Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

man asmeniskai norisi DD dezes. Tik esme kad ji dar nauja. Latviuose daugiausia pradirbus 4k valandu. O Lietuvoje kiek sake yra tik su 2000val. Tad nezinia jos patvarumas. Teko padirbeti paciam, tai likau labai patenkintas.  Autoquod tai uzsitarnavus savo varda vienareismiskai. 

Mano barstykle 3200. ir Purkstuvas 4t.  Emas nelabai domina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, edviuks pranešimas:

Fendo kaina didesne zenkliai, ir jo pirkti maziausio klasei net neapsimoka. Nes kaina skirias keliom kapeikom lyginant 716 ir 724. 

Man reikia vidutines bazes traktoriaus purskimam ir tresimam. Zvalgausi konkreciai dabar i 6145.

Turi pas.mumis 6140R viena iš pirmūjų. 6 cilindrai beveik visi navarotai sudėti. Moto valandu  virs 3000 jau dirba kas netingi joja kas netingi eina per samdytu darbuotoju rankas. Gedimas vienas per garantini keite turbina. Tampo 4t dzionio purkstuva, 3-pts13(25t) priekaba. Skutikas pakabinamas 4m ir dar  visokiu darbeliu. Eina gan neblogai bet ir sake čipuos nes 140ag 7 m germiui neužtenka. Tai tavo purkštuvui ir trašų 3t barstytuvo tokio traktorio per akis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , wildfire pranešimas:

Tai 540E apsukos nustatytos, o variklio apsuku dirbant apie 1750

aps.jpg

Būtų galingesnis traktorius galėtum ant 1000 statyt. Aš purškiu ant 1000 su 180ag. Susitaupo apie 0.4ltr/ha (lyginant su 125ag kuris nepaveža prieš kalnus ant 1000 tad jungiu 540 arba 540e)ir smagesnis darbas kai žemos apsukos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Pilnai užtenka nebent tada kai darbinis stovi ant 540 ir dirbant šiuos darbus patinka aukštos variklio apsukos.

Kad ir galingesnis vis tiek reikia apsukų smagiam darbui. 6930chipuotas iki 200ag tai darbinis 540e,  purkstuvas amazone 4400ltr 15-16greičiu purškiant ir jei kokie kalniukai ar šlapiau tik tik arkliu. Tai jei mažom apsukom variklio ir 1000darbiniu sunkiai darbas isivaizduojamas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry, ne į temą, bet man įdomu pasidarė, kur čia tie Juozapinės kalnai ir kaip jūs ten ūkininkaujat, kad 4 t purkštuvui reikia 200 ag traktoriaus. Aš po savo Dubysos kalnus tampau kvernelandą 4t purkštuvą pilną su Fendt 313 (130ag), pilnai pakanka bet kokiam greičiau. 540e aps/min. 1440 rpm variklis. Viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , tadasg pranešimas:

sorry, ne į temą, bet man įdomu pasidarė, kur čia tie Juozapinės kalnai ir kaip jūs ten ūkininkaujat, kad 4 t purkštuvui reikia 200 ag traktoriaus. Aš po savo Dubysos kalnus tampau kvernelandą 4t purkštuvą pilną su Fendt 313 (130ag), pilnai pakanka bet kokiam greičiau. 540e aps/min. 1440 rpm variklis. Viskas.

Kokiu greičiu purški?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Vilius pranešimas:

Kad ir galingesnis vis tiek reikia apsukų smagiam darbui. 6930chipuotas iki 200ag tai darbinis 540e,  purkstuvas amazone 4400ltr 15-16greičiu purškiant ir jei kokie kalniukai ar šlapiau tik tik arkliu. Tai jei mažom apsukom variklio ir 1000darbiniu sunkiai darbas isivaizduojamas. 

Ar čia koks briedas ar aš kažko nežinau, bet dauguma purkštuvu ir barstytuvu dirba prie 540 apsuku tai nelabai suprantu prie ko čia 1000 apsuku ant kardano, kam to reikia, ar čia chebrytė nusipirke džonius jau nebesukrapštot ant kuro ir taupot dirbdami ant 1000 apsuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , tadasg pranešimas:

sorry, ne į temą, bet man įdomu pasidarė, kur čia tie Juozapinės kalnai ir kaip jūs ten ūkininkaujat, kad 4 t purkštuvui reikia 200 ag traktoriaus. Aš po savo Dubysos kalnus tampau kvernelandą 4t purkštuvą pilną su Fendt 313 (130ag), pilnai pakanka bet kokiam greičiau. 540e aps/min. 1440 rpm variklis. Viskas.

Cia as irgi nesuprantu 3.7t talpos purkstuva tampau su 82 ir normalu tik zadu pavasari kasui purkst prisikabint prie 170ag traktoriuko ir tai pirmam kartui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , viktorass pranešimas:

Ar čia koks briedas ar aš kažko nežinau, bet dauguma purkštuvu ir barstytuvu dirba prie 540 apsuku tai nelabai suprantu prie ko čia 1000 apsuku ant kardano, kam to reikia, ar čia chebrytė nusipirke džonius jau nebesukrapštot ant kuro ir taupot dirbdami ant 1000 apsuku.

