Jump to content

Derliaus pardavimas, pridavimas


chefas

Recommended Posts

39 minutes ago, pauliux pranešimas:

Kupiškyje eiles,kaip visada,Rokiškyje abiejuose elevatoriuose jokiu eiliu

 

 

,,Kaip visada'', tai čia daugeliui manau nieko nesako, nes ne visi vienodas eiles laukia. Tai patikslinu, kad Kupiškyje LA elevatoriuje eilės apie pusdieniui laukimo vidutiniškai. Lipdo lipdo, stato stato, o situacija nesikeičia geryn jau daugelį metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kestoxs pranešimas:

Man kyla klausimas kodel neparduodate iš kiemo? Laukti eilių nereikia.

Galima ir iš kiemo, tačiau tam reikia turėti džiovyklą, valomą ir sandėlį, kad sukaupti didesnį kiekį produkcijos. Tai gali turėti tik dideli ūkiai, valdantys ne vieną šimtą hektarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina nenukenčia, kai kuriais atvejais kaina net ir padidėja, užtenka tureti vieta kur susipiltum ir galimybe pakrauti rekomenduotina per 1 valanda... jokio valymo jokio džiovinimo...

pvz. Šiemet kažkurio metu vežant į Ukmergės elevatoriu parduodant kg rapso kaina buvo 350 pasiemat iš kiemo 355...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, chefas pranešimas:

Galima ir iš kiemo, tačiau tam reikia turėti džiovyklą, valomą ir sandėlį, kad sukaupti didesnį kiekį produkcijos. Tai gali turėti tik dideli ūkiai, valdantys ne vieną šimtą hektarų.

Mano ukis apie mazas apie 100ha, rajonas kaip ir tamstos.  Pernai pabandziau is kiemo vezt su Lasu duona, tai siemet net nebegalvoju apie laukima eilese. Siemet vezu su kita firma kuri uz vezima neima pinigu, kainos pafiksuotos E 170 1 164 2 155, zirniai po 220mano reikalas tik pakrauti ( cia gelbsti kaimynas su manitou)  siemet veziau tik tris furas kolkas.  Pripilu virs 30t sandeli skambinu i firma ir atlekia is kauno per 2val. ( buvau apakes greitumu, bet cia turbut del to kad neprasiedejes bumas ) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

59 minutes ago, Noraginis pranešimas:

Mano ukis apie mazas apie 100ha, rajonas kaip ir tamstos.  Pernai pabandziau is kiemo vezt su Lasu duona, tai siemet net nebegalvoju apie laukima eilese. Siemet vezu su kita firma kuri uz vezima neima pinigu, kainos pafiksuotos E 170 1 164 2 155, zirniai po 220mano reikalas tik pakrauti ( cia gelbsti kaimynas su manitou)  siemet veziau tik tris furas kolkas.  Pripilu virs 30t sandeli skambinu i firma ir atlekia is kauno per 2val. ( buvau apakes greitumu, bet cia turbut del to kad neprasiedejes bumas ) 

Kokia firma gal kauno grūdai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎08‎-‎13 at 21:16, kestoxs pranešimas:

Man kyla klausimas kodel neparduodate iš kiemo? Laukti eilių nereikia.

Čia ne Kėdainiai ir panašiai, kiekvienam kieme po teleskopą tikrai neturim, juo labiau grūdų bokštų greitam grūdų pakrovimui. Artimiausias ūkininkas turintis teleskopą kažkur už 15 km. Bokštus rajone turi gal koks vienas ar du. Su frontaliniu ne visur pakrausi. Kiti varijantai vaikiški, niekas nesiterlios ir nelauks pastatęs fūrą kol krausi valandom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

48 minutes ago, drapox pranešimas:

Čia ne Kėdainiai ir panašiai, kiekvienam kieme po teleskopą tikrai neturim, juo labiau grūdų bokštų greitam grūdų pakrovimui. Artimiausias ūkininkas turintis teleskopą kažkur už 15 km. Bokštus rajone turi gal koks vienas ar du. Su frontaliniu ne visur pakrausi. Kiti varijantai vaikiški, niekas nesiterlios ir nelauks pastatęs fūrą kol krausi valandom.

Nuo šneko dagyvenau iki frontalkes, dėl furos aukščio ispeji, problemu nekyla, dar svajoju apie aukšto vertimo kaušą, visa pasaka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...