Jump to content

Kombainas 30-50ha.


Robertas08

Recommended Posts

Pas mane irgi būtų 30-50 ha. Irgi ieškau kombaino   su 3,5- 4.5 kederiu, ne aukštesnis 4,5m.  Kadangi tai bus pirmas kombainas, tai biudžetas iki 8000 pinigų. Prioritetas - kombaino paprastumas, kuo mažiau elektronikos, kad būtų nesudėtingas remontas.  Iš firmų pirkt nežadu - loterija. Pirkčiau iš žmogaus, kuris su juo yra dirbęs ir žino apie jį viską. Pasakytų konkrečiai, ką reikėtų pasiremontuot ir pan. Gal kas nors dar turit kokių minčių, pastebėjimų, patarimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Koks modelis iš šių geriausias apie 40ha ūkiui, derliai iki 3T. Kederis 3,5-4,5. Važiuoklė gali būt mechaninė arba hidraulinė.

New Holland 1530, 1540, 8030,8040

Fortschritt e512,e514

Laverda 3400, 3500, 3600

Dronningborg 3000, 4000,7000

Sampo?

Gal kas esat išbandę kelis iš šių modelių?

Šiuo metu yra niva, bet reikes ieškot kito. Dalių gauti turbūt lengviausia Dronningborgui?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , vartyras pranešimas:

Koks modelis iš šių geriausias apie 40ha ūkiui, derliai iki 3T. Kederis 3,5-4,5. Važiuoklė gali būt mechaninė arba hidraulinė.

New Holland 1530, 1540, 8030,8040

Fortschritt e512,e514

Laverda 3400, 3500, 3600

Dronningborg 3000, 4000,7000

Sampo?

Gal kas esat išbandę kelis iš šių modelių?

Šiuo metu yra niva, bet reikes ieškot kito. Dalių gauti turbūt lengviausia Dronningborgui?

 

 

Žiūrėčiau tik claas, kokį dominator 88. Turėjau dronningborg 4000s, tai vargo vakariene, detaliu nera, tik laužynuose. Ašys silpnos, lūždavo, labai mažas bunkeris. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, vartyras pranešimas:

Koks modelis iš šių geriausias apie 40ha ūkiui, derliai iki 3T. Kederis 3,5-4,5. Važiuoklė gali būt mechaninė arba hidraulinė.

New Holland 1530, 1540, 8030,8040

Fortschritt e512,e514

Laverda 3400, 3500, 3600

Dronningborg 3000, 4000,7000

Sampo?

Gal kas esat išbandę kelis iš šių modelių?

Šiuo metu yra niva, bet reikes ieškot kito. Dalių gauti turbūt lengviausia Dronningborgui?

 

 

turiu new Holland 1530

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mazokas bunkeris kvieciu apie 1.5-1.6 nera lengelio i bunkeri, su daliu paieska dar nedaug susiduriau reikejo tik dalgio pakotes kitos tai nesukiai radau, nauju daliu galima uzsakyti pas vietini privatu daliu pardaveja nors ir per lytagra gal eitu uzsakyti, visokie sietai vejai ir t.t reguluojasi nesunkiai, daugiau nelabai ka dar galiu pasakyti tik viena sezona atidirbau o ir nupirkau ji su neblogais vidureis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Auguliss pranešimas:

mazokas bunkeris kvieciu apie 1.5-1.6 nera lengelio i bunkeri, su daliu paieska dar nedaug susiduriau reikejo tik dalgio pakotes kitos tai nesukiai radau, nauju daliu galima uzsakyti pas vietini privatu daliu pardaveja nors ir per lytagra gal eitu uzsakyti, visokie sietai vejai ir t.t reguluojasi nesunkiai, daugiau nelabai ka dar galiu pasakyti tik viena sezona atidirbau o ir nupirkau ji su neblogais vidureis

Nee holandu silpnoji vieta yra kratykliu asysi neduok dieve uzkisai  toi lūžta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai aš rinkausi savo kulti ir +-40 ha tai nupirkau dronningborga d4000 tai kol kas visai nieko ,buvo niuansėlių ,bet nusikuldavau. O dabar kadangi išaugau tai kitiems arba dar kitiems metams spręndžiu kokį kombainą našesnį pasiimt ant 60-80ha tai galvoju gal irgi claas dominator 88 ar 96 .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , hellboy197 pranešimas:

O kodėl JD nėra sąraše? Turiu JD 1042, ant 40ha, tai spėju viską nukulti laiku. Paprastas, nėra pridėta galybės diržų, lengvi priėjimai taisyti, dalių gauti ne problema tiek naujų iš dojaus, tiek analogų, jei norisi pigiau. 

Žiūriu populiaresnių modelių, JD 1042, sakyčiau retokas modelis, bet jeigu dalių eina surasti nesunkiai ir neprideda per daug skriemulių gal ir galima pagalvot apie tokį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, vartyras pranešimas:

Koks modelis iš šių geriausias apie 40ha ūkiui, derliai iki 3T. Kederis 3,5-4,5. Važiuoklė gali būt mechaninė arba hidraulinė.

New Holland 1530, 1540, 8030,8040

Fortschritt e512,e514

Laverda 3400, 3500, 3600

Dronningborg 3000, 4000,7000

Sampo?

Gal kas esat išbandę kelis iš šių modelių?

Šiuo metu yra niva, bet reikes ieškot kito. Dalių gauti turbūt lengviausia Dronningborgui?

