Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

As turiu 6920 su aq deze ir kaip kad kiti kolegos minejo jog si deze nekonfortiska nenoreciau visiskai sutikti. Manau dar daug priklauso kokius padargus naudosi. Kadangi mano pasirenkami padargai daug maz atitinka 80% traktoriaus galingumo tai nereikia man maltis per begius ir pilnai uztenka puseliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , manttys pranešimas:

 

prieš 15 minutes , manttys pranešimas:

Traktoriaus su autopoweriu pirkimas tai yra gyvenymas sia diena. Jo niekas uz normalia kaina nepirks kai noresi parduot ir jis garantuotai uzsilenks, tada sutaisysi brangiai ir apsizenysi. Man visiskai suprantama kai zmones perka nauja su tokia deze, bet pirkti kokiu 7-8 tukstanciu ir tiketis, kad jis eis be dezes problemu yra naivu. 

Svarbu už gerą kainą nupirk padorios būklės. Gyvenimas nestovi vietoj. Bėda kai nusiperka už paskutinius pinigėlius smulkus ūkis tokį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, agriman pranešimas:

nu uz tokius pinigus nieko geriau nebuvo, jau virs stukos isukau valandu, tai neskaitant tu keliu neskalndumu tai seip traktorius eina gerai, nei tepalu ryja nei deze ozi rodo, nu aisku dar nepaminejau kad radiatoriu pakeiciau, dabar dar reik sparnuotes mova pakeisti ir elektra biski aplopyt ir vel pavasari i darba kibti :) 

kai pirkau tai Dojaus vadybininkas sake tipo tokia kaina del dezes Autopower, matai ji nepopuliari LT, visi jos bijo tipo :) 

Teisybe ir sake,visoj Europoj jos bijo,Autopower yra labai ilgai grojanti  preke Europoj ir  pigesni traktoriai. Dar perkant tiesiai is Europos dar yra kazkokia istorija zinai,kas daryta,kada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau 6030 ir 7530 serijose kas su autopoweriais dojus dar nei sykio nėra tvarkes. Dėžės labai tvirtos ir ilgaamžės bet kai sugriūna piniginę pakratyt stipriai reikia. O kas dėl powerquad ir autoquad remontas pigesnis dėžės taip pat geros bet tokio patogumo jau nėra. Nors tai maža bėda, mažiau nosi krapštyt reikia sėdint kabinoj :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man visai nieko ir powerquad :) nematau as ten dideles bedos perjungti ta depazona o jei dirbant ka tai pusbegius gi nebutina ant rankenos junginet man labai patogu ir apacioj kur pakabos valdymas tais pusbegius metyt. na gal pabandzius autopower ar cvx ar vario ar ttv ar dar kokia pasikeistu mastymas bet kolkas patenkintas ir sita.man ji pavyzdziui patogiau nei tarkim case powershift

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek powequad tiek autopower. Jeigu pirkti naują abi tiek pat kainuoja. Apie 20k.

Bet remonto atveju powerquad remontuojasi. O autopower keičiama nauja. 6030 serijos autopower dojus nėra remontaves jos laiko per 10000val. 6020 iki 10000val. (Man krito prie 7500val.)Taip serviso vadas sakė. O 6020 paketus dėžę ji bus jau tokia kaip 6030 serijos. Tik didžiausias skirtumas tarp 6020 ir 6030 galinės pavaros pas 6030 stambesnės ir tvirtesnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , RicardasA pranešimas:

Nauja vario deze atiduodant sena apie 10 kainuoja. Zinau kas valtros paprasta deze tvarke ir sumokejo smarkiai virs 10. 

Ziurint kur tvarke? nes yra tokiu meistru ir servisu kur ziuri i traktoriaus grozi,stovi zodziu verte ir nepalikes 30 procentu traktoriaus vertes neisvaziuosi.Pvz man buvo remonto kaina nuo 8 tukst litu kaina sumazejo iki 500 litu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista man ta belaipsniu deziu baime, o ir kalbos kad nusipirkes deveta traktoriu su belaipsne nebeparuosi, apsyzenysi ir t.t.

susidaro toks ispudis kad Jus traktorius perkate vien tik tam, kad po keliu meu juos brangiau parduotumete :) 

o kas liecia mano atveji, tai paskaiciuokim: nupirkau traktoriu uz 25, variklis neuzdroztas, greiciu deze uzlinks kaskada, net neabejoju (kuo veliau, tuo didesnis pliusas man) , konkreciai man jos remontas kainuos 12-13 pinigu (zinau tiksliai, nes pries perkant jau domejausi), tai traktoius atsistos su nauja deze apie 38, tai dabar man durnam pasakykite kur as gausiu pigiau toki traktoriu uz tokius pinigus,a?

seip is patirties zinau, kad traktoriuje brangiausia yra deze, kokia ji bebutu, ir galinis tiltas, o visa kita saligynai yra kaina normali, nu dar kompai siuolaikiniuose kainuoja, bet jei imsi paprastesni varianta, tai ten tu kompu minimalu

dar truputis paskaiciavimu, turiu as Case MX 170 pradirbes jau 160000 valandu, jo deze paprasta galima sakyt, 4 mechanines pavaros+4 hidraulines, primytivi kaip 5kapeikos, pries pora metu norejau perinkti visa nuo pagrindu, tai kaina praktiskai viens prie vieno su JD belaipsne gavosi :(  taip kad nera ta belaisne jau toks baubas kaip ji piesia :) 

ir pabaigai :), kai koks zmogelis cia forume uzduoda nelemta klausima ka geriau pirkti, vakarieti ar MTZ, tai visi gvoltu rekiat kad tik vakarieti ir pagrindine to priezastis tipo konfortas, o dabar aiskinat kam pinigus sudyt i belaipsne, juk nesunku pavaras pajunginet, bet kolegos cia juk KONFORTAS AFYGIENAS, kas to nesat patyre siulau ismegint, nenoresit i joki kita sesti, tik i belaisni :):) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...