Jump to content

Krone vs fella (Šienapjoves ir vartytuvai)


panther102

Recommended Posts

Prieš 4 valandų, JCB pranešimas:

Cia apie nauja kalbi? Vien del serviso ir kitu niuansu, atsisakyciau sitos minties, yra kuhn, kverneland, o ir pigesni nei krone.

P.s. turiu pardavimui naudota claas 3.05m su plausintuvu.

Kalbu apie nauja su parama, ir renkuosi tik iš ju. manau kad tai geriausi ženklai rinkoje, na dar nežinau kaip lely ir potinger. Kverneland atkrenta del nepatikimumo, nelaiko reduktorius, pjauna gerai bet...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, tadasg pranešimas:

Lelly firmos šienapjovė 3,2m, varytuvas 6,7 m, grėblėys 8,8 m ir presas welgeris 235 rp dirba 4 sezoną, tik prie preso reikėjo nagus prikišti, o vartytuvas ir šienapjovė sukasi kaip nauji. Ir nepasakyčiau kad brangiausi. Kai aš rinkausi, visų firmų komercinių kainos buvo panašios.

Kalbėjau su krone atstovu tai jis ne kaip atsiliepė apie fella, sako na dar lely geros yra, bet juk lely irgi veleninės kaip ir fella. Jei ne paslaptis kiek per sezona nupjauni?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, panther102 pranešimas:

Kalbėjau su krone atstovu tai jis ne kaip atsiliepė apie fella, sako na dar lely geros yra, bet juk lely irgi veleninės kaip ir fella. Jei ne paslaptis kiek per sezona nupjauni?

Nupjaunam apie 250ha per sezoną. Grėblys tiek pat sugriebia, tik ne viską vartom. Man tai privalumas yra, jog šienapjovė ne per dantračius perduoda judesį, o per veleną. Ir šienapjovei tik peiliukus keičiam. Nežinau kaip dabar pas kvernelendą, bet kai turėjau taarupą 3024, tai ten košmaras su periliukų keitimų, ypatingai jų prisukimo varžtais. Dilo jie labai greitai, orginalūs brangoki, tekinom. Suvalgydavo peiliukas juos. O vat pas lelly peiliukų greito keitimo varžtas per 4m nei trupučio nesudilo, nekeitėm nei vieno. Beto ir peiliukus gali dėtis pagal išmonę. Mes dedam kombaino smulkintuvo, pasidarę tokio pat ilgio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Juodas pranešimas:

Kaimynas turi fella, 9 sezonus sakė pjovė be didesnių problemų, sakiėšį sezoną pataikė į akmenį tai trūko velenas, naujas kainavo 700e, ta pačia diena nuvažiavo ir parsivežė.

Aš turbūt rinkčiausi krone, nors fella ir neblogi gaminiai, tik spalva gražesnė žalia :) 

Tai nesuveike kokia apsauga, ar nebuvo tada dar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, tadasg pranešimas:

Nupjaunam apie 250ha per sezoną. Grėblys tiek pat sugriebia, tik ne viską vartom. Man tai privalumas yra, jog šienapjovė ne per dantračius perduoda judesį, o per veleną. Ir šienapjovei tik peiliukus keičiam. Nežinau kaip dabar pas kvernelendą, bet kai turėjau taarupą 3024, tai ten košmaras su periliukų keitimų, ypatingai jų prisukimo varžtais. Dilo jie labai greitai, orginalūs brangoki, tekinom. Suvalgydavo peiliukas juos. O vat pas lelly peiliukų greito keitimo varžtas per 4m nei trupučio nesudilo, nekeitėm nei vieno. Beto ir peiliukus gali dėtis pagal išmonę. Mes dedam kombaino smulkintuvo, pasidarę tokio pat ilgio. 

Mes irgi taarupa 3024 pakabinama turejom, na tie varžtai puse bedos, Mums nelaikydavo reduktorius, ir dabar ieškau naujo reduktoriaus taarupui, nes jei pirkt iš atstovu tai nebeapsimoka jos beremontuot, tik parduot už metalo kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip eksploatacijos atžvilgiu, Krone šplintukas apie 2 eurus peiliukai 70 centu, dantratukai didysis ir mažasis po 70 euru, bet juos turbut reikia keisti po daug metu.

Fella diskiukas 9-9,45euro peiliukai 2-2,27 euro

Lely kol kas nežinau,

Krone siulo 320 pločio už 20k

Fella 3 metru už 21k

Gal kas turit kaip tos fella pusiau prikabinamos su 1 ratuku?

Tokia pat nežinia del vartytuvo koki pasirinkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , panther102 pranešimas:

O kaip eksploatacijos atžvilgiu, Krone šplintukas apie 2 eurus peiliukai 70 centu, dantratukai didysis ir mažasis po 70 euru, bet juos turbut reikia keisti po daug metu.

