Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

Sveiki. Esu naujokas šitoje srityje, perku traktorių ir priekabą, todėl norėjau paklausti, kokia yra procedūra naujo traktoriaus registravimo, kiek kainuoja ir per kiek laiko įregistruoja. Taip pat kaip galvojate, ar apsimoka pirkti 2pts6 priekabą už 8000lt. jei ji yra naudota kokia yra perregistravimo procedūra, laikotarpiai. Ačiū už atsakymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar gal žinote, kokie yra apribojimai priekabai į aukštį? nes ji bus naudojama skiedrai vežti, todėl yra aktualu kuo didesnė talpa, bet kad nebūtų problemų registruojant paskui ir pan. Norime pasidaryti aukštesnius bortus. Gal yra įmonė, kuri tai galėtų kokybiškai padaryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek susidūriau visada registracija ar perregistravimas trunka vieną pusdienį. Kainuoja tech pasas 10 Lt ir numeriai 25 Lt, jei technika registruota ir numeris yra tai tik 10 Lt. Aukštis ribojamas pagal bendras kelių eismo taisykles, jei gerai žinau tai 3,8 m o gal 4 m ne daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aukstis visom transporto priemonem ju junginiam ir savaeigiam mechanizmamas yra ribotas. Turi but neustesnis negu 4m.

Gali eksplotuot ir aukstesne bet turi issiiminet kiekvienam vaziavimui leidimus, derint juos su visokiausiom institucijom ir prasyt elektriku, kad po kiekviena elektros linija kirptu laidus ir leistu tau pravaziuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pasidarykit paaukstinimus iki 4m aukscio tai ir is kiemo nereiks isvaiuot nes apvirs aukstyn ratais ;)

Tau gal juokinga, o aš šitoj srity pradedantis, todėl nė velnio nenutuokiu, ką su ja galima daryti. Bet žmonės, kurie tą priekabą aukštins tikiuosi supras daugiau nei aš ir patars, ką daryti. O šiaip miškų ųrėdijoje mačiau vežioja su tokio aukščio priekaba ir kol kas neapvirto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...