Jump to content

D7000 elektros problemos


panther102

Recommended Posts

Sveiki,

Nesujungia magnetas kad paleistu kederi, kokie laidai ten ateina?Vienas yra srove + , o kitas tikrai ne minusas, bet sroves irgi nera, prašau pagalbos, o gal kas žinot koki elektrika?

Pajungiau nuo kito laido pjaunamosios paleidimui rodos veikė, nuvažiavau i lauka, jungiu, tarpais sulėtėja , pagreiteja , kol galiausiai nustojo suktis, lenktuvai veikia? Ten principe tas pats kas ir grudu iškroovimo sraige. Ar elektros grandine eina per kokia  rele? gal ji sukepe? saugikliai nenudege.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su lempute laidus paziurėk ten + ir -. Jei neveikia laidus žiurėk. Jei veikia tada varžas žiurėk nuo ten kur laidai jungias ir ant skriemulio kur išeina nes tame kur sukasi stovi angliukai ir jie buna apsinese tada neturi jėgos magnetinis. Tik nesulaužyk nes pas gasiuna toki jau pirkau, 100e. Ir tai sunkiai radau nes beveik visi isparduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Halkasss pranešimas:

Su lempute laidus paziurėk ten + ir -. Jei neveikia laidus žiurėk. Jei veikia tada varžas žiurėk nuo ten kur laidai jungias ir ant skriemulio kur išeina nes tame kur sukasi stovi angliukai ir jie buna apsinese tada neturi jėgos magnetinis. Tik nesulaužyk nes pas gasiuna toki jau pirkau, 100e. Ir tai sunkiai radau nes beveik visi isparduoti.

Angliukai neapsineše. Prie to skriemulio ateina 2 laidai baltas ir žalias. Žaliu laidu ateina srove. O baltu laidu neateina jokia srove, bet jis ne minusinis, Minusas pačiame skriemulyje. Kokiu principu jis veikia ir kam tas baltas laidas, ar kai magnetinis pritraukia jis koks gryštamasis ar blyksteli tik ijungimo momentu. Tuo baltu tikrai sroves nera, dešinej pusej žiurėjom iškrovimo sraige su lempa žaliu srovė ateina, baltu ne. Iškrovimo sraige veikia. Prieš tai pajungiau kederio ijungima iš kito sroves šaltinio, Gal tas turėjo itakos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, tadasjo pranešimas:

Gerai nepamenu bet ir mum yra buvw bedu su tuom. Ir naujus laidus vesdavom ir pan. Bet paskui emem salin skyva, o per jo splinto vieta eina laidai. Buvo prasideveje jie ben kelis kartus. Karta kai nejo greit sutvarkyt tai skyvus sujungem i kruva su troseliu.

Kaip sujunget su troseliu skriemulius, jei kartais nepavyktu sutaisyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, panther102 pranešimas:

Kaip sujunget su troseliu skriemulius, jei kartais nepavyktu sutaisyti?

Pas mane kur suka pastoviai skriemuli ir nuozulnios kameros varantysis skriemulys nebuvo pilnaviduriai. Tai per tarpus dejau troseli ir jie taip kartu visad sukdavos. Minusas tas kad tik ijungus kuliamaja sukdavos visada ir kederis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

55 minutes ago, Gunia pranešimas:

Orginaliai du laidai pajungti buvo...dabar ta visa galva su angliukais nuo MF kazkurio uzdeta ir pajungiau viena laida..veikia..ten sakau gal signalinei lemputei tas laidelis kitas..

Tai tada taip išeina kad minusas gaunamas iš kitur, jegu jo reikia. Pas mane iškrovimo sraigei viskas originaliai tebera, bet kederio pajungimui jau laiddai pamakliavoti skirtingu spalvu buvo jau. Gal kitas leidas eina i garsini signala kabinoj, jei sustoja kartais (užsikiša tarkim).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 minutes ago, tadasjo pranešimas:

Pas mane kur suka pastoviai skriemuli ir nuozulnios kameros varantysis skriemulys nebuvo pilnaviduriai. Tai per tarpus dejau troseli ir jie taip kartu visad sukdavos. Minusas tas kad tik ijungus kuliamaja sukdavos visada ir kederis

Man rods pas mane pilnaviduriai tai gali nepavykt sujungt troseliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, rudis pranešimas:

Man irgi jegos neturejo magnetas, teko pirkti nauja, nes maniskis buvo gerokai pasviles. Blogiausia, kad jo neina pamatyt, kol nenuimi skriemulio. O ji nuimt yra reikalu... Magneto kaina buvo 500 litais, plius atiduodi senaji...

Kaip nuimt ta skriemuli, o tiksliau ta juoda plastmasini antgali su angliukais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol kas veikia, bet nesupratau kame buvo problema. Vel kederis sulėtedavo tai pagreitėdavo ir vėl sustojo. Tada už kederio diržų truputi atsargiai prasukau ir vėl magnetas pritraukė ir pradėjo veikt.

Dėkoju visiems už patarimus ir pagalbą. Padėjot greičiau išspręst problemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...