Fella diskiukas 9-9,45euro peiliukai 2-2,27 euro

Lely kol kas nežinau,

Krone siulo 320 pločio už 20k

Fella 3 metru už 21k

Gal kas turit kaip tos fella pusiau prikabinamos su 1 ratuku?

Tokia pat nežinia del vartytuvo koki pasirinkt.

 Turiu krone easycut 2.80 su apsauga. Gerai jos tas kad nukirtus splinta diskas pakyla i virsu ir soninei diskai nekabina peiliuku. Ko fela neturi. Tik ta splinta perkalt ir darbo yra. Jai laukuose irankiu neturi tenka vaziuot namo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal žinot kuri šienapjove mažiau pavojinga traktoriaus stiklu išdaužimo atveju? Jeigu kabinsiu prikabinama greičiausiai išmuš galini. Gal kai kurios šienapjoves turi ilga kvartuga priekyje, kuris apsaugotu nuo akmenuku. Jei naudojat kokias apsaugas, tai kokias? Vienam traktoriui turiu tinkla uždejes, bet išmušt stikla galimybe yra. Gal kas turit koki polikarbonatini stikla?

Sužinojau iš Lely atstovo jog šienapjoves apsaugos diskelis ar kažkas tai, kainuoja 35 Eur. Ar gali taip brangiai kainuot? Gal yra kokiu tai pakaitalu? Lyg tai forume buvo vienas Lely šienapjoves savininkas, Ar dažnai ta apsauga suveikia? Ar suveikusi ir tuo pat metu sustojusi neišprovokuoja kitu šoniniu pjovimo diskų apsaugos suveikimo? Labai brangi eksploatacija gaunasi tada, ,nes fella diskelis 9 Eur o Krone šplintukas 2 Eur. Pradedu galvot jog gal reikia Samash šienapjove pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai suprantu apie kokį apsaugos diskelį kalbama, bet per 4 metus lelly jokio disko nekeičiau. Apsauga yra cilindro pagalba ir jei kabini kliūti ji atsilenkia į galą, panašiu principu kaip ir lenkiška mažikė. Esu tik kartą nežinomam lauke užkabinęs su galu kuoliuką, tai ji atsilenkė, sugrįžo atgal ir nulėkė keli peiliukai. O jei koks akmuo didesnis, tiesiog ji prašoksta. Ir tokios bėdos būna tik chalturkėse arba nežinomuose laukuose. Jei to nedarysite, savo pievose tokių kliūčių nerasite (aš manau kad tvarkingos pievos jūsų). Tad dėl apsaugos diskelių ar kažko panašaus kainų, mano galva, reikia mažiausiai jaudintis ir kreipti dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, tadasg pranešimas:

Nelabai suprantu apie kokį apsaugos diskelį kalbama, bet per 4 metus lelly jokio disko nekeičiau. Apsauga yra cilindro pagalba ir jei kabini kliūti ji atsilenkia į galą, panašiu principu kaip ir lenkiška mažikė. Esu tik kartą nežinomam lauke užkabinęs su galu kuoliuką, tai ji atsilenkė, sugrįžo atgal ir nulėkė keli peiliukai. O jei koks akmuo didesnis, tiesiog ji prašoksta. Ir tokios bėdos būna tik chalturkėse arba nežinomuose laukuose. Jei to nedarysite, savo pievose tokių kliūčių nerasite (aš manau kad tvarkingos pievos jūsų). Tad dėl apsaugos diskelių ar kažko panašaus kainų, mano galva, reikia mažiausiai jaudintis ir kreipti dėmesį.

Ar šienapjovė prikabinama? Su pakabinama esam išdauže New holland tl100a dešines puses duris 2 kartus, po to nupirkom fendt 312vario tai su juo dar ne kart neišdaužem. Šienapjove taarup 3024

Su lenkiška 1,85 pločio išdaužes esu duris  ir šonini langa traktorius kioti dk551c, dabar pasidarem apsauga nes stiklai nepigus, gal nuotrauka kada imesiu.

Turiu galvoje analoga fellos driveguard diskeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fella guoliai nelaiko... pas kaimynus pakabinamos krumpliaratines pirmais antrais metais jau sugedusios buvo. Ardymas ju tai eina na.. visa sienapjove paskleist turi. Pvz krone ar pottinger atsukai 4 varztus ir vel leki. Pas mane velenine su centriniu pakabinimu tai dar laiko, pjauna graziai. Teko uzkabint akmeni, numuse ta diskeli, bet kas is to, nuo lentos dar kazkokios bliekos atsilankste ir vistiek teko vaziuot is pievos namo tvarkytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...