Pabandžiau kartą trąšas barstyti su 1000 apsukų ir grįžau prie 540. Tiesa pas mane arklių 130. Kaip rašo su 200 AG tampant trijų tonų purkštuvą ar dviejų tonų barstyklę tai tada gal ir norisi pataupyti su tūkstantinėm apsukom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, MBLORINSER pranešimas:

1000aps. ir nereik girgint gazais.

su bielkiu visada budavo barstykle ir purkstuva ant 1000 sukdavom. nuimtu gazu sau kleksi mtz. Kuro asaros, darbas padarytas. Siemet ant 540. gazas palei dugnus kad mentes Isuktu KURA SPEJI PILT.

jei nėra 540e, tai dar suprantu, kad galima mėgint taupyti su 1000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne esmė ir tas 540 ar 1000 bet šiaip skaitai ir galvoji ar čia chebra iš durnumo ar mandrumo nusišneka, taigi tipo purškia 15-16 km greičiu ir dar jei šlapiau tai nepatraukia, tai man niekaip i galva netelpa 15-16 greičiu, kad purkšti tai reikia spec purkštuvo ir vis vien kai šlapia tai tokiu greičiu nepalakstysi nes purkštuva sulaužisi. suprasčiau jeigu sakytu, kad purškimui ar trešimui su našiais 4-6 tonu purkštuvais ar 4200 litru barstytuvais reikalingas sunkus ir su dideliais ratais traktorius, bet čia tik siurbli kažkoki sukti ar išbėrimo diskus tai kam tie 200 aj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Bauer pranešimas:

Pabandžiau kartą trąšas barstyti su 1000 apsukų ir grįžau prie 540. Tiesa pas mane arklių 130. Kaip rašo su 200 AG tampant trijų tonų purkštuvą ar dviejų tonų barstyklę tai tada gal ir norisi pataupyti su tūkstantinėm apsukom.

Man tai ne tiek taupymas svarbu kiek darbo komfortas. Jei traktorius išveža ant mažų variklio apsukų ir 1000 darbinio tai kam jį sukt ant pilnų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , viktorass pranešimas:

Ne esmė ir tas 540 ar 1000 bet šiaip skaitai ir galvoji ar čia chebra iš durnumo ar mandrumo nusišneka, taigi tipo purškia 15-16 km greičiu ir dar jei šlapiau tai nepatraukia, tai man niekaip i galva netelpa 15-16 greičiu, kad purkšti tai reikia spec purkštuvo ir vis vien kai šlapia tai tokiu greičiu nepalakstysi nes purkštuva sulaužisi. suprasčiau jeigu sakytu, kad purškimui ar trešimui su našiais 4-6 tonu purkštuvais ar 4200 litru barstytuvais reikalingas sunkus ir su dideliais ratais traktorius, bet čia tik siurbli kažkoki sukti ar išbėrimo diskus tai kam tie 200 aj.

Purškiu 12km/h. Iki šių metų trašas barsčiau 125ag. Jei greitis 16km/h ir statesnis kalnas/šlapiau trūksta variklio galios ir greitis krenta. Problemos sprendimas: pirkti barstytuvą kuris reguliuoja normą pagal greitį arba kabint galingesnį traktorių arba mažint greitį(pavarą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Purškiu 12km/h. Iki šių metų trašas barsčiau 125ag. Jei greitis 16km/h ir statesnis kalnas/šlapiau trūksta variklio galios ir greitis krenta. Problemos sprendimas: pirkti barstytuvą kuris reguliuoja normą pagal greitį arba kabint galingesnį traktorių arba mažint greitį(pavarą).

Na jo, kažkaip pamiršau, kad barstytuvai būna be reguliavimo nuo greičio,  bet čia omeny turėjau ne 125aj ar panašu traktoriu, čia chebrytė kalba apie 200aj ir kieti barstytuvai ir purkštuvai ir vis vien ant 1000 apsuku dirba, tai vat man šitas momentas kažkaip neisipaišo i konteksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad iki 16km/h purškimas su našiais purkštukais tai yra normalu. Isikanda kolegos vieno skaičiaus ir daugiau nebemato nieko.

Kas dėl darbinio apsukų tai 1000 ir mažos variklio apsukos prie didesnio greičio sunkesniom salygom yra nesuderinama. 540e pats tas, variklio tada ar ne 1700rpm kazkas sukasi?  Ir tikrai tai nėra traktorio žvigdymas.

Su barstymu tas pats 20-22km/h mažom variklio apsukom anksti pavasari nepamandravosi kai tenka balas prašokt. Dėl to ir atsiranda didesnis galios poreikis.

Taip kad nedraskom maikiu. Kiekvienas pagal save dirba ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...