Jump to content
Guest

Traktorių priekabos

Recommended Posts

2 minutes ago, Augunstas pranešimas:

Bet pazymeta turi buti ,atspindinti lentele negabaritas,atsvaitai, apsvietimas , bu man syki buvo ivaziave, tai kibo kodel nepazymeta . kazkaip tiesiai sviesiai nera parasyta arba nerandu ..

Apie ka cia? I ka ivaziavo? Zinoma turi but viskas ka isvardinot nes tai nurodyta keliu eismo taisyklese

1 minute ago, axe pranešimas:

Apie ka cia? I ka ivaziavo? Zinoma turi but viskas ka isvardinot nes tai nurodyta keliu eismo taisyklese

Nus senokai buvo ivaziave i gala (sakykim padargo) susizeide zmogus ,tai truko dryzuotu lenteliu .Atsvaitus tikrino ar yra . nu tokia smulkme bet akliem ir girtiem tai buna svyturys :)  bet tyrimo metu uzdeda pliusu tavo naudai

Registro paskirtis ir objektai

Registro paskirtis - registruoti traktorius, savaeiges žemės ūkio ir kitas savaeiges mašinas, taip pat jų priekabas ir puspriekabes, rinkti, kaupti, apdoroti, sisteminti, saugoti ir teikti fiziniams ir juridiniams asmenims duomenis ir dokumentus apie registro objektus. Registravimo taisyklės patikslina registro nuostatuose nurodytą registruojamą techniką ir nustato, kad registruojami:

• traktoriai;
  • savaeigės žemės ūkio mašinos - savaeigiai javų, cukrinių runkelių, linų, uogų ir kiti savaeigiai kombainai, taip pat šienapjovės, smulkintuvai ir augalų purkštuvai; 
  • savaeigės mašinos - ratiniai ir vikšriniai ekskavatoriai, krautuvai,  savaeigiai kranai, greideriai, vikšriniai buldozeriai, grunto tankintuvai,  kelių frezeriai, asfalto klotuvai,  plentvoliai,  vikšriniai vamzdžių klotuvai,  poliakalės, kelių ženklinimo mašinos, medvežės,  miško kirtimo mašinos, gatvių priežiūros mašinos,  motorinės rogės,  keturračiai motociklai ir kitos savaeigės mašinos;
  • priekabos ir puspriekabės - traktorių priekabos, savadarbės priekabos ir puspriekabės, medvežės priekabos, cisterninės priekabos, savikrovės priekabos, srutvežiai, prikabinamosios platformos ir krovininių transporto priemonių priekabos, eksploatuojamos su traktoriais.

Toliau visa ši technika, jeigu nenurodomi konkretūs pavadinimai, vadinama traktoriais.

Gal kas iš turinčiu Laumetrio PTL-20 pusprekabe susidure su tokia problema: Pradėjo siekti vieno rato kraštas į rėmą, kai priekaba pilna, kai tuščia nesiekia. Ten nuo padangos šono iki rėmo mažas tarpas. Ar buvo kam tokia problema? ir kaip sprendete? ar čia man vienam tokie "bajeriai" :D 

prieš 45 minutes , caper pranešimas:

Gal kas iš turinčiu Laumetrio PTL-20 pusprekabe susidure su tokia problema: Pradėjo siekti vieno rato kraštas į rėmą, kai priekaba pilna, kai tuščia nesiekia. Ten nuo padangos šono iki rėmo mažas tarpas. Ar buvo kam tokia problema? ir kaip sprendete? ar čia man vienam tokie "bajeriai" :D 

Pas maniške padangos 560-60R22,5 tai tarpas tarp padangos šono ir rėmo apie 7cm, tačiau man buvo, kad vienos padangos tikriausiai kordas pradėjo trūkinėt ar kažkas panašaus tai ta padanga isiputė kaip balionas ir sustorėjo, tiesa dar rėmo nesiekė bet netoli to.

On 11/25/2017 at 13:33, viktorass pranešimas:

Pas maniške padangos 560-60R22,5 tai tarpas tarp padangos šono ir rėmo apie 7cm, tačiau man buvo, kad vienos padangos tikriausiai kordas pradėjo trūkinėt ar kažkas panašaus tai ta padanga isiputė kaip balionas ir sustorėjo, tiesa dar rėmo nesiekė bet netoli to.

Pas mane visu ratu tarpas nuo remo nu max 2 cm (nelenda pirstas) o tam ratui nei pirstas nelenda. Jei foto čia matysis

EE05EB94-8337-4F4C-9550-1A4C2DF75C9C.jpeg

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti