Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

prieš 47 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Ir ką skelbia statistika šiuo atveju?

 

o ką skelbia viena boba pasakė agentūra? Turbūt dažniausiai tai kad nemokėjo naudotis ir gedimo atveju kaltas gamintojas. Argi tai nenuspėjama........

Dažnai keičiasi ne tik modeliai bet ir daikto naudojimo koncepcija ir filosofija.Ir dažniausiai per tai kiekvienam perlipti sunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, tadasg pranešimas:

Viska darys, bet pagrindas bus sėja 4 m rapidas ir skutimas, gal gaus dar priekabike patempti, bet greičiau lips ant siloso duobės minti. O daugiau tradiciškai. Teko pažaisti diena su nauju 724 fendt su vairavimu, smagus darbas. O iš šitų žiūrimų, johnis 7260r būtų su viskuo, o Fendt dar aiškinamės ar yra bent jau gamyklinis vairavino paruošimas. Neatmetama galimybė nuomotis šiam sezonui o tik paskui pirkti, bet nuomos kainos žvėriškos. Dojaus nuomos kaina kolkas padorumo ribų neperžiangianti jei taip galima pasakyti.

Jei 724 Profi Plus komplektacija, tai bus paruošimas.

Neaišku tik apie kokį skutiką kalbi, bet dėl kitų padargų ką rašai, tai pinai sočiai 724. Tokiai sėjamai tikrai nereikia kad traktorius svertų 10 t., tik bereikalingas žemės minimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, drapox pranešimas:

Jei 724 Profi Plus komplektacija, tai bus paruošimas.

Neaišku tik apie kokį skutiką kalbi, bet dėl kitų padargų ką rašai, tai pinai sočiai 724. Tokiai sėjamai tikrai nereikia kad traktorius svertų 10 t., tik bereikalingas žemės minimas.

Ten jis tik Profis, ir keliuose dirbęs, tai vargu ar bus paruošimas. Bet čia vadybos darbas išsiaiškinti.

Jo, 724 pasukamumas labai nustebino gerąja prasme. Net mano senelis johnis 7530 taip siaurai neapsisuka. Kuo toliau, tuo labiau linkstu prie šito, tik išlindo dar profi plus geresnių metų ir aišku už didesnę kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, grazbek pranešimas:

o ką skelbia viena boba pasakė agentūra? Turbūt dažniausiai tai kad nemokėjo naudotis ir gedimo atveju kaltas gamintojas. Argi tai nenuspėjama........

Dažnai keičiasi ne tik modeliai bet ir daikto naudojimo koncepcija ir filosofija.Ir dažniausiai per tai kiekvienam perlipti sunku.

Jūs kolega savam stiliui, bet šiuo atveju tamstos filosofiniai išvedžiojimai turi tiek pat svorio, kiek ir jų pasidalintos naudotojų patirtys. Tik kad jos skamba įtikinamiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blitz klausimas.

Kaip veikia JD degalų bake esanti pompa? Jei nuo filtro nusuku nuorinimo varžtelį (arba nuimu filtrą visai )ir įjungus degimą, turi būti varomas lauk DK ar ne?

Važiuojant pradėjo kristi apsūkos, kai stovi "ant laisvų" dirba gerai. Galop užgeso ir nesiveda. Panašu į filtro bėdas? Į baką oras prasipučia. Bet DK iki siurblio nedaeina. Pats siurblys zvimbia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Ijungi degima ir veikia. pumpuoja kura ratu iki filtru ir atgal i baka. buna jos bake arba po filtrais prie remo prisuktos. cia nuo traktoriaus priklauso modelio.

Galimas varientas kad is bako nepaima prakiures virsuje vamzdelis

Sakai turi ratu varinėti, ( pas mane bake pompelė, taip instrukcjoje rašo ) tada tokiu atveju, net jei šlanga kiaura, turi iš bako kelti kurą?

O jei iš talpos kurą paduočiau, siurblys užsipompuos? Užvesiu? Čia, kad šlangutes patikrinti?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar buvo panaši bėda JD, tai sumainėm paėmimo iš bako šlangutę su grįžtamu, bėda dingo, škias orą gaudė per paėmimo vamzdelį, bėda pas Tave gal kita, bet sprendimo būdas gal padės, jei siurbliukas pas Tave vis dėlto bus gyvas.... Dėl siurbliuko, kai jam ateina paskutinioji, tai jis burzgia bet nepumpuoja irgi yra taip buvę...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , wildfire pranešimas:

Gal kam teko dėtis papildomų darbinių žibintų, pvz ant galinio sparno arba priekyje? Laidai ten su fyškem atvesti, tai reiktų jungtuko ir žibintų su fyškėm. Ar reikia per kompa aktyvuoti, kad veiktų ar ne? 

Ten prieki kiek pamenu kad isijungtu reikia papildomo jungtuko, kuris turetu buti prie avarinio migtuko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, M&M pranešimas:

Dar buvo panaši bėda JD, tai sumainėm paėmimo iš bako šlangutę su grįžtamu, bėda dingo, škias orą gaudė per paėmimo vamzdelį, bėda pas Tave gal kita, bet sprendimo būdas gal padės, jei siurbliukas pas Tave vis dėlto bus gyvas.... Dėl siurbliuko, kai jam ateina paskutinioji, tai jis burzgia bet nepumpuoja irgi yra taip buvę...

Mh, su sąlyga, kad pro šalį važiavo JD serviso statybininkai, užkvietėm pažiūrėti. Rado negyvą saugiklį iš kitos variklio pusės, dėžutėje po generatoriumi. Su nauju saugikliu tikisi įpūsti traktoriui dvasią. Bet aš taip jais netikiu..... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, MBLORINSER pranešimas:

ziurint kury saugikly rado. nes ten yra ju ir keletas ju gali but del to kalti.

degalu siurbliuko tas veikia.

ECU va del sito 20A saugiklio ir galejo nesikurti.

dar du didieji 70A del tu ir gali neveikti.

 

Saugiklio numeris - 6 pats apatinis. Nors, kai aš toks elektrikas, tai man ten į rėlę panašu. 

Tiesiog dėl reikalų gausos nedalyvavau procese. Radau tik tą saugiklį o pagal man - rėlę ant sparno paliktą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Biesas pranešimas:

Saugiklio numeris - 6 pats apatinis. Nors, kai aš toks elektrikas, tai man ten į rėlę panašu. 

Tiesiog dėl reikalų gausos nedalyvavau procese. Radau tik tą saugiklį o pagal man - rėlę ant sparno paliktą. 

Mano 6920 taip buvo, kad kaltas saugiklis prie generatoriaus 20a lyg. Esme kad siubliukas ijungus degima zyze bet lyg ir vangiau nei turetu. Tai buvo laidas paluzes koki 10 cm nuo to saugiklio sarve ir del to nesikure.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...