. Krone žemaitijoj daug dirba, matyt turit gerą vadybininką :) Aš kaip rinkausi, buvo paprastas skaičiavimas, reikėjo keturių daiktų, kas pasiūlė už tuos pačius pinigus, pas tą ir likau, stebuklų brangesni nepadarys, nors iki tol dirbau su claas naujais padargais, tai tikrai nustebino, gaila dabar negalėjau įpirkt. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truim krone easy cut 320 su centriniu pakabinimu, sukam su belarus 82, arba belarus 952. Sienapjove liux, 3 sezonus atpjoviau ir nagu nereikejo kist, o sienapjove 11 metu senumo. Pjaunu po 150ha. Su vienu peiliuku komplektu nupjaunu du sezonus, ir galast nereik, tik apverst, ir dar galetum pagalast biski ir vel varyt. Akmenu nera, nes suvoluoju, pasitaiko nemazai sernu isknistu ir kurmrausiu, bet tie peiliukai nieko nebijo. Plius krones labai gerai padarytas perdavimas i pjovimo lekstes, AM serijos dantraciai daug nesiskyre dydziais, varomasis nuo pjaunamo. O easy cut, varomieji dantrasiai 3 kartus ar net 4 kartus didesni, nei pjaunamieji dantrasiai, to pasekoje, galima pjauti ant mazu apsuku, ir nupjauna labai puikiai(as pjaunu pagal dirva nuo 9- 12km/h variklio apsukos 1.3- 1.5k aps/min).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , panther102 pranešimas:

Gal kas turi samash? Kaina gera, bet kaip kokybė?

Zinau kad akmenu jos nebijo :D siaip padarytos rimtai, remas storas, buvom zadeja pirkt samasz nauja 3,40cm su centriniu pakabinimu, bet poto nusprendem imt krone easy cut 320. Kas pjauna su samasz tai sesiskundzia, vienas turi ir ant priekio, ir sonine samasz ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau tema išsiplėtė, tai pasidomėkite JF-Stoll šienapjovėmis. Antras sezonas be gedimų, dantukus keičiu kartą į sezoną, bet esu patenkintas, nes mažai kas gali įsivaizduoti kokios dirvos pas mane, o akmenų mažų ir vidutinių dešimtys, pjautos naujos pievos. Gaila man jos naujos buvo taip varginti, bet atlaikė ir dirba toliau, jei dar kaina mažesnė už kitas, tai tikrai verta dėmesio technika. Čia Daniška technika, beje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-11 at 18:36, Valakinis pranešimas:

Kad jau tema išsiplėtė, tai pasidomėkite JF-Stoll šienapjovėmis. Antras sezonas be gedimų, dantukus keičiu kartą į sezoną, bet esu patenkintas, nes mažai kas gali įsivaizduoti kokios dirvos pas mane, o akmenų mažų ir vidutinių dešimtys, pjautos naujos pievos. Gaila man jos naujos buvo taip varginti, bet atlaikė ir dirba toliau, jei dar kaina mažesnė už kitas, tai tikrai verta dėmesio technika. Čia Daniška technika, beje.

Kad metus atlaike, tai cia nieko nereiskia, kai prapjaus 10 metu, papasakosi tada, Lenkiska rotacine ir ta atlaikytu 1 metus be gedimu ;) jei dirvos akmenuotos, tai jau cia pacio kalte jei kazkas sulus, o ne sienapjoves, cia ne kliuciu ruozas, kurį reikia atlaikyti sienapjovems. ;) O kad pvz niekas neluzo, tai valio, bet kiekvienas didesnis akmenukas, ar kita kliutis, tiesiogiai veikia sienapjove, ir jei iskart atrodo kad nieko neatsitiko, laikui begant tas pasirodo su kaupu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ir durniui aišku. Žinom kas būna senatvėje, kai jaunystė praleista trankiai ir siautulingai. Bet lenkiška šienapjovė niekaip nebūtų atlaikiusi, čia iš nežinojimo nusikalbėjote. Dirvos ne tik akmenuotos, pasitaikydavo ir betono, ir medžių rastai - todėl stebėjausi kaip dar nesulūžo. Lengva teigti apie kažkieno kaltes ir kliūčių ruožus, kai yra kraštai, kurie buvo dirbami, kurie prižiūrimi nuo nepriklausomybės, o kaip tie, kurie apleisti jau 30 metų ir kur gauni iš valstybės nuomotis po sklypelį vis kitam rajono gale ir dar kasmet - apeiti ir apžiūrėti viską, o dar viską pamatyti - neįmanoma, nebent išarti, bet pirma plūgą reikia turėti. Toks kategoriškas, kolega, suprantu, jog kiekvienas iš savos varpinės atšaukia, bet reikia turėti suvokimą apie skirtumus sąlygų ir ūkių, kurie pradėjo dar anam amžiuje ir geruose kraštuos, o kurie dar tik naujakuriai ir kažkur Lietuvėlės pašonėje - kelia žemės ūkį iš visiškos užmaršties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...