 

 

Jeigu nuo pradžių,tai senais laikais turėjau NH M140,dbar jau tokių manau nėr gyvų,bet l.patenkintas juo buvau,tikrai patikimas kombainas,tai manau ir paties išvardinti modeliai geri.Būtų gerai kad stovėtų IVECO motoras,jei šiuose modeliuose jis būna.Paskui turėjau JD 1075.Kombainas paprastas,našus,smagus dirbti,bet...Po dviejų sezonų išlakstė motoras gabalais,gauti kitą buvo neįmanoma,teko parduoti Gasiūnui...Toliau Laverda 3500.Tikrai l.neblogas,paprastas kombainas ir nebrangus,pagal savo klasę tikrai našus.Kuldavau apie 100 ha.Didelis privalumas biteris prieš kameros transporterį,išlygina masę,kombainas negauna guzų.Sunkus būgnas,didelis sietų plotas,pagal kombainą talpus bunkeris,kviečių apie 3,2 t.Galėtų būti stipresnis variklis.Bet užtenka ir šio.Bėda būna iškrovimo sraigės reduktorius,bet ten reikia įmontuoti tašką ir vietoj skysto tepalo pilną jį privaryti tiršto ir nepatingėti kas antra diena dadėt.Detalių kiek reikėjo EWOJ niekada problemų nekilo.Nežinau kaip dabar,vistik senas jau modelis,reikėtų pasiklausti.Classo neturėjau,nežinau.Tikrai jam pliusas kad dalių jam ir "Aibėj''tikriausiai yra.Man labiausiai nepatinka tas jo motoras įleistas į šulinį.Tai tiek trumpai.Gal turėsi kažkiek naudos iš tos mano rašliavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , agronoms pranešimas:

Jeigu nuo pradžių,tai senais laikais turėjau NH M140,dbar jau tokių manau nėr gyvų,bet l.patenkintas juo buvau,tikrai patikimas kombainas,tai manau ir paties išvardinti modeliai geri.Būtų gerai kad stovėtų IVECO motoras,jei šiuose modeliuose jis būna.Paskui turėjau JD 1075.Kombainas paprastas,našus,smagus dirbti,bet...Po dviejų sezonų išlakstė motoras gabalais,gauti kitą buvo neįmanoma,teko parduoti Gasiūnui...Toliau Laverda 3500.Tikrai l.neblogas,paprastas kombainas ir nebrangus,pagal savo klasę tikrai našus.Kuldavau apie 100 ha.Didelis privalumas biteris prieš kameros transporterį,išlygina masę,kombainas negauna guzų.Sunkus būgnas,didelis sietų plotas,pagal kombainą talpus bunkeris,kviečių apie 3,2 t.Galėtų būti stipresnis variklis.Bet užtenka ir šio.Bėda būna iškrovimo sraigės reduktorius,bet ten reikia įmontuoti tašką ir vietoj skysto tepalo pilną jį privaryti tiršto ir nepatingėti kas antra diena dadėt.Detalių kiek reikėjo EWOJ niekada problemų nekilo.Nežinau kaip dabar,vistik senas jau modelis,reikėtų pasiklausti.Classo neturėjau,nežinau.Tikrai jam pliusas kad dalių jam ir "Aibėj''tikriausiai yra.Man labiausiai nepatinka tas jo motoras įleistas į šulinį.Tai tiek trumpai.Gal turėsi kažkiek naudos iš tos mano rašliavos.

Laverda turbūt mažiausiai veikia korozija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Jeigu nuo pradžių,tai senais laikais turėjau NH M140,dbar jau tokių manau nėr gyvų,bet l.patenkintas juo buvau,tikrai patikimas kombainas,tai manau ir paties išvardinti modeliai geri.Būtų gerai kad stovėtų IVECO motoras,jei šiuose modeliuose jis būna.Paskui turėjau JD 1075.Kombainas paprastas,našus,smagus dirbti,bet...Po dviejų sezonų išlakstė motoras gabalais,gauti kitą buvo neįmanoma,teko parduoti Gasiūnui...Toliau Laverda 3500.Tikrai l.neblogas,paprastas kombainas ir nebrangus,pagal savo klasę tikrai našus.Kuldavau apie 100 ha.Didelis privalumas biteris prieš kameros transporterį,išlygina masę,kombainas negauna guzų.Sunkus būgnas,didelis sietų plotas,pagal kombainą talpus bunkeris,kviečių apie 3,2 t.Galėtų būti stipresnis variklis.Bet užtenka ir šio.Bėda būna iškrovimo sraigės reduktorius,bet ten reikia įmontuoti tašką ir vietoj skysto tepalo pilną jį privaryti tiršto ir nepatingėti kas antra diena dadėt.Detalių kiek reikėjo EWOJ niekada problemų nekilo.Nežinau kaip dabar,vistik senas jau modelis,reikėtų pasiklausti.Classo neturėjau,nežinau.Tikrai jam pliusas kad dalių jam ir "Aibėj''tikriausiai yra.Man labiausiai nepatinka tas jo motoras įleistas į šulinį.Tai tiek trumpai.Gal turėsi kažkiek naudos iš tos mano rašliavos.

Įdomu, tai kas ten su tuom JD 6 cyl. motoru negerai? Nes kiek girdėjęs, daug kam, kas turi 1075 ar 1085, tie motorai nusibaigia. Ar čia tiesiog 3-4000mth yra kai tie varikliai visai nusidėvi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2022-06-08 at 09:30, Mantas2342 pranešimas:

Kai aš rinkausi savo kulti ir +-40 ha tai nupirkau dronningborga d4000 tai kol kas visai nieko ,buvo niuansėlių ,bet nusikuldavau. O dabar kadangi išaugau tai kitiems arba dar kitiems metams spręndžiu kokį kombainą našesnį pasiimt ant 60-80ha tai galvoju gal irgi claas dominator 88 ar 96 .

Su 96 į sezoną 170-190ha su chalturkem padarydavau... Ant 80ha super variantas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...