Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Ką tik, arciu555 pranešimas:

Antras yra silpnas 90 AG, nebent darzininkui,o antras pagal modeli yra brangokas. Uz nepilnus 17 tukst,jau New Hollland ar Classas iseina daug geresniu metu, tuo paciu,grazesnis,patogesnis,dizainas neatsibodes,nei John Deeras. Zodziu ko kam reikia.

Pirmas yra brangokas,susimaisiau,rasliavoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, Uk. Jomantas pranešimas:

Jonis 7810 grįžo iš darbų ir bandant uzvesti veikia variklis  tik kol raktelis start, atleidus -gesta. Kas gali buti, ar gali būt shutoff vožtuvas ar THERMISTOR ?

tai pabandyk laida pajungt tiesiai i voztuva nuo akumuliatoriaus ir zinosi o gal ir spynele sugedus bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 47 minutes , wildfire pranešimas:

6330 neissijungia priekinis tiltas. Taip pat neveikia blokatorius. Saugiklis geras. Solenoidas?

pabandyk sukeisti su darbinio ir zinosi ar ne magnetukas + paziziurek ikises atsuktuva, ar pritraukia kai isjungi tilta. bet kad senasis pritraukia tai dar nereiskia, kad jis geras, todel geriausia apkeisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, manttys pranešimas:

pabandyk sukeisti su darbinio ir zinosi ar ne magnetukas + paziziurek ikises atsuktuva, ar pritraukia kai isjungi tilta. bet kad senasis pritraukia tai dar nereiskia, kad jis geras, todel geriausia apkeisti.

Fyske buvau atjunges, tai mirgsi priekinio tilto lempute, bet neissijungia. Rytoj bandysiu sukeist kaip sakei. Tai tas solenoidas tilto ir blokatoriaus tas pats, nes blokatorius neisijungia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , wildfire pranešimas:

Fyske buvau atjunges, tai mirgsi priekinio tilto lempute, bet neissijungia. Rytoj bandysiu sukeist kaip sakei. Tai tas solenoidas tilto ir blokatoriaus tas pats, nes blokatorius neisijungia?

ne tas pats. tiesiog man irgi buvo beda su tilto isjungimu ir reikejo naujo magneto.pakeist truksi 3 min ir matysi ar yra progreso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...