Jump to content

sertifikuota sekla tikrai geriau???


Petras_D

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 metų...

Kaip vertinat agrolitpa? Rimtom seklom prekiauja? Nes kainos, tai ne juokingos. Na bet kainos kainom, seklu kokybe gera buna? Niekad is ju neteke dar pirkt. Bet ziuriu daug ko yra c1 atselio. Mane domina butent vikiu sekla. Tai idomu ar tikrai dar kas su tais vikiais uzsiima, ar realiausia, kad butu sena veisle tik su C1 prierasu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, JCB pranešimas:

Mes is dotpro perkam, tai jie kaip dabar kartu su agrolipta, tai vistiek perkam. Siemet ir vikius, ir liucerna, ir kukuruza is ju pirkom.

Mes ir is dotpro kviecius, zirnius ir t.t. pirkdavom. Na dabar is linas agro pristato. Bet nezinojau, kad ir agrolipta prie to paties ”klano” :D o kaip vikiai atrodo? Grazi, kokybiska sekla? Nes kaina tai 980 +pvm. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-20 at 21:42, gbandinis pranešimas:

Kaip vertinat agrolitpa? Rimtom seklom prekiauja? Nes kainos, tai ne juokingos. Na bet kainos kainom, seklu kokybe gera buna? Niekad is ju neteke dar pirkt. Bet ziuriu daug ko yra c1 atselio. Mane domina butent vikiu sekla. Tai idomu ar tikrai dar kas su tais vikiais uzsiima, ar realiausia, kad butu sena veisle tik su C1 prierasu. 

Ne kažką, siaip ir patikimumas žemo lygio :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Ne kažką, siaip ir patikimumas žemo lygio :-D 

Ir kolega buvo užsakęs sėkla ir aš pats tai vėluoja pradedi klausinėti vienas sako gamintojai kažkur vėluoja jiems atiduoti kitam skambinu už valandos tai pasako kad fura į avariją papuolė tai tuo ir baigėsi santykiai su agrolitpa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, gbandinis pranešimas:

Mes ir is dotpro kviecius, zirnius ir t.t. pirkdavom. Na dabar is linas agro pristato. Bet nezinojau, kad ir agrolipta prie to paties ”klano” :D o kaip vikiai atrodo? Grazi, kokybiska sekla? Nes kaina tai 980 +pvm. 

 

Dabar paziurejau saskaita, tai jo, linas agro :D

Dar neatveze, tai nezinau. Daug nereik, tai kaip nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-20 at 21:42, gbandinis pranešimas:

Kaip vertinat agrolitpa? Rimtom seklom prekiauja? Nes kainos, tai ne juokingos. Na bet kainos kainom, seklu kokybe gera buna? Niekad is ju neteke dar pirkt. Bet ziuriu daug ko yra c1 atselio. Mane domina butent vikiu sekla. Tai idomu ar tikrai dar kas su tais vikiais uzsiima, ar realiausia, kad butu sena veisle tik su C1 prierasu. 

Seklos ju,jei poreikis yra,bele kokia isvalo ir parduoda,siaip nepatikimi

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2016-09-30 at 22:51, ukininkas ed pranešimas:

pas mu tokius dokumentus viešina prieš kelis mėnesius tas pat kaip su žalinimu. vokiečei pransuzai neruoše savo sėklų tas bus ir pas mus

Kažkur girdėjau ir aš nes neleis beico naudoti patiems, o jei bandysim patys ruošti bus labai didelės investicijos kurios atsipirks kaip pvz per 10-15 metu, tai nebent dideli ūkiai galės daryti tokias investicijas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...