Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

nu as ne grudininkas :) bet valandu pas mane palyginus su jusu cia parasytom tai daug pradirba

iki 150ha grudiniu ir apie 100ha pievu, dirba JD6920 apie 700valandu, Case MX170 apie 500valandu, MTZ1025 apie 900 ir nugaletojas :) MTZ952 1200 valandu, nu yra dar vienas MTZ82, nu to valandu nezinau, bet turetu but irgi daug, jis ferminis tipo, tai burzgia apskrita diena :) 

vakarieciai symet isuko maziau, nes praktikai rudeniniai zemes darbai nedaryti, vanduo stovi visur :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , ukdavidas pranešimas:

Tai gyvulinkai visai kas kita nes kasdieną birbina prie gyvulių, netaip kaip mes praktiškai visa žiemą stovi, aš dar žiemą sniegą valau seniūnijai, jei jo būna tiek kad reikėtų valyti

prie givuliu dirba tik senukas MTZ82 ir MTZ952, o kiti irgi miega ziema :) , Case parduodam, tai kitais metai JD minimum 1000 valandu isuks

seip kas liecia valandas pradirbta traktoriaus, tai kai dirbau Airijoje nesutikau traktoriaus kuris but maziau nei 2000 valandu per metus dirbes, o jei imsim traktorius kurie dirba firmose ar agroservizuose, tai ir po 3000 valandu suka, jie skaito, kad jei sumokejai uz traktoriu pinigus nemazus, tai jis turi dirbti ir uzdirbti, o ne garaze stovet, kaip cia rasyta buvo, kad tik 200 valandu pradirba traktorius, tai ar nebut pigiau issinuomot  ir galvos nesukt, negu sumoket belekokius pinigus ir garaze laikyt

ir netikekit pasakomis kai atvarytas traktorius i LT koku 5-7 metu bus prasukes tik 4000-5000 valandu, drasiai galit skaiciuot po 1500-2000 valandu i metus, tai bus arciau teisybes

jau kazkur rasiau, kad ten yra triju metu sistema, nauja perka didesnis ukinikas ar agroservisas, drozia 3 metus, priduoda ir vel ima nauja, o jau ta padrozta perka smulkesnis subjektas ir dar drozia 3 metus ir vel keicia, o jau tada ta padrozta koku 6 metu stumia jau mums ir t.t. :) ta triju metu sistema kiek domejausi yra surista su garantiniu ir pigesniu draudimu, aisku nesakau kad negali but kitaip, bet tai retas atvejis kad kas pardavinetu pilnai einanti traktoriu su mazom valandom, bent as nesu sutikes tokio varianto :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , agriman pranešimas:

prie givuliu dirba tik senukas MTZ82 ir MTZ952, o kiti irgi miega ziema :) , Case parduodam, tai kitais metai JD minimum 1000 valandu isuks

seip kas liecia valandas pradirbta traktoriaus, tai kai dirbau Airijoje nesutikau traktoriaus kuris but maziau nei 2000 valandu per metus dirbes, o jei imsim traktorius kurie dirba firmose ar agroservizuose, tai ir po 3000 valandu suka, jie skaito, kad jei sumokejai uz traktoriu pinigus nemazus, tai jis turi dirbti ir uzdirbti, o ne garaze stovet, kaip cia rasyta buvo, kad tik 200 valandu pradirba traktorius, tai ar nebut pigiau issinuomot  ir galvos nesukt, negu sumoket belekokius pinigus ir garaze laikyt

ir netikekit pasakomis kai atvarytas traktorius i LT koku 5-7 metu bus prasukes tik 4000-5000 valandu, drasiai galit skaiciuot po 1500-2000 valandu i metus, tai bus arciau teisybes

jau kazkur rasiau, kad ten yra triju metu sistema, nauja perka didesnis ukinikas ar agroservisas, drozia 3 metus, priduoda ir vel ima nauja, o jau ta padrozta perka smulkesnis subjektas ir dar drozia 3 metus ir vel keicia, o jau tada ta padrozta koku 6 metu stumia jau mums ir t.t. :) ta triju metu sistema kiek domejausi yra surista su garantiniu ir pigesniu draudimu, aisku nesakau kad negali but kitaip, bet tai retas atvejis kad kas pardavinetu pilnai einanti traktoriu su mazom valandom, bent as nesu sutikes tokio varianto :( 

Pilnai sutinku jei perki nauja ir dirbi po 200val, bet kai aš nusipirkau su 10k valandų tai manau galiu leisti kad jis dirba po 200val galėjai nusipirkti silpnesni naujesni ruošti žemę dvi savaites, dabar su galingu senolių dirbu Max 5 dienas

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ukdavidas pranešimas:

Pilnai sutinku jei perki nauja ir dirbi po 200val, bet kai aš nusipirkau su 10k valandų tai manau galiu leisti kad jis dirba po 200val

 

nu cia kiekvieno teise rinktis :) bet to traktoriaus, kad ir su 10k valandu uz dyka negavai, vistiek atseikejai viena kita piniga :) , nu nebent tau tam tikru momentu reikia daugiau traktoriu, o paimti nera is kur, vot ir isaldai pinigus i garazini traktoriu, as asmeniskai savam ukyje apsidirbciau ir su maziau traktoriu, bet man sienapjutei ir silosavimui reikia traktoriu kruvos, vot ir laikau juos, bet vistiek isuku arti 1000

200 valandu, tai menesis gero darbo :) , tai gaunasi panasiai kaip grudinis kombainas, ar koks smulkintuvas savaeigis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , viktorass pranešimas:

Na kaip agriman rašo, kad isinuomot jei nedaug dirbi, tai dabar galvoju jei man traktoriaus reik tik  dviem mėnesiam ir kažkur jis prasuktu 300 val, tai idomu už kiek galima išsinuomot pas mum Lietuvije kokiu 220aj traktoriuka tiem dviem mėnesiam.

