Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

Ir kiek tos samadielkos kainuoja, kokio tonažo?

dar nezinau, bet preliminariai:

 

vaziuokle apie 2500

cilindras apie 800

metalas kazkur palei 2000

darbas 1500

nu ir visokie papildomi darbai, detales, medziagos apie 500 tarkim

 

nu su viskuo kas dar nenumatyta  iki 8k tikiuos isitekti. tonazas bus apie 15 t., tripusio vertimo su soniniu bortu atsidaranciu nuo virsaus iki puses, kad didmaisius pasikrauti ir pan. kai padarys, idesiu cia, gal kas nors nores irgi darytis pas ta mesitreli..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kiek tos samadielkos kainuoja, kokio tonažo?

As pirkaus siemet kedainiuos gaminta. Furine vaziuokle 18 kubu hidrauliniai stabdziai hidraulinis galinis bortas naujas hidrocilindras, tai man kainavo 7300 be pvm. Yra prie ko prikibt bet uz tokius pinigus nieko geriau neradau, o darba atliks manau kaip ir uz 14000 pirkta
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki


 


nutiko taip kad nepastebeje chalturos nulauzem 2pst4 priekabos cilindro obuoli per kakliuka.


Klausimas kaip teisingai ji remontuoti?


 


virinti kakliuka prisibijau, nes matosi kad metalas ne st3 reiskias pasigrudins ir paliks trapi vieta. Parduotuveje apziurejau nauja tai matosi kad ubuolys ivirintas I kota bet gerokai zemiau kaklo. Bet fabrycnai tai vietai galejo buti taikyti terminiai apdirbimai ir t.t.


 


Vienzo reikia info is remontavusiu :)


 


kitas klausimas, kur ieskoti kokybisku rieboksliu tiem cilindram.


 


Aciu


Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Abeju Augunstai kad pats ramiai sedetum traktoriuje versdamas pilna priekaba ir zinodamas kad tas obuolys virintas per kakla.

Siaip pats is karto primeciau kad darytis kaip gamykliskai. Tekinti su sijonu kad isnesti siule nuo kaklo ir virinti.

Bet galvoju pirma cia pasidomesiu kolegu patirtimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Sveiki

 

nutiko taip kad nepastebeje chalturos nulauzem 2pst4 priekabos cilindro obuoli per kakliuka.

Klausimas kaip teisingai ji remontuoti?

 

virinti kakliuka prisibijau, nes matosi kad metalas ne st3 reiskias pasigrudins ir paliks trapi vieta. Parduotuveje apziurejau nauja tai matosi kad ubuolys ivirintas I kota bet gerokai zemiau kaklo. Bet fabrycnai tai vietai galejo buti taikyti terminiai apdirbimai ir t.t.

 

Vienzo reikia info is remontavusiu :)

 

kitas klausimas, kur ieskoti kokybisku rieboksliu tiem cilindram.

 

Aciu

 

Luzo todel kad per arti flansas kuris sukasi prie dugno,pakelus gaunasi per didelis kampas ir lauzia,Cia as taip itariu o jei taip yra, virink ka nori ir kaip nori, vistiek lus.Netikiu kad nuo svorio luzo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Augunstai dekui uz brezinuka aisku kaip jis sedi. Pas mane jau ten lysta.

Svarscikai pas mane visi su diplomais ir neretai ju siules svieciu ir lauzau.

Del terminio apdirbimo, tu foto idejai dazyto. As maciau nedazyta. Patikek zinau kaip siule atrodo virinta ir kaip atrodo jei gavo termini apdorojima. Aisku neduodu kepures prikakoti del savo teiginiu bet...

O luzo del to kad pardavejas vietoj to kad sutvarkytu fiksavimo ziedo lizda prie gilzes krasto privirino armatura sulenkes. Tai verciant prie tam tikro kampo armatura atsireme i kakliuka ir ji graziai nulauze. Laimei isgirdes pokst lipau paziureti kas cia buvo o taip buciau dar ir kuzava ant vaziuokles numetes.

