Jump to content

sejamoji spu


vladoukis

Recommended Posts

  • po 8 mėnesių...

nu va radau tema, bet kazkodel nieks neraso, galvoju apie spu-4 diskine, parasykit gi kas naudojasi, kaip ar gerai seja, ar norma gerai reguliuojasi, kokia galetu but kaina nenaujos, ar geriau ka nors is uzsienietisku, noreciau pakabinamos diskines, nes laukai sudetingu formu, plius yra ekologiniu tai noragine netiktu, nors galetu but ir su tresimu, nes galvoju mest ekologini, parasykit pasiulimus apie sejamas ir ju kainas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verta demesio SPU

pliusai ir minusai pniaumatines diskines sejamosios SPU

..turiu SPU -4 , bet noraginė, kaip Julius rašo išsėjimo norma - tai jau galima tiksliai. na diskinė tuo geriau jei dirvoje daug piktžolių šakniastiebių, o dėl įterpimo gylio , tą patį gali padaryti ir su noragine, tik laikas nuo laiko reikia

paviryt ,geriau sarmaitu, ir pagalast, po to horizontalumas bei su bezmėnu , darbinėj padėtį svert noragėlius , tties ratais daugiau, pagal norimą gylį ...ir dar šlangos -kuo mažiau lankstų, jei rekia pritrumpink..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskinės pagrindinė problema, tai išklerantys diskai, nes guolis dedasi į plastmasinę įvorę. Reiks mastyt metalines kokias tekint. Ir žiūrėkit, kad diržai būtų įtemti rimtai, nes labai greitai sudyla ventiliatoriaus pavaros škyvukas, pradeda buksuot diržas ir kišasi sėklavamzdžiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabusiu truputi ikyrus, suprantu kad spu gera sejama, galvoju as tik apie diskine nes ir ekologiniu lauku yra ir germinatoriaus neturiu, bet ydomu kokia galetu buti kaina spu-4 ir sakykim kokia sejama uzsienietiska galima butu paimt uz panasia kaina, ir ar kokia amazone nebutu geriau, aisku apie rimta sejama negalvoju nes zemes tik 50ha ir plestis labai nera kur, i tiek ir investuot daug nelabai apsimoka, beto ir zemes, yra pustomo smelio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As dabar seju su sz nelabai man kaiptai, laukai visokiu keistu formu pas mane tai gana sudetinga su kampu uzseimais noretusi pakabinamos, sz akecios gale nepastumsi atgal o ir norma isseimo sunku pagaut, nelabai man ji, noretusi kazko geresnio, vistik reika tobulet :D

su 50 ha ir tik augalininkyste kažko tai nepritobulėsi, o akėčias gali sumeistravot kad jos pasikeltų, o ekologiniuos manau rapsų nesėji , nors .. labai senai ... mano sėjamoji SZ sėjo ir grūdus ir rapsus ir sėmenis, ir kmynus...IR T.T.( buvau supirkęs dviškius noragėlius, pakeist diskus, )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
As dabar seju su sz nelabai man kaiptai, laukai visokiu keistu formu pas mane tai gana sudetinga su kampu uzseimais noretusi pakabinamos, sz akecios gale nepastumsi atgal o ir norma isseimo sunku pagaut, nelabai man ji, noretusi kazko geresnio, vistik reika tobulet :D

Tai kad sz jokiu akeciu nera, normalus uzrausejai stovi :) nebent ji dar sssr laiku :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
norejau paklausit tu kurie turi spu4,kaip kilojasi zymekliai?nes kaimynas maciau ju nekiloja kai seja. vienas zymeklis eina ta vieta kur jau uzseta,o kitas normliai brezia kita vazevima.tai kaip suprantu abu zymekliai keliami ar leidziami abu vienu metu :eusa-think:

Normaliai jie kilnojasi po vieną ir jei jam negaila draskyt apsėto ploto, tai čia jo bėdos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.agrotarna.lt/5.htm

cia matyt, kad vienas zenklintuvas pakeltas o kitas nuleistas

gal slangos sumaisytos?

siaip turetu viena kelt, o kita leist...

manau viskas čia tvarkoje ...naujesnis modelis ir tiek.. :eusa-think: kai pirkau savo (2004m) toki varianta irgi siulė tik aisku butu buvusi brangesnė..pasirinkau aišku pigesnę :D ..tai yra kai vienas nuleistas kitas vos pakeltas nuo žemės...aišku buna kad užkliuna kur nors :eusa-doh: ...o čia op ir apvažiavai koki stulpa spakainas sau.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...