Nuoma manau tikrai ne vieną stuką kainuos, nuomotis dar neaišku kokio senumo zadi nuomotis, ir dar darbimecio metu, o tai kaip su padargais irgi reikėtų nuomotis, juk tie Geležiai ant kiemo irgi beverčiai tampa jei nėra su kuo juos tampyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ukdavidas pranešimas:

Nuoma manau tikrai ne vieną stuką kainuos, nuomotis dar neaišku kokio senumo zadi nuomotis, ir dar darbimecio metu, o tai kaip su padargais irgi reikėtų nuomotis, juk tie Geležiai ant kiemo irgi beverčiai tampa jei nėra su kuo juos tampyti

Man tai kol kas nuomotis neaktualu, bet šiaip iš bendro išprusimo norisi žinot kokios kainos realiai vaikšto už ta nuoma ir iš vis ar imanoma išsinuomot ka nors atsiradus kokiam nenumatytam atvejui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, viktorass pranešimas:

Na kaip agriman rašo, kad isinuomot jei nedaug dirbi, tai dabar galvoju jei man traktoriaus reik tik  dviem mėnesiam ir kažkur jis prasuktu 300 val, tai idomu už kiek galima išsinuomot pas mum Lietuvije kokiu 220aj traktoriuka tiem dviem mėnesiam.

200 ag john deer mėnesio kaina 2700+pvm kuo galingesnis traktorius kaina nuomos kyla

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei 2700+pvm  tai mėnesiui kaip ir nėra didelė kaina, bet tai kažin kaip ten dabar realybėi viskas atrodytu, kiek galima būtu drožti ta traktoriu, nes kokiu 10 metu atgal tai vienas kolega kažkaip buvo išsinuomaves  traktoriu sėjos darbam tai kai jis dar važiavo to traktoriaus nuomotis tai man irgi aiškino kaip ten viskas gerai ir pigu ir net neapsimoka pirkt naujo o kai baigė sezona tai užklausus kiek kainavo ta nuoma tai tik susikeikė keliais riebiais keksmažodžiais ir nekomentavo daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , viktorass pranešimas:

Man tai kol kas nuomotis neaktualu, bet šiaip iš bendro išprusimo norisi žinot kokios kainos realiai vaikšto už ta nuoma ir iš vis ar imanoma išsinuomot ka nors atsiradus kokiam nenumatytam atvejui.

Aš supratau kad tik dėl smalsumo, pvz Mažeikių mlvs nuomoja macormikus senus berods po 20e už valandą, 

Vienas ūkininkas nuomojasi per sezona, nes pats nedirba o darbininkai naujus sudrozdavo per kelis metus pradėjo skaičiuoti kiek kainuoja remontai tai dabar išsinuomoja ir nesuka galvos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , tadasg pranešimas:

Teko pastaruoju metu tuo domėtis, tai kalba sukosi apie 250 ag traktoriaus, tai pigiausias variantas mlvs Mccormics už 20 eur/mth, bet ne mažiau 200 mth. O paskui sukasi Ivabaltė apie 30 eur/mth, dojus - 35 eur/mth. Ir čia ta kaina už kokius 300 mth ir visam sezonui. Kažkas tokio.

 Ne mažiau 200 val tai reik suprast ne mažiau 4000 euru reiks atbašliuot jei tiek ir neišdirbsi,  ar kaip čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nafyg, jei tokios debiliskos nuomos kainos, tai tada jau geriau pirkti senuka ir laikyt garaze :)

jei atmintis nemeluoja, tai Airijoje iki 2008m. kol buvau, tai valanda traktoriaus su priekaba, vairuotoju ir pilnu aptarnavimu kainavo apie 10 svaru valanda, cia taip darbdavys nuomavo firmoms statybvietese ar ant kelio tiesimo kokio, o ukininkams dar pigiau, nes ten ejo be operatoriaus ir priekabos, vien tik aptarnavimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, agriman pranešimas:

nu nafyg, jei tokios debiliskos nuomos kainos, tai tada jau geriau pirkti senuka ir laikyt garaze :)

jei atmintis nemeluoja, tai Airijoje iki 2008m. kol buvau, tai valanda traktoriaus su priekaba, vairuotoju ir pilnu aptarnavimu kainavo apie 10 svaru valanda, cia taip darbdavys nuomavo firmoms statybvietese ar ant kelio tiesimo kokio, o ukininkams dar pigiau, nes ten ejo be operatoriaus ir priekabos, vien tik aptarnavimas

10svaru? Kad dabar dirbdamas už minimumą po8-9svarus už valandą gauni, o čia traktoriaus su priekabą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...