Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

On 11/6/2017 at 21:44, JCB pranešimas:

Dar kitoj vietoj paziurejus, greiciausiai ir 11-12 kartu pigiau butu. Kaip kad hidro siurblys pas atstova virs tukstancio eur, kitur nupirkau analoga uz 450eur, isemus is traktoriaus, pasirodo tokius pat gamykloj dejo.

Buvau Dojui- iki Naujų Metų turi akciją 30 proc. nuolaida John Deer originalui :) Ir alternatyvas Granito ir Bepco siūlo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Nuimi ir nesunkiai tais apsaugas, abiejų šonų ėmiau. Aišku žiūrint kokie ratlankiai pas jy. Pas mane as telpu tarp rato ir kabinos.

Telpi ar netelpi - kai užpuvę, o dažniausiai taip ir būna, lengvai netsuksi. Ką išgręžti reikia, kam fleksą parodyti tenka. Su 580 ratais nenuėmus sudėtinga kultūringai sutvarkyti. O ir šiaip tą vietą po skardą geriausia kas rudenį išsivalyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mane neprokur nenuimsi tu apsaugu nenuemes rato, 650 padangos stovi, vietos ner nei pirsto kur uzkisti :(

zodziu baigsiu suvezti tuos nelemtus kukuruzus su belarusu ir reiks pradet ardyt ta zaliaja pabaisa, duok dieve kad pasiteisintu kuri nors viena is Jusu paminetu bedikiu, bet jei bus nusproges kompas, tai tada jau issileisiu truputuka pinigeliu:( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Išradėjas pranešimas:

Sveiki,JD8100 ant didesniu apsuku uzsidega lempute su zaibo zenklu(mirksi).Tepalu po sezono dar nepakeiciau ,ar gali buti kad del to dega?Ar dar kazko ieskoti.Dekui kas atsilieps.

Pas mane 4755 modelis kuris pagrindiniais mazgais labai panašus i  8100 tai mano atveju lemputė su žaibo užsidegdavo dėl generatoriaus kaltės, generatorius negaudavo geros masės su korpusu ir jei neijungtas joks elektros imtuvas to žaibo nebudavo bet vos tik ka nors ijungi pvz šviesas, ar koki ventiliatoriu tai mirksėdavo žaibas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano atveju tai kaimynas su testeriu pamatavo generatoriaus darba mase pajungeus nuo bloko variklio, rodė mažesni krovima o nuo pačio generatoriaus korpuso buvo normaliai, tai storesni laida nuo generatoriaus korpuso i bloka pajungėm ir tiek. Dar buvo daviklis tepalo pavaru dėžės parėjas tai tuomet dar degė pavaru dėžės lemputė bet ar kartu su žaibu ar ne tai nepamenu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Vilius pranešimas:

Forumiečiui Edviui pasuk užsiima džioniu remontais bus pigiau nei doju kviestis.

Dekui,Viliau,Viktorai,paskambinau Dojaus inzinieriui,zmogus neskupus informacijai,tai patvirtino Viktoro versija,kad kazkas su generatoriaus darbu negerai.Reiks pasimatuoti krovima ir jieskoti gedimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...