Jump to content

Kukurūzai grūdams


nerijus2

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...

lolita kulia kombainais ir tuos dregnus apie 25-30% dregmes grudus kemsa i vadinamas desras

Jeigu teisingai susišnekam kalba eina apie grūdaini ji ne tik kiša i rankove bet ir silosuoja.Aš du metus

stažavausi pas austrijokus jo gamyboje tai kai grūdai brangus tai santykinai pigus pašarai gaunasi ir atvirkščiai kai grūdai pigus jis brangokas.Dar vienas minusas žiema kaip ji atšildyti sudėta i dešras.Kažkokia patalpa turėtu buti aišku aš kalbu apie kiaules.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taj dziovink o ne i desras, ir bus grudams

Supranti mes kelintus metus šeriam kukurūzais ir vienas toks pastebėjimas kad kai vežėm vengriškus tai ju kokybė geresnė lyginant su lenkiškais tai ir nekyla rankos tuo užsiimti čia.Gal ir klistu bet kai matai kad daugelis ūkininku juos kula sulaukia pirmu šalnu arba laukia kol galės įvažiuoti ir įvažiuoti i lauka galėjo prieš pora metu atgal tik kovo mėn.tai pats suprask kad ne kas gaunas nors derliai ir viliojantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Pernai rudeni lankiausi Ukrainoje tai teko stebėti kaip imamas kukurūzų derlius. Lauke dirbo du kombainai vienas prikabinamas kitas savaeigis Kombainai specifiniai jie atskiria burbuoles nuo kotų kurie susmulkinami ir paskleidžiami ant dirvos. Burbuolės vežamos į sandelius ir laikomos iki sausio kad ir drėgnesnės jos ant paprastos ventiliacijos gerai išdžiūna o po to elektrinemis kuliamosiomis iškuliamos ir viskas puikiai gaunasi.

post-2254-141521794512_thumb.jpg

post-2254-141521794513_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

ei hebra sendien vazevau i birzus tai tarp panevezio ir kedainiu yra dideli laukai kukuruzu atrodo ispudingai gerai dalis jau nukulta kiti dar lauke nesusilaikeu sustojau apziuret, geri tikrai :icon-eek: geri sis ruduo jiems labai geras burbuoles dideles ir grudai kietutukai ydomu koke ten veisle :eusa-think: kilo noras ir man pabandyt paset koki ha :eusa-think: ydomu su paprastu kombainu juos nukultau :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ei hebra sendien vazevau i birzus tai tarp panevezio ir kedainiu yra dideli laukai kukuruzu atrodo ispudingai gerai dalis jau nukulta kiti dar lauke nesusilaikeu sustojau apziuret, geri tikrai :icon-eek: geri sis ruduo jiems labai geras burbuoles dideles ir grudai kietutukai ydomu koke ten veisle :eusa-think: kilo noras ir man pabandyt paset koki ha :eusa-think: ydomu su paprastu kombainu juos nukultau :eusa-think:

nukult tai nukultum - tik kombainui tai labai ne į sveikatą ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...