Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

prieš 24 minutes , agriman pranešimas:

keista man ta belaipsniu deziu baime, o ir kalbos kad nusipirkes deveta traktoriu su belaipsne nebeparuosi, apsyzenysi ir t.t.

susidaro toks ispudis kad Jus traktorius perkate vien tik tam, kad po keliu meu juos brangiau parduotumete :)

Gerą traktorių gera kaina nupirkus jį tikrai realu parduoti nedaug pigiau, negu pirkai. aš už 6920s mokėjau 24, praėjo 3 metai, manau gaučiau tą patį. Remontai 1.5 euro už darbo valandą kainavo.

prieš 24 minutes , agriman pranešimas:

o kas liecia mano atveji, tai paskaiciuokim: nupirkau traktoriu uz 25, variklis neuzdroztas, greiciu deze uzlinks kaskada, net neabejoju (kuo veliau, tuo didesnis pliusas man) , konkreciai man jos remontas kainuos 12-13 pinigu (zinau tiksliai, nes pries perkant jau domejausi), tai traktoius atsistos su nauja deze apie 38, tai dabar man durnam pasakykite kur as gausiu pigiau toki traktoriu uz tokius pinigus,a?

realiai negalime pasakyti, nes nežinome markės ir išdirbio :) už 38 jau galima neblogą daiktą nupirkti

prieš 24 minutes , agriman pranešimas:

dar truputis paskaiciavimu, turiu as Case MX 170 pradirbes jau 160000 valandu, jo deze paprasta galima sakyt, 4 mechanines pavaros+4 hidraulines, primytivi kaip 5kapeikos, pries pora metu norejau perinkti visa nuo pagrindu, tai kaina praktiskai viens prie vieno su JD belaipsne gavosi :(  taip kad nera ta belaisne jau toks baubas kaip ji piesia :)

16k (nors parašei 160 k) valandų yra tokia riba, kurios tikriausiai neperžengė nė vienas autopoweris, bent jau senesnis ir kažin kiek naujesnių, Tai tik įrodo, kad mechanika galima pasitikėti.

prieš 24 minutes , agriman pranešimas:

ir pabaigai :), kai koks zmogelis cia forume uzduoda nelemta klausima ka geriau pirkti, vakarieti ar MTZ, tai visi gvoltu rekiat kad tik vakarieti ir pagrindine to priezastis tipo konfortas, o dabar aiskinat kam pinigus sudyt i belaipsne, juk nesunku pavaras pajunginet, bet kolegos cia juk KONFORTAS AFYGIENAS, kas to nesat patyre siulau ismegint, nenoresit i joki kita sesti, tik i belaisni :):) 

Komforto niekas nekvestionuoja, čia kaip mašina automatas ir mechanika. Diskusijos visa esmė yra, kad reikia labai stipriai pasiruošti finansiškai įsigyjant tokį žirgą. Kai kam tokia suma yra mizeris, bet nemažai tokių, kuriem gali tekti ir kredituką pasiimti, kad dėžę susitvarkyti, todėl reikia vertinti situaciją racionaliai ir įvertinti savo galimybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idemiai skaitytum tema, tai zinotum ir koks traktorius ir kur pirktas ir kiek dirbes :) 

cia beprasme diskusija, kaip reik taip vartosi :) , dabar jau ir i pinigus ziurit, o kai zmogus  nori nusipirkti MTZ, nes kitokio neisgali, tai rekiat kad biski pasispausk, pasiskolink kelis eurus, bet tik vakarieti pirk, o dabar matai jau ir savo galimybes reik vertinti :) keistai skamba man tokie samprotavimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, agriman pranešimas:

 konkreciai man jos remontas kainuos 12-13 pinigu (zinau tiksliai, nes pries perkant jau domejausi),

Kas uz tiek padarys nebent sneki be PVM ?  Man pati deze paliekant senaja ir gaunant 10% nuolaida 14k cia kaina su PVM

Nors gedima turejau ir ne pigu, bet perkant kita bus pirmumas autopoweriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Kas uz tiek padarys nebent sneki be PVM ?  Man pati deze paliekant senaja ir gaunant 10% nuolaida 14k cia kaina su PVM

Nors gedima turejau ir ne pigu, bet perkant kita bus pirmumas autopoweriui.

cia dezes ir pakeitimo kaina+pvm

nu as dar neturejau tos nelaimes :) , bet ateiti jei bus  vakarietis, tai irgi tik su belaipsne deze, o jei nusipiksiu MTZ, tai forume nesiskelbsiu :):):):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, MBLORINSER pranešimas:

Kas uz tiek padarys nebent sneki be PVM ?  Man pati deze paliekant senaja ir gaunant 10% nuolaida 14k cia kaina su PVM

Nors gedima turejau ir ne pigu, bet perkant kita bus pirmumas autopoweriui.