Ok tiek tos bedos, susitvarkysiu nesunkiai. Yra dar ten ka paturbinti kad pvz jie neisiardytu verciant ir panasiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Augunstai dekui uz brezinuka aisku kaip jis sedi. Pas mane jau ten lysta.

Svarscikai pas mane visi su diplomais ir neretai ju siules svieciu ir lauzau.

Del terminio apdirbimo, tu foto idejai dazyto. As maciau nedazyta. Patikek zinau kaip siule atrodo virinta ir kaip atrodo jei gavo termini apdorojima. Aisku neduodu kepures prikakoti del savo teiginiu bet...

O luzo del to kad pardavejas vietoj to kad sutvarkytu fiksavimo ziedo lizda prie gilzes krasto privirino armatura sulenkes. Tai verciant prie tam tikro kampo armatura atsireme i kakliuka ir ji graziai nulauze. Laimei isgirdes pokst lipau paziureti kas cia buvo o taip buciau dar ir kuzava ant vaziuokles numetes.

Ok tiek tos bedos, susitvarkysiu nesunkiai. Yra dar ten ka paturbinti kad pvz jie neisiardytu verciant ir panasiai?

Privirinta - kad laikytusi  ,o visa jega laiko  sijonas ilindes i stoka . tokioj vietoj  buna ir ant sriegio ilenda i stoka .

del isvertimo buna ribotuvas ,trosas ar grandine ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek kaštuoja toks cilindras naudotas? 100 eur musėt nemokėtum. tai ar verta kažką burti?

 

Prie to pačio, kas turit užsimontavę šnėkus hidraulinius gale,  iš kur pirkot, kiek mokėjot, ar pasiteisino? Galvoju kartais būtų naudojamas fūrą pakrauti, arba galima ir į sėjamąja grūdus užpylinėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Aš ne fizikas, bet pilnai priekabai rimtai įstrigus purve ir tempiant į šoną, toks variantas dišliaus paeis su visa linge į tempimo pusę ir nusuks pradinį tvirtinimą. Kaip manot?

 

Kažkaip atrodo, kad be vertikalių statramsčių abiejose dišliaus pusėse čia nelabai ir vertą ją pradėt eksploatuot

post-83-0-09014700-1472641101_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomi konstrukcija,kiek maciau visa laik buna istisas remas..      cia ,,vietines,, gamybos turbut...?

idomu ka ji duoda,susvelnina i traktoriaus padangas staigu smugi..  :icon-rolleyes:

pagal pageidavimą čia konstrukcija :D važiuoja smagiai, tik neaišku kiek veiks pakrauta, ar nebus linge per menka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anuka rodyk kas ten iš galo matos. Lingė tai kaip 2pts4 :) o dišliaus konstrukciją gali kad ir čia pasižiūrėt http://www.laumetris.lt/ptl_traktorines_puspriekabes tik man pritrynė, kad ne skersinė lingė geriau, o išilginė. Kaip tu sakei, su tokia konstrukcija nebandyčiau iš kiemo važiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anuka rodyk kas ten iš galo matos. Lingė tai kaip 2pts4 :) o dišliaus konstrukciją gali kad ir čia pasižiūrėt http://www.laumetris.lt/ptl_traktorines_puspriekabes tik man pritrynė, kad ne skersinė lingė geriau, o išilginė. Kaip tu sakei, su tokia konstrukcija nebandyčiau iš kiemo važiuot.

Jo, aš jam siunčiau laumetrio nuotraukas, bet kažkaip išmąstė kitaip.. Reiks pačiam dasivirint statramsčius, nieko sudėtingo. Gale tai va tokia nesąmonė, buvo planas fūrą pasikraut, bet tokiems metams neprireikė, o ir pati priekaba vėlavo... Bus galima naudot sėklos pakrovai į sėjamąją ir pan. Žodžiu žaislas.post-83-0-96291400-1472651605_thumb.jpg

 

priekabela 21 kūbo, gavos kaina 9 k eur. Nežinau, reikėjo gal dadėt biški ir pirkt iš firmos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...