Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

o kodel veltonas toks nepopuliarus tai viskas aisku nera gyvos reklamos,pardavejai prastumtu koki 30 priekabu pigesne kaina i atskirus lt regijonus ir reikalai pajudetu nes vyrai myli akimis o ne ausimis.

Gerai butu truputi argumentu ko Pronarui truksta :eusa-think: butu galima perduot gamyklaij kuri klausosi :)

Na o del Wielton tai zinoma kad esi teisus as pats sakiau gamyklos atstovui duokit geras kainas kad ishpopuliaretu o paskui jau aishkinkit kad uz ja ir reik daugiau moketi taciau nesiklauso gamykla :) o pardavejai nieko cia deti kainas reguliuoja gamintojas na pardavejas irgi uz dyka nedirba taciau maržos tikrai yra minimalios...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Gal kas nors esat remontave "sesetones" posukiu zieda, nes musiskei priekabai kai pilna uzkrauni susipaudzia metalas su metalu ir labai sunkiai sukiojasi. Anksciau skelbiu skelbesi kad remontuoja, bet dabar nerandu skelbimo. Gal kas esat pas juo remontave ir turit kontaktus?

Dar neardyta todel nezinau kaip ten padaryta, gal ir patys sutvarkysim :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju pirkti western fabrication puspriekabe 8t,kabinčiau prie mtz-820.Kažin užteks tepalo borto atidarymui ir išvertimui,nes vadybininkai sako tai uzteks,tai neužteks.kasnors gal su tokiu traktoriu tampot,busiu dekingas už informaciją.

vadybininku maziausiai reik klausyt, pagrinde vadybininaki nieko neismano, ( na ismano tik tiek kiek lankstinuke parasyta) reikia klausti visada zmoniu, kurie jau yra susidure su tuo visu reikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju pirkti western fabrication puspriekabe 8t,kabinčiau prie mtz-820.Kažin užteks tepalo borto atidarymui ir išvertimui,nes vadybininkai sako tai uzteks,tai neužteks.kasnors gal su tokiu traktoriu tampot,busiu dekingas už informaciją.

vadybininku maziausiai reik klausyt, pagrinde vadybininaki nieko neismano, ( na ismano tik tiek kiek lankstinuke parasyta) reikia klausti visada zmoniu, kurie jau yra susidure su tuo visu reikalu.

Pas WF manau tie patys vadybininkai ir lankstinukus rašo. Gal reik issiaiskint situacija po to kalbet, ne viskas pagal viena kurpaliu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal dauguma sakau su kuriais teko susidurti, jiems yra 1 uzduotis, prakisti preke, o kas ir kaip yra su ta preke jiems nusisvilpt., man lb patinak kai kad ir tapacia priekaba pirkt norejau, parodoi snekejua su lenku gamyklos pronaro ar kokios kitos nebepamenu kazkokiu statytiniu, tai as sakau man reikia sitos, o jis man sako imk kita, sita nedora kur as noriu, jai nelaiko tas ir anas, imk sita, sita geresne (ir brangesne) o kai mato kad nedomina man jo pasiulymas tada jau pasidaro ir ana kur man patinka gera. ir tiap visur yra, ka be pirktum vis kisa ''geresni'' (brangesni) daigta, o kai mato kadneperku, tada palieka ir ir man patinkantis daigtas geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geri, vadybininkaui negeri. as sakau man reikia 8 tonu priekabos prie bielkos, jis sako ta bloga , imk 10 tonu. man reikia 4 korpusu plugo , jis sako imk 5 su rateliu transportiniu (+ 10 000 lt) man reikia 3 metru skutiko, sako imk 4 ir panasei. tai nezinau, man atrodo as geriau zinau kas man tinka nei jie. Bet yra ir normaliu, pvz MARGUCIU jie nekisa ko nereikia, pataria ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju pirkti western fabrication puspriekabe 8t,kabinčiau prie mtz-820.Kažin užteks tepalo borto atidarymui ir išvertimui,nes vadybininkai sako tai uzteks,tai neužteks.kasnors gal su tokiu traktoriu tampot,busiu dekingas už informaciją.

O tu paimk ir pasiskaiciuok, pagal charakteristikas cilindru turi paimk, pridek dar keleta litru slangom ir zinosi kiek tepalo reik.

O ne tai dadesi dar prie traktoriaus papildoma baka kaip miskininkai daro.

Seip tai WF priekaba nebloga, turiu 16 t su iskrovimo sraigute, tai su 130 AG John Deere kai iki galo pakeliu tai iskrovimo sraigutes hidro varikliukas jau nesuka, nes tepalo pritruksta. (cilindrai galingi stovi, bet tai galir gerai), geriau papildomai tepalo dadet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geri, vadybininkaui negeri. as sakau man reikia 8 tonu priekabos prie bielkos, jis sako ta bloga , imk 10 tonu. man reikia 4 korpusu plugo , jis sako imk 5 su rateliu transportiniu (+ 10 000 lt) man reikia 3 metru skutiko, sako imk 4 ir panasei. tai nezinau, man atrodo as geriau zinau kas man tinka nei jie. Bet yra ir normaliu, pvz MARGUCIU jie nekisa ko nereikia, pataria ir pan.

Čia kita problema matau, tave maisto vadybininkai nes mato, kad gali.... reikia konkrečiai noriu to su tokiais priedais ir panašiai ir tada pradedi bazarint apie trukumus privalumus ir aišku kaina... jei žalias kita kalba bet jei susipažines su padargu agregatu ir panašiai ir mato, kad taves neapi...is taip lengvai tada jau kalba krypsta tau palankesne linkme :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

papasakosiu kaip mum buvo su WF!!! reikejo grudam vezt kad tilptu 15t, netoli buvo nuvaziuojam pakalbet, jo pasiulo ciki piki 12t priekaba su antborciais, paskaiciavo kubus tilps 15 ok. padare, pripyle brolis pilna kvietrugiu, pavaziavus grudai birst per galini borta, nu zaibis pataise atmestinai, kantrybe baiges patys pasitaisem, praejo jau metai, garantine jau neber, pradejom galvot, kodel normaliai vaziout negal, pilnu gazu joji net miegs nein, o matot kaip paskaiciavo 12t priekaba, dvi dalys ant priekabos asiu viena dalis svorio ant priekabos disliaus. 12grudu+3.5priekabos svoris=15.5t 15.5:3=5,16tonos vienai svorio daliai, bet jie nepaskaiciavio antborciu ir papildomo grudu svorio, asis privirino kaip 12t priekabai, kvieciu pripilam 15,4t +3.5priekaba=18,9tonos 18,9 :3=6,3tonos vienai daliai ir gaunasi perkarautas traktorius,o tada jojimas. Problema aiski, westernyns gynas ko praset ta ir gavot. pinigai sumoketi priekaba turim BET SU DEFEKTAIS WESTERNO!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat lietuviska mada kraut iki dangaus.

Vienas i 2PTS4 krauna 8 t ir sako kad posukio padaryt negaliu. Kitas i 12 tonu pila 16 ir dar jam mazai. Viena kart pradekim ziuret i technines charakteristikas padargu ir traktoriu ir netampykim su MTZ-80 prisikrove 30 t, tada laikys ir technika ir saugiai vazinesim. Kartais kai ant kelio pamatai GERAI pakrauta priekaba tai net baisu darosi - linges visai i kita puse isvirte, remas net i tilta isirezes, o padangos jau iki ratlankiu susiploje. Pagailekit aplinkiniu jei saves ir savo technikos nesaugot.

Tas pats galioja ir autotransportui, kaip persikrauna miskoveziai, ar grudininku "loviai". Praita savaite vienas paskambino ir sako atvaziuosiu nupirkt grudus, kiek turi. Sakau bus 3 masinos apie 80 T. Gerai sako atvarysiu dvi ir paimsiu viska. Pasakiau kad nemazai perkrausi ir su virsvoriu pagaus, o cia sako jau mano reikalas.

Taip kad taupom labai ir ant visko, bet pagalvikim ar tai visada gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

papasakosiu kaip mum buvo su WF!!! reikejo grudam vezt kad tilptu 15t, netoli buvo nuvaziuojam pakalbet, jo pasiulo ciki piki 12t priekaba su antborciais, paskaiciavo kubus tilps 15 ok. padare, pripyle brolis pilna kvietrugiu, pavaziavus grudai birst per galini borta, nu zaibis pataise atmestinai, kantrybe baiges patys pasitaisem, praejo jau metai, garantine jau neber, pradejom galvot, kodel normaliai vaziout negal, pilnu gazu joji net miegs nein, o matot kaip paskaiciavo 12t priekaba, dvi dalys ant priekabos asiu viena dalis svorio ant priekabos disliaus. 12grudu+3.5priekabos svoris=15.5t 15.5:3=5,16tonos vienai svorio daliai, bet jie nepaskaiciavio antborciu ir papildomo grudu svorio, asis privirino kaip 12t priekabai, kvieciu pripilam 15,4t +3.5priekaba=18,9tonos 18,9 :3=6,3tonos vienai daliai ir gaunasi perkarautas traktorius,o tada jojimas. Problema aiski, westernyns gynas ko praset ta ir gavot. pinigai sumoketi priekaba turim BET SU DEFEKTAIS WESTERNO!!!

Matosi, kad aklai rinkaisi ir pirkai. Tau vaziuokle 1pts9 ir sios puspriekabes skiriasi ar ne? Balansyrine ar tandemine? Skaiciavimai tamstos visiskai nieko verti. Bet kokiu atveju, ant traktoriaus kablio negali tekti didesne nei 3500 kg mase, ka manau konstruktoriai kuo puikiausiai zino.

Pats turiu lygiai tokia pacia, tempiau ir su MTZ892 ir su simtinuku JD ir dabar su galingesniu, baisiai didelio diskomforto vaziuojant nera, nesakau, kad nejoja, bet kad jotu kaip 1pts9, nepastebejau. O del galinio borto, tai man uzteko salidolu patept vieta kur kaistis vaiksto ir pasibaige problemos. Man ji gera puspriekabe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...