Nu tai be pvm su pakeitimu 13 tūkstančių. Tai nera baisu turint galvoj kad po remonto gali būt ramus 10000mth.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Čia tipo garantija tokia?

Ne, manau ir pačiam tai aišku, bet daug taip teigiančių. Tarp jų ir JD servismenų bei jų vadovų. Mano orginali jau 8500mth. Vaziuoja be problemų kolkas. 

Genda visos. Tarkim vasarą vienam ūkyje sėklmingai užsilenkė dviejų 7820 paprastos dėžės. Valandų abiem +-8000.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Vilius pranešimas:

Drapoxas su fendu gerokai virš 10k prasukes ir važiuoja toliau  be variklio ar dezes remonto

tai va apie ka kalba ir vyksta. dar daug kas priklauso nuo to kas ir kaip dirba... kartais is bendroviu buna kad pamatai tai pakraupes buni kaip traktorius atrodo o kartais pas zmogu kur pats dirba ir priziuri traktorius po tu 10k mth kaip naujas atrodo..... ar jd ar fendas ar kitas koks, aisku yra tu markiu kurie turi savo principu ir anksciau sustoja kaip matom kitose temose:))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Dojus iesko ,,laisvu ausu,,turbut lietuviskos technikos neisparduoda,visi perka is uzsienio.O apie eksploatavima,jau keletas ukininku pasake: esam patyre jei grudi technika kiek eina maksimaliai tai po to rankas dauzai,baigem grusti,baigesi dazni remontai,kai luzdavo,bet kas ir bet kur,bet cia laabai plati tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , MBLORINSER pranešimas:

nusipirkus jd idomu ka ant to galios matavimo parodytu pas doju o ka parodytu pas nepriklausoma atstova. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, Gnytasis pranešimas:

Kaskaip manau, kad tikimybe yra apsukt zmogu :)

kame esme kad jau ne is 1 girdejas esu kad tam tikros markes ka deklaruoja to tikrai neduoda.... kiek pasitiket vbs tai yra buve kad 3 traktoriai su tokia pacia deklaruojama galia +-5ag ir tik viena marke pavilko skutika kuris buvo uzkabintas kiekvieno bandymo metu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prieš 11 minutes , Gytis924 pranešimas:

viesai nesakysiu:) jei nori i pm parasyk:) nes kad ir pasakojo zmones galim tai laikyt kaip vbs. as pats nebuvau lauke ir neziurejau:) tik kiek teko pasikalbet:) 

oho kokios paslaptys.. Kažin kas nutiktų jei parašytumėte čia kad ir tą pačia vbs?.. hm.. Matyt pasaulio pabaiga..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , tadasg pranešimas:

 

oho kokios paslaptys.. Kažin kas nutiktų jei parašytumėte čia kad ir tą pačia vbs?.. hm.. Matyt pasaulio pabaiga..

jau anksciau pamaciau cia kad labai greit vadybininkai uzvercia pm su zinutem kas ce taip sake/kur matei/ ir t.t.:) todel viesai neberasysiu:) galiu tik tiek pasakyt kad vienas variantas kad visi zali buvo tik atspalviai skires o pas kita buvo jau sunkioji artilerija viksriniai aparatai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Gytis924 pranešimas:

jau anksciau pamaciau cia kad labai greit vadybininkai uzvercia pm su zinutem kas ce taip sake/kur matei/ ir t.t.:) todel viesai neberasysiu:) galiu tik tiek pasakyt kad vienas variantas kad visi zali buvo tik atspalviai skires o pas kita buvo jau sunkioji artilerija viksriniai aparatai:)

Yra labai geras dalykas - ignoravimas vadybos. Tegul rašo ką nori, įjungi ignorą ir vuolia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Gytis924 pranešimas:

kame esme kad jau ne is 1 girdejas esu kad tam tikros markes ka deklaruoja to tikrai neduoda.... kiek pasitiket vbs tai yra buve kad 3 traktoriai su tokia pacia deklaruojama galia +-5ag ir tik viena marke pavilko skutika kuris buvo uzkabintas kiekvieno bandymo metu:)

 atsimenu atveji kai vienas mūsu kolega turėdamas toki pat traktoriu kaip mano nh 7060 kuris turi 213aj  ilga laika rašydamas paminėdavo, kad jo 270aj traktorius atlieka vienoki ar kitoki darba, Čia matyt priklauso kaip tu nori isivaizduot arba kaip vadyba tau itikins.

Dar toks pastebėjimas, prieš perkant traktoriuka reiktu pasidomėt kiek jis turi aj pagal DIN